Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Citos'cum dilerim en kısa zamanda saglıkla kılo verırsın.Ama sana bu sıkıntıyı yasayan bırı olarak ,sunu soyluyorum.3 yılımı bana sureklı kılo ver, sonra tedavıye basla dıyen bır doktor yuzunden harcadım.Şimdi başka bi doktordayım ve hiç böyle bi problemle karşılaşmadım.Sana diyeceğim şudur tatlım;çok da bunu kafana takma ve tedavini geciktirme olur mu?Dilerim en kısa zamanda hamiş oluruz.Amin.

arkadaşlar günde 707 defa ALLAH;U tealanın yaVARİS ismini okursanız inşallah yakın zamanda evlat sahibi olursunuz ben şuan okuyorum umarım muradıma ererim:CüvCüv:

Citos'cum dilerim en kısa zamanda saglıkla kılo verırsın.Ama sana bu sıkıntıyı yasayan bırı olarak ,sunu soyluyorum.3 yılımı bana sureklı kılo ver, sonra tedavıye basla dıyen bır doktor yuzunden harcadım.Şimdi başka bi doktordayım ve hiç böyle bi problemle karşılaşmadım.Sana diyeceğim şudur tatlım;çok da bunu kafana takma ve tedavini geciktirme olur mu?Dilerim en kısa zamanda hamiş oluruz.Amin.

teşekkür ederim canım inşaalah hepimiz kavuşuruz

Polende tam 22 çeşit aminoasit, 27 çeşit madensel tuz, doğal hormon, enzim, coenzim, pigment, karbonhidrat ve ferment vardır.

Polende bulunan başlıca asitler pantothenic, linoleik, ascorbik ve araohidonik'dir. Demir, bakır, kalsiyum, sodyum, magnezyum, silisyum ise varlığı polende tespit edilen elementlerden bazılarıdır. Polende bulunan iz elementler alüminyum, nikel, titaniyum ve çinkodur.

Dünyaca tanınmış bir araştırma örgütü CNRS Araştırma Örgütü'nün; Araştırma Uzmanlarından Armond PONS; kitabında polenin bütün vitaminleri taşığıdığını açıklamıştır.

Polende bulunan vitaminler A, B1, B2, B3, B4, B5, B6, B7, B8, B9, B12, C, D, E, H, P, PP'dir.

kızlar bugün yoktum neler yapıyorsunuz ölüyorum ağrıdan dışarıda işim vardı kaynanama gittim geldim yatıyorum şimdi herkes kendine ii baksın hayıt toğumu ne

arnavut güzelinin yazısından alıntı yaptım ben poleni burdan okudum

kızlar ben 2 yıllık evliyim ve son 1 yıldır korunmuyoruz..klomenden tutun gonafen,serephone herşey kullandım..sonra rahim filmi çektirdim temzi çıktı tüplerim açık..olmadı sonra aşılama oldum oda olmadıı neden sizcee piskolojik tamameen kafaya fazla takmamdan..neyse ben saddete gelim GEÇEN KUAFÖRDE Bİ BAYANIN 7 YIL ÇOCUĞU OLMAMIŞ VE ONA HAMİLE KALAN Bİ BAYAN ;1 ÇAY K.POLEN TOZU VE 1ÇAY K.BAL AÇKARNINA HER SABAH YEMİŞ VE YARISINA GELMEDEN HAMİLE KALMIŞ TABİ BU KÜRDEN 3 KİŞİ SIRAYLA HAMİLE KALMIŞ ONDAN SONRA..BEN BUNU DUYAR DUYMAZ HEMEN AKTARCIYA GİTTİM VE ALDIM FİYATTIDA ÇOK UYGUN AYRICA BEN BUNA DİĞERLERİNDEN DAHA ÇOK İNANDIM(isterseniz polen tozunuda internetten araştırın nekadar yararlı bi besin olduğunu göreceksiniz) ..ben bunu 1 hafta oldu kullanmaya başlayalı dayanamadım sizinle paylaşmak istedim belki sizin metabolizmanız buna daha hızlı tepki veriri diye hiç belli olmaz ayrıcaa kızlar ayağınızı sıcak tutmaya çalışın ..AYRICA babaanemgilin 2 çocuktan sonra bidaha çocuğu olmuyomuş taki ELMA YAĞINI (aynı zamanda ada yağı diye bilinen)bir pamuğa sürüp bide sıvıyağına batırıp kiloduna koyup öyle 2-3 sefer yaptıkatn sonra aşırı derece akıntısı olmuş meğerse tüplerdeki ve rahimdeki iltihapı akıtmış üşütmeyi almış ve ondan sonra tekrar hamile kalmış..ben onuda yaptım adet sancımı yoketi zaten oda karnını çok ısıtıyo ...KIZLAR UMARIM BU YAZDIKLARIM SİZE FAYDASI DOKUNUR HAYIRLISI OLUR HEPİMİZ İÇİN..

