Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

slm kızlarrr slm vildan düne nazaran daha iyim ama çok fena üşütmüşüm eteşim bu gün tavan yaptı gelde üşütme bu memlekette yaaaa haftaya hastaneye gidecem bu seferde yırrık kefeni çok şükürrr leven kandemire gidecem vildancım yine ne varsa onda varr hem kızzz vildan bu gün ne cok kunuşmuşun sen öylee:) hakca sende ilgin için saol bitanem

heee çenem düştü
bak hepsi yok oldular benim çeneye dayanamadılar

geçmiş olsun tekrar canımm

Son düzenleme:
heee çenem düştü
bak hepsi toz oldular benim çeneye dayanamadılar

geçmiş olsun tekrar canımm

yazıları okurken okadar sempatik geldinki bana işte hemşom bu dedimm. birilerinin konuşması lazımki solan umutlar yeşersin canım burada olmasa tek başıma kafayı yerim heralde

slm kızlarrr slm vildan düne nazaran daha iyim ama çok fena üşütmüşüm eteşim bu gün tavan yaptı gelde üşütme bu memlekette yaaaa haftaya hastaneye gidecem bu seferde yırrık kefeni çok şükürrr leven kandemire gidecem vildancım yine ne varsa onda varr hem kızzz vildan bu gün ne cok kunuşmuşun sen öylee:) hakca sende ilgin için saol bitanem

ne demek canımmmm:1hug: iyi olmana sevindim....günden güne daha iyi olursun inşallah.

havuç yok kızlarrrrrrrr sadece incir 15 16 tane yarım litra kaynayan suya at 20 dk agzı kapalı kaynat ılık içi.

ecrincim bende Seda Sayanın programında İbrahim Saraçoğlu söylemişti yumurtanın çatlaması için havuç koyun diye ama tam dinleyememiştim...tekrar bir sayfasına bakarım olmazsa sağol:1hug:

kızlar ben birazdan çıkacağım işten eve doğru.... bu akşam giremeyebilirim... kociş yarın şehirdışına gidiyor ve 8-9 gün yok... o nedenle evde son akşamında şimdi internette dolaşmıyım ::))
bu durumda yarın görüşmek üzere :a015:

maatcım incir kürü için tekrar İbrahim Saraçoğlunun sayfasına bakarım olmazsa sağol...
Allah kavuştursun şimdiden...yarın görüşürüz:1hug:

eee kimse yokmu neredesiniz kızlar..ben hala adet olmadım.bugun komik bişey oldu çöp atmaya çıkmıştım bizim alt katta nur yüzlü bir teyze var beni gördü ayak üstü konuştuk bana baktı baktı sen hamilesin dedi yok teyze dedim yok senin gözlerin hamile gibi bakıyor dedi allah dedim teyze hamileler farklımı bakıyoki yok gelin kızım sen hamilesin dedi.ben bile kendimden şüphe ettim:))
valla teyzenin yalancısıyım ben hamileyim çünkü bende hamile gözü var:)))

koskoca topikde bir allahın kulu yok olurmu böyle yaw..canım sıkıldı şimdi benim.kayınvalidem ziyarete geldi eşimin kardeşiyle güya biz hastaydıkya ancak gelebildiler geçmiş olsuna az öncede gittiler.

eee kimse yokmu neredesiniz kızlar..ben hala adet olmadım.bugun komik bişey oldu çöp atmaya çıkmıştım bizim alt katta nur yüzlü bir teyze var beni gördü ayak üstü konuştuk bana baktı baktı sen hamilesin dedi yok teyze dedim yok senin gözlerin hamile gibi bakıyor dedi allah dedim teyze hamileler farklımı bakıyoki yok gelin kızım sen hamilesin dedi.ben bile kendimden şüphe ettim:))
valla teyzenin yalancısıyım ben hamileyim çünkü bende hamile gözü var:)))

kız belki gerçekten hamilesin belki teyzenin içine doğmuştur nur yüzlü dedin yaaa
inşallah canım bak benim karşıma nur yüzlü çıkacak teyze bile yok bana sen hamilesin hamile gibi bakıyosun diyende yoksenağlama

ecrincim ben geldim sen gitmişsin olmadı böle ama nie bırakıp gittin beni yapayalnız:KK43:(( inşallah teyze doğru söylüyordur canım ya inşallah hamilesindir bizede tiyolar verirsin:)))) ii geceler canım...

bende 2 yıllık evliyim benımde çocuğum olmadı inşallah en kısa zamanda olur Allah (cc) herkese hayırlı evlatlar nasip etsin.

X