Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

citor elma sirkesi bakkal markette var..
çocuk olması için elma yagı diger adı da ada yagı galiba emin degilim herneyse elma yagı aktarlardan bulabilirsin?

canın tatlı istediği zaman layt ürünlerden tüketebilirsin
bende kendimden biliyorum yemeden duramıyorum
tatlı krizi birkere girmeye görsün valla uyku bile uyutmuyo bana

eskiden diyet yapmak daha kolaydı tabii ozaman bebek düşünmüyorduk şimdi bebek istiyoz strese giriyom strese girince iştahım kabarıyor delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

MERHABA ARKADAŞLAR BENDE ARANIZA YENİ KATILDIM.HAMİLE KALMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIM VAR SA Bİ ÖNERİM VAR ...BAKIN KISACA ANLATAYIM BEN 4 YIL DAN BERİ HAMİLE KALMAK İÇİN UĞRAŞYRM.ÇOK DOKTORA GİTTİM .BUNDAN 4 AY ÖNCE Bİ DOKTORA DAHA GİTTİM .RAHİM FİLMİ FİLAN ÇEKTİRDİM HERŞEY NORMALDİ GEBE KALMAN İÇİN Bİ PROBLEM YOK DEDİ DOKTOR.DİĞER DOKTORLAR GİBİ ....DOKTORUN YAZANESİNDE Bİ BAYANLA TANIŞTIM O DA GEBEYDİ BİRAZ SOHBET ETTİK VE BANA Bİ TANE İLAÇ ÖNERDİ Bİ KAÇ KİŞİ O İLAÇ SAYESİNDE GEBE KALMIŞ ...BU İLAÇ LOKMAN HEKİMLERDE SATILAN BİTKİSEL Bİ İLAÇ BİLİYOSUN Kİ NE VARSA BİTKİLERDE HERŞEYİN DOĞAL OLANINDA VAR ADI CİVANPERÇİMİ .....ANNEM GİDİP ALDI LOKMAN HEKİMCİ O İLAÇIN YANINDA Bİ İLAÇ DAHA VERMİŞ BERABER KULLANILIRSA DAHA İYİ OLUR DİYE ALMIŞ ANNEM O NUN ADIDA evening primrose oıl (çuha çicek yayı) BU KAPSÜL OLAN DİĞER CİVAN PERÇİMİ DEDİĞİMDE POŞETTE AYNI IHLAMUR YAPRAKLARI GİBİ ÇAYINI YAPIP İÇİYOSUN
BEN BU İLAÇLARI Bİ AYA YAKIN KULLANDIM BAZEN UNUTUP ALMADIĞIM GÜNLERDE OLMUŞTU.ÇOK ÖNEMSEMEDİM Bİ FAYDASI OLMAZ DİYE DÜŞÜNDÜM
NEYSE ARADAN Bİ SÜRE GEÇTİ GEBE KALDIĞIMI ÖĞREN DİM
BU İLAÇIN TEK FAYDASI VÜCUTTAKİ İLTİHAPLANMAYI İDRAR YOLUYLA TEMİZLİYO..

BEN HAMİLE KALMAMDA BU İLAÇIN FAYDASI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM...bu yazıyı başka topikten arakladım

kızlar medikalpark fatih kadın dogum dr larına giden varmı nasıllar ???

selam canım ben medikal park fatihdeki leyla ercen ı tanıyorum 29 mayıs hastanesinden geldi oraya ben kızımı 29 mayıs hastanesinde doğurdum leyla hanıma gitmiştim sezeryan olmuştum ve doktorumdan çok memnunum aradan 2yıl geçti kızıma erkek doktor arıyordum internetten medikal park fatih hastanesini araştırıyordum bide baktımki benim doktorum oraya geçmiş ay o kadar sevindimki ondan memnundum çünkü normade kadın doktorlarla anlaşamıyorum bana çok itici geliyorlar hepsi bir değil ama çoğu öyle
şimdi bende eğer bu ay tutmazsa medikal park fatihte leylaya gidecem öneririm
kendisi tüp bebeklerede bakıyor
istanbulun neresinde oturuyon bacım yani uzakmı yakınmı onun için sordum

Son düzenleme:

olabilir canım denemeye değer civan perçemi kansere karşıda koruyucu etkisi varmış

kızlar merhaba
birşey sorucam ben incir kürünü yapıyorum yumurtaları çatlatmak için inciri kaynatırken havuç koyanınız var mı?

yadelin gelme saatleri
yadel gelirde mesajımı okursan nasıl oldun ne yaptın doktora geldinmi sancın geçtimi........

kızlar merhaba
birşey sorucam ben incir kürünü yapıyorum yumurtaları çatlatmak için inciri kaynatırken havuç koyanınız var mı?

canım ben de biryerlerde havucun eklendiğini duydum ama formülün esas sahibi olan ibrahim saraçoğlunun kitabında yalnızca incirden bahsediliyor

canım ben de biryerlerde havucun eklendiğini duydum ama formülün esas sahibi olan ibrahim saraçoğlunun kitabında yalnızca incirden bahsediliyor

havuç yok kızlarrrrrrrr sadece incir 15 16 tane yarım litra kaynayan suya at 20 dk agzı kapalı kaynat ılık içi.

kızlar ben birazdan çıkacağım işten eve doğru.... bu akşam giremeyebilirim... kociş yarın şehirdışına gidiyor ve 8-9 gün yok... o nedenle evde son akşamında şimdi internette dolaşmıyım ::))
bu durumda yarın görüşmek üzere :a015:

cnm ben 15 aydır büyük bir istelkle bekledimn ama her ay hüsran her ay demediğim şey kalmadı demek dediğim öle bitkiselfalan diil.. sabaha kadar yatmak gibi. aykaları kaldırmak gibi...ama bu ay eşim test yaptırdı hareket az çıktı bend eyumurtlama sorunu vardı klomen kullandım ama yumurta tam iğnelik boyuta hgelmemişti 2 gün sonrada ben memlekte gittim eşim gelmedi... eşim bişi kullanmadı nasıl oldu anlamadım ilk kes bu ay beklmedim sitres yapmadım ..mucize oldu şükür rabbime..allahım en yakın zamanda sizede nasip eder inşallah...:Saruboceq:...dularınıza ihtiyacvım var inşallah sağlıklıdır ...sağlıkla hayırla gelir inşallah:Saruboceq:

iyi akşamlar arkadaşlarrr . hamiş arkadaşlar tebrikler , sağlıklı, sıhhatli, hayırlı evlatlar olur inş. Allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin. tüm bebek isteyenlere de hayırlısıyla bebek nasip etsin inş en kısa zamanda :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…