Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

canım benim belli bir neden yok aslında 1 yıl oldu ..Adet düzensizliğim var.
İnşallah haftaya doktora gidicem oda büyük ihtimalle yumurta takibi yaparız demişti.Yani normal yolla denicez önce ..Olursa olur zaten ..Peki senin durumun nedir?

canım ben 2 senelik evliyim hiç korunmadık olursa olur dedik ama olmadı son 10 aydır istiyoruz bende kokulu akıntı vardı şimdi bir ay iltihap tedavisi görüyorum bakalım ne olacak allah herkese burdan:CüvCüv: haberi vermeyi nasip etsin hepimize

Ben yarın sabah ıkıncı aşılamamı oluyorum inşallah.Valla hem relaxım hem sıkıntılı.Rabbim bana acısa da tüp bebeğe gerek kalmasa keşke.Bana dua edin nolur

Hayırlısı olsun inşallah tutar..Ve gerek kalmaz tüp bebeğe.Ama tüp te olsa aynı sevinç maddi ve manevi olarak çok yıpranıyor insan ama sonunda olucaksa değer denemeye.
Benidüşüncesi bile strese sokuyor..Hem belki ikiz falan olur :)

geçmiş olsun firdevs ..
akıntı çok zor ya inşallah tedavin sonuç verir.Kısa zamandada sağlıklı cocukların olur inşallah.

:1shok:vildan polen kilomu aldırdı :1shok:
bunu demicektin ben kilo vermeye çalışıyorum bu bana yaramaz demekki :1no2:bende alıcaktım yarın biliyomusun
olsun alıyımda eşime yediririm
cokacimcoook

iyi akşamlar ezgicikk hg

valla bahhar polendenmi başka bişeydenmi bilmiyorum 4 senedir 70 kiloydum ben şimdi 72
acaba hapları falan bıraktım ondanmı oldu bilemiyorum
polen aç karna yendiği zaman zayıflatır tok karna yendiği zaman iştah açar diye okumuştum

Son düzenleme:
poleni bırakmıycam
yemeyi biraz daha azaltacam
tüm umutlarımı polene bağladım bırakamam

slm vildancım:1hug: nasılsın tatlım poleni ne için yiyon gı hem nekadar yiyonki iki kilo aldın sakın başka şeyden olmasın ben hep 49kiloyum kilo alamıyom veremiyom 10yıldır böyle

poleni bebek için yiyodum
sabah akşam 1 çay kaşığı polen 1 çay kaşığı balla birlikte
ama farkettim iştahım açıldı
doymuyorum ayrıca doping etkiside varmış
enerji veriyomuş
eee bende akşama kadar pc başında kös kös oturuyom o kiloları nasıl verecem

o zaman bende tok yerim ..
hiç kaldıramam şimdi kilo falan:)
bende soğana başlamayı düşünüyorum ama önce bir doktora gitmem lazım..inşallah vesilen polendedir :...

bende bikere mesir macunu yemiştimkaydirigubbakcemile3 o bile fayda etmedi bende canım valla evde oturmakla kilo verilmez bende alıcam diye korkuyom yineki almıyorum gerci çok az yiyorum

yadel kız bende bekarken çok zayıftım zorla yedirdiler ağzıma ağzıma soktular
yesemde kilo almıyodum ama tedaviler süresince hormon haplarından çok aldım ben

X