hayıt

Açıklama: Hipofizin aşırı prolaktin üretmesiyle kandaki prolaktin oranı yükselir ve bu da progestron hormonunun azalmasına sebep olur. Bu da östrojen hormonunun yetersiz salgılanmasına neden olur. Netice de adet öncesi rahatsızlıklar (Premenstural Syndrom); göğüs ağrısı (Mastodynie), baş dönmesi, baş ağrısı, migren, sinirlilik, içe kapanma, hırçınlık, depresyon, huzursuzluk, ödem ve kilo alma gibi rahatsızlıklarla adet düzensizliklerinden; sık sık adet görme (Polimenore), seyrek adet görme (Oligomenore), adet kesilmesi (Amenore), dış menore (ağrılı, sancılı adet görme), menore (Menoraji=Aşırı adet görme), hipermenore (aşırı ve uzun süre adet görme) vb. rahatsızlıklar ortaya çıkar. Hayıt ekstresinden elde edilen damlama ve haplar dopaminerg (Dopamin gibi) etkiye sahip olup hipofis bezesini uyararak aşırı prolektin hormononu salgılamasını önler ve böylece bütün rahatsızlıklar ortadan kalkar. Ayrıca prolektin yüksek oranda olması (Hiperprolektinamie) kısırlığa sebep olduğu da tespit edilmiştir. Parkinson hastalığının da oluş sebebi yine depormin yetersizliğidir, şayet Parkinson hastaları Hayıt ilaçları kullanırlarsa Parkinson’u önler. Ruhbanların Hayıt tohumlarını karabiber gibi kullandıkları ve cinsel arzularının böylece yok olduğu bilinmektedir. Hayıt tentürü ise iktidarsızlığa karşı kullanılır.

Erkeklerde testesteron, kadınlarda ise östrojen fazlalığının neden olduğu aşırı kıllanma ve sivilcelere (akne) karşı, hayıt meyvesi terapisi hormonları dengeleyerek yardımcı olabilir. Hayıt, 2400 yılı aşan kullanım süreci buyunca tamamen güvenli ve yan etkisiz olduğunu kanıtlamış bir bitkidir.

Son düzenleme:
Selam arkadaşlar, bende bebek isteyenlerdenim 2 aydır deniyoruz bugunde regli oldum moralim bozuldu. Denemeye devam allah herkesin gönlüne göre versin inş. hepimizden güzel haberler gelir en kısa sürede burdan paylaşırız.

Selam dertdaşlarım, yoldaşlarım.Bende 1,5 yıllık evliyim.Başından beri hiç korunmamamıza rağmen bebişimiz yok.Allah hepimizin yardımcısı olsun.

bende hamile kalamıyorum...ama henüz hiç bir tedavi olmadım. belkide olmaması gerçeği ile karşıya karşıya gelmeye gücüm yok. inşaallah burdaki herkesin teker teker güzel haber leri gelir. meğer ne zor işmiş bu

arkadaşlar bende bebiş istiyom ama çook istiyom ya eşimde de erken diyo zamanı var diyo ama korunmuyoruz.olmuyoda yani doktora gidip tedavi olmamız gerektiğini biliyoruz ama gitmiyo şimdi diil diyo ama ben çok üzülüyorum çok istiyorum ve bu konu her açıldığında sorun yaşıyoruz lütfen yardım edin.zaten korunmuyoruz ama nsl çoçuk sahibi olabilirim lütfen bir öneriiiisenağlama

X