Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

hg firdevs
iyi edersin insanın evi gibisi yok
gel anam gel sen eve bizi burda yalnız bırakma

kızlar ben normalde 28 günde bir adet oluyorum ama geçen ay 45 gün sonra oldum ve bu ay yumurtlama günümü nasıl hesaplıycam bilemiyom yardımcı olursanız sevinirim:sm_confused:

kızlar ben normalde 28 günde bir adet oluyorum ama geçen ay 45 gün sonra oldum ve bu ay yumurtlama günümü nasıl hesaplıycam bilemiyom yardımcı olursanız sevinirim:sm_confused:

valla nasıl yardımcı olalım canım düzenli adet olsan yumurtlama gününü şıp diye söyleriz amafisfisfis
sen önlemini gün aşırı birlikte olarak al canım

valla bende bilmiyorum çitos
bende öyle bir hesaplama şansı olmadığı için hiç hesaplamadım

valla nasıl yardımcı olalım canım düzenli adet olsan yumurtlama gününü şıp diye söyleriz amafisfisfis
sen önlemini gün aşırı birlikte olarak al canım

akıntım şuan çok bu yumurtladığım anlamınamı geliyor ayrıca kasıklarımda ağrı var offff bilemiyorum kafamçokkarıştı

citos googleye yumurtlama günü hesaplayıcısı yaz
oraya bilgilerini bi gir bakalım ne çıkacak

akıntım şuan çok bu yumurtladığım anlamınamı geliyor ayrıca kasıklarımda ağrı var offff bilemiyorum kafamçokkarıştı

evet normalde yumurtladığın anlamına gelir CADIARZU
yumurtlama belirtisidir ama bilemiyozki:sm_confused:

ben dedim benimkine şu eve bi ultrason al diye :mymeka:

Ben yarın sabah ıkıncı aşılamamı oluyorum inşallah.Valla hem relaxım hem sıkıntılı.Rabbim bana acısa da tüp bebeğe gerek kalmasa keşke.Bana dua edin nolur

Ben yarın sabah ıkıncı aşılamamı oluyorum inşallah.Valla hem relaxım hem sıkıntılı.Rabbim bana acısa da tüp bebeğe gerek kalmasa keşke.Bana dua edin nolur

inşallah canım valla burdaki herkes dualarıyla destek
umarım herşey yolunda gider

bahar sen neden ham.ile kalamıyorsun ne tedavi görüyosun

canım benim belli bir neden yok aslında 1 yıl oldu ..Adet düzensizliğim var.
İnşallah haftaya doktora gidicem oda büyük ihtimalle yumurta takibi yaparız demişti.Yani normal yolla denicez önce ..Olursa olur zaten ..Peki senin durumun nedir?

canı allahın izniyle inş herşey yolunda gider amiş kalırsın.
ben kaçıyorum kızlar yemeğe bekliyorlar yarın görüşürüz kendinize ii bakın canlarım benim

BaHHaR, citos2903, firdevs2006, kardelen79, kaswa, vildangel, yade lnasılsınız bayanlar ben kilo nverme işinie başladım ve ilk iş olarak bugün gittik spor aleti aldık.plates topuda alıcam ama daha gelmemiş artık düşünmüycem çocuk amaaaaaaaaann önce kiloları atıyım bi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…