Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ayyy öldümm yaaa çok yoğunummm çokkkkkk delirtcekler benii :)))) ufff yıl sonu geliyooo hesaplar karışık ödemeler bi yandann allahım yardım ettt (((

kızlar sizler nasılsınız okuyorum ama yazamıyorum kızlarrrrrr hepinizi çok sefiyorum kendinize iii bakınnn işler bitsin gelcem sohbete gündüzleriii

hoşgeldina.s. öz ömür nasılsın ne kadarlık evlisin ve kaç yaşındasın arkadaşım?...

nekadar olduki evleneli kaç yaşındasın.bence kızlafr bu siteye girmek daha çok düşünmemize sebep oluyor ben buraya üye olana kadar takmıyordum ama bu siteye üye olunca daha çok kafama takmaya başladım birçok kişi de böyle düşünüyor hayırlısı bakalım.

2 sene oldu evleneli yaşım o kadar büyük diil 23 ama olsun ya evliliğn tadı çoçuk bence ya saol bu arada ecrincim

iyi akşamlar arkadaşlar dün üye oldum dört yıllık evliyim bebek istiyorum olmuyo çokmu büyük bişe istiyorum anlamadım çevremdekiler hemen hamile kalabiliyo çokmu zor hamile kalmak

kızlar dün adet oldum ama dünde bugünde çok az geldi ama adet kanamsı gibi değil kırmızımsı ama şeffaf yanıda var çok telaşlanıyorum

Slm arkadaşlar hepinize iyi akşamlar.yeni işten geldim yemek falan derken bu saati buldu.şimdi misafir gelicek hepinize iyi sohbetler

kızlar dün adet oldum ama dünde bugünde çok az geldi ama adet kanamsı gibi değil kırmızımsı ama şeffaf yanıda var çok telaşlanıyorum

firdevscim sen test yapmıştın değil mi sonuç negatifti yalnış hatırlamıyorsam.
daha önceki adet kanamana benzemiyor mu?

iyi akşamlar arkadaşlar dün üye oldum dört yıllık evliyim bebek istiyorum olmuyo çokmu büyük bişe istiyorum anlamadım çevremdekiler hemen hamile kalabiliyo çokmu zor hamile kalmak

renocum öncelikle hoşgeldin... soruna gelince... çok büyük bişi istemiyorsunuz haliyle... burada hepimiz aynı dertten muazdaripiz.... ama bazı sorularım olacak sana: sen ve eşin kaç yaşlarındasınız?? bu konuda doktora hiç başvurdunuz mu? başvurduysanız doktorun yorumu ne?? hangi tetkik ve tahlilleri yaptırdı?? sonuçları ne oldu?? hormonlarına bakıldı mesela?? FSH, prolaktin, progesteron ??? eşinin sperm tahlili yapıldı mı?? şimdilik bu kadar yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…