Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kızlarrrrrrrrrrrrrr napıyosunsuz bakalım nasıl gidiyor ben uzun zamandır giremiyorum gezmekten biliyosunuz çatlatma iğnesi yaptırmıştım ben yarın kan testi yaptıracam dua edin bana nolur gelsin artık bebeğim bu ayda olmazsa zaten 2 ay kadar ara verecem biraz dinlenmem lazım yoruldum artık öpüyorum sizleri

belenos vallahi bende kiloluyum ya:icecream: Onceden zayifti ne guzel simdi sistikce sistim. 1.65 boya 75 kilo oldum. Butun gun evdeyim. Heryere arabayla gidiliyor burda hic guzel bisey degil. Bebek gelsede yazik nerde yer bulacak cocuk?

&ayla&
ayşe/FB
alin.........................9 NİSAN
amway
azra arda
bahar34
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 nisan)
benssenb.......................(kısmet ne zamansa)
bebişiiim
burcucukkkk
claire...........................(23 mart)
cano77
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................(25 mart)
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
e-u
elif-26
elizabethtown
esen97
eseraras...................................(2 NİSAN)
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
figen26
fleeflame
fındık80.............(3 martta aşılama)
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (16 mart )
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(10 mart)
gülüm12
hatice27
h.mine
kançiçeğim ........................1 nisan
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuzuum
laren
limon
liligum
medura
mazbut
mehay
mervess
minikserçe
minos
miki.
morgül
moon sunn
mum ağacı
nazlııı ..................(21 mart)
nazlımelek
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nix
onuseviyorum
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rem
rockwell .................(14 nisan)
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül
sultan49................(6nisan)
supremunvale
smhsmh.. ..............(18 mart)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tutku03
türlü türlü..
uğur ve eylül
umutvar
vezikül..
what a woman want?............(22 şubat)
vahşi kedi
yarencan..
yakaryos
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumyum..................(19 mart)
z@z@.....................(nisan)
zeyno

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... ....................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .....................................HAMİLE(6)
hasret............................................ .......................................HAMİLE(7)
gülen............................................. ........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ............................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..............................................HAMİ LE(10)

benide ekleyin bi zahmet lisdeye,17 mart,gerci dundu ama,2yada3 damla kan geldi ve kesildi,tuhaf hic böyle olmazdi,ama halen karnim agriyor adet oluyormusum gibi,ama yok bisey yoksa hasda masda olmayim,insallah kötu bir sey yokdur,

günaydın benim umut meleklerim nasılsınız bugün ??

bugün benim günüm ama daha adet olmadım çünkü ben hep geç olanlardanım (

kızlar reglime 4 gün var test yaptım sabah negatif((((((((((((((catlatmadan sonra 11.gün sizce erkenmi yaaaa moralim cok bozuk benim(((((((((((((((((((((

iyi akşamlar bayanlar
yeni dr dan geldim sol tarafımda 2 tane 8mm 1 tane 9 mm, sağ tarafımda da 2 tane 10 mm over çıktı perşembeye bidaha çağırdı sizce bu değerler hamile kalmam için yeterlimidir

belenay´isimli üyeden Alıntı
UMUT LİSTESİ

&ayla&
ayşe/FB
alin.........................9 NİSAN
amway
azra arda
bahar34
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 nisan)
benssenb.......................(kısmet ne zamansa)
bebişiiim
burcucukkkk
claire...........................(23 mart)
cano77
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................(25 mart)
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
e-u
elif-26
elizabethtown
esen97
eseraras...................................(2 NİSAN)
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
figen26
fleeflame
fındık80.............(2.AŞILAMAYA START VERİLDİİİİİ.....)
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (16 mart )
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(10 mart)
gülüm12
hatice27
h.mine
kançiçeğim
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuzuum
laren
limon
liligum
medura
mazbut
mehay
mervess
minikserçe
minos
miki.
morgül
moon sunn
mum ağacı
nazlııı ..................(21 mart)
nazlımelek
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nix
onuseviyorum
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rem
rockwell .................(14 nisan)
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül
sultan49................(6nisan)
supremunvale
smhsmh.. ..............(18 mart)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tutku03
türlü türlü..
uğur ve eylül
umutvar
vezikül..
what a woman want?............(22 şubat)
vahşi kedi
yarencan..
yakaryos
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumyum..................(19 mart)
z@z@.....................(nisan)
zeyno

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... ....................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .....................................HAMİLE(6)
hasret............................................ .......................................HAMİLE(7)
gülen............................................. ........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ............................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..............................................HAMİ LE(10)

KENDİMİDE EKLEDİMM.......................HAYIRLISI OLUR İNŞALLAH

HEPİMİZ İÇİN HAYIRLISI OLSUN

LARENCİM BENİM DE SENDEN KALIR DURUMUM YOK.AYNIYIZ.BENDE BİR PROBLEM YOK,EŞİMDE DE YOK AMA OLMUYOR. DOKTORUM BANA 3 AŞILAMA YAPICAZ OLMAZSA TÜP BEBEK DEDİ......BİLDİĞİN GİBİ 2.AŞILAMAYA BAŞLADIK ARTIK HAYIRLISI BİRİNCİSİ OLMADI SAKIN ÜMİDİNİ KESME CANIM....ALLAH NE ZAMAN İSTERSE O ZAMAN BİLİYORSUN...AYRICA CEVAP GEÇ KALDI KUSURA BAKMA ANCA BUGÜN GİREBİLDİM.....

benimde olmadı arkadaşlar bugün sonucu aldım kan testinde negatif.çok üzülüyorum ama elden gelen bişey yok.bize düşen sabretmek ve dua etmek.bebek bekleyen herkes için dua ediyorum.inşallah ALLAH hepimize hayırlısından,sağlıklısından,uzun ömürlüsünden bebekler verir.o güzel duyguyu hepimize tattırır.bizim sınavımızda buymuş........

iyi akşamlar bayanlar
yeni dr dan geldim sol tarafımda 2 tane 8mm 1 tane 9 mm, sağ tarafımda da 2 tane 10 mm over çıktı perşembeye bidaha çağırdı sizce bu değerler hamile kalmam için yeterlimidir

aylacim bugun adetinin kacinci gunu?

ben gecen hafta pazartesi gunu doktora gittim,adetimin 11.gunuydu bir tane yumurtam 19 mm olmus ve doktor catlatma ignesi yapti.yani 19-20 mm hamile kalmak için yeterli buyukluk sanirim.( ben 7 gun ovulasyon ignesi oldum)

bugün 8. günü bende 5 gün boyunca gonol f kullandım şimdi 2 gün daha kullanıp perşembeye bidaha gidicem inşallah biraz daha gelişirler
cevabın içinde teşekkürler

bisey degil canim.iki gune kadar gelisirler,merak etme. ben fostimone 75 kullanmistim.insallah guzel sonuc alirsin.
ben test yapmak için sabirsizlaniyorum ama bir hafta daha beklemem gerek.

Allah isteyen herkese bebek sahibi olmayi nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…