Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Günaydın cancuklar.....
Birazdan doktora gidecem büyük ihtimalle aşılama gününü verir hayırlısı...
Hepimiz için herşey için.
öptüm hepinizi kocamannnnnnnŞeniz

gunaydın kızlar
bugun herkes hamile kalsın inşallah ve saglıklı bebişleri olsunkaydirigubbakcemile5

gunaydın kızlar
bugun herkes hamile kalsın inşallah ve saglıklı bebişleri olsunkaydirigubbakcemile5

:jeyyar:ben belki kalabilirim dermişim
yumurtlama günümdeyimde kaydirigubbakcemile3
tabi tedaviyi geçen ay bıraktım bakalım bu ay zamanında adet olabilecekmiyim
çörek otu bal tarçının etkisini görecezzzzz

günaydııııııın kızlar dün diyetisyene gittim diyete ve spora başladım bana şans dileyin inşallah en kısa zamanda zayıflar bebek sahibi olurum:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

günaydııııııın kızlar dün diyetisyene gittim diyete ve spora başladım bana şans dileyin inşallah en kısa zamanda zayıflar bebek sahibi olurum:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

inşallah hadi bakalım
bende az önce polenle bal yedim
aç karnına zatıflatıyomuş hamiş kalabilmek için yiyodum
1 taşla 2 kuş vurmayı hedefliyorum süprizzzzzsositososito

inşallah hadi bakalım
bende az önce polenle bal yedim
aç karnına zatıflatıyomuş hamiş kalabilmek için yiyodum
1 taşla 2 kuş vurmayı hedefliyorum süprizzzzzsositososito

vildangel hayırlısı canım. bende bugün incir kürüne başladım.bal,çörek otu,tarçınıda yapsam mı acaba.

citos senin içinde hayırlısı olsun. inşallah yakın zamanda bebişlerimiz gelir.

çörek otu bal tarçın karışımı yumurta oluşturmak ve gelişmesi için diye burda okudum
ben küçük bir kavanoz bitirdim dün bitti bugünde hemen balla polene başladım ikiside aynı
ama çörek otu çocuk düşürmek veya rahime tutunmasını önlemek amaçlıda kullanılıyomuş onun için bence adetliyken yenmeli adet bittikten sonra yumurta oluşuyo gebelik şansı yükseliyoya o zaman yenmese daha iyi olur

vildangel hayırlısı canım. bende bugün incir kürüne başladım.bal,çörek otu,tarçınıda yapsam mı acaba.

hakcacım incir kürüne başladıysan bence sadece ona devam et
yumurtanın fazla gelişmesi yumurtayı kistleştiriyomuş
incir zaten yeteri kadar geliştirir riske atma derim ben a.s.

günaydınn kızlarrr nasılsınızzz bakıyorumdaa herkez bişeylere başlıyor geçen ay ben denedim bal çörek otu tarçını birde hayıttı ama bana pek faydası olmadı ve midemide bozdum sakın hepsini birlikde yapmayın benden size tavsiyeee hadin bakalım hayırlısı olsunnn

karnıbahar suyu ne için zayıflamak içinmi ?yoksa yumurta oluşması içinmi canım?bide nasıl kullanıyosun?

karnıbahar suyu ne için zayıflamak içinmi ?yoksa yumurta oluşması içinmi canım?bide nasıl kullanıyosun?

karnıbahar suyu zayıflamak amaçlı kullanıyorum hergün 2 bardak haşlayıp suyu içiyorum ayrıca iç organları temizliyormuş iltihap gibi şeylerede faydalıymış

X