Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Kızlar listeyi bulasıya canım çıktı çok geride kalmış yaaa ayrıca eklenmeyen arkadaşlar var onları da yarın işyerinden eklerim yazdım ama işyerinde kaldı bi hayli gerideymiş liste inat ettim buldum ee hamişimizi eklemek lazım dimi ama bize moral olsun diye

ekle Belenaycım ekle..bizim bebişler de gaza gelir belki biran önce gelirler annelerinin kucağına..

kudra canım hoş geldin bir önceki sayfada düzeltme yapıp ismini yazdım canım inşallah en kısa zamanda hamiş kalırsın

biopelin canım hoşgeldin nöbettemisin uzun zamandır yoktun neler yapıyorsun bakalım hamiş listemizde kabardı hani hayırlı olsun bakalım

belenaycım ben hamile değilim artık düşük yaptım.beni umut listesine eklermisin tekrar.

iyi geceler kızlar nasılsınız bakalım grüşmeyeli neler olmuş yaa yasemennn isyanlarda belçika sonuç negatif hakca yine öyle bilgen tedaviyi bırakmış vildan hala isyanda ismini yazamadıgım daha çok arkadaşlar noluyosunuz yaa burası umut sayfası degilmi burda tek yürek olmuycakmıyız her ne olursa olsun önce inanmak lazım hepimiz tüm umut listesi tek tek hamile kalacak inşallah yine amin diyin lütfen:Saruboceq:

belenay bu listaya benim adımıda ekle lütfen ama inş en yakın zamanda sileriz çünkü ben bu ay regl olmadım gün sayıyorum

millet selamın aleyküm ben geldimmm nasılsınız bakalım.. şöyle bi baktımda geçmiş yazılarınıza umutlar dükenmiş sinirler alt üst olmaz canlarım olmaz... herşeyimizi kaybeticez ama umutumuzu asla o bizi hayata yeniden bağlıycak.... bilgen çok üzüldüm ama vardır bi hayır diyceksin ( her hayırda bi şer her şerde de bi hayır vardır unutmayın ) ben hasta , yorgun, halsiz ve inanılmaz stres içindeyim... neden mi? adetim gecikti 8 gün ama korkumdan test yaptırmadım geçen ayda geçikmişti olmamıştı yine olmuycak diye tırsıyorum her an test yapabilirim ama yapmayailirim de yani karışığım.... öpüldünüz yoksunuz bende kaçıyom sizde gelince görüşürüz....

aleyküm selam dünaydın soslu fustuk canım yapda belki hamişsindirde seninle moralimiz yerine gelir canım ben artık ümidimi estim adette olmuyorum napalım kısmet ne zamansa o zaman ee sen çalışıyomusun bugün canımm ya inanın ortalık çok sakin sanki ne varda geldiysek işe anlamıyorumm kimsecikler yokk uffff

yaw sözümona dün yemeğe çıktım öğleden sonra buraya yine uğrayacaktım... ama iş yoğunluğundan açamadım bile... işte yasemencim böyle bizim işler... nerdeee tatil matil... öyle 9 günlük bayram tatilleri kamu çalışanları için şekerim... bankalar resmi tatillerin dışında hep açık olur maalesef... çalışma hayatımda 1 gün idari izinden bile faydalanmış değilim :bbo:

kızlar nsılsınız allahım enkısa zamanda sızlerıde bebek sahıbı etsın kımse yok galıba ben dun bebeişimin cinsiyetini öğrendim bı kızım olcak teyzeleri sizleri çok sevıyorum gecmiş bayramınız mubarek olsun öpuyorum hepınızı

hsay canımm allah analı babalı büyütsün çok sevindimm maşallahh ohhh kızımız geliyooo :))) allahım isteyen herkeze nasip etsinnn aminnn sağlıklı sıhatliii inşallahhhh

yaptım yasemennn ve negatif aslında hissetmiştim ama neyse moral bozmak yok kısmetten öte gidilmez... zaten ben bu veletin babasınıda zor elde ettim biliyonuz mu tam tamam bitti artık umut yok derken şimdi onla evliyim...eeeeeeee babasına çekmiş ne yapalım zor gelicek galiba ama bilmiyoki annesi ne inatçı onu kucama alıcam ve kokluycam hepsi geçiçek.... burda da kimse yok ya kızlar biraz ağlasam içimden ağlamak geliyo........

ya evet ne sinir di mi?? bir zamanlar her ay regl olduğumda "aman neyse bu ay da yırttık hamile değilmişiz" derken artık her ay gördüğümde içim sızlıyor :1no2: hayat çok garip... sabrımız ölçülüyor zannımca a.s

arkadaşlar adım hamişler listesine yazılmış bile ama ben anca geldim..
allahıma bin şükür hamileyim .allah tamamına erdirsin inşallah.allah herkese nasip etsin...

merhaba kızlar nasılsınız bakalım herkez iyidir umarım
hsay canım allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inş

allahıma bin şükür hamileyim .allah tamamına erdirsin inşallah.allah herkese nasip etsin...

canım gözün aydın allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin allahım hayırlı evlat versin bizede en kısa zamanda:CüvCüv:nasip etsin inşşşş

arkadaşlar ben nihatice adımı interhat yapmıştım haberiniz olsun hamiş arkadaşlarada tebrikler diyorum allah sağlıklı hayırlı ewlat versin inş.herkese ..amin...

allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inş.kendine çok dikkat et olurmu.umarım sıkıca tutunur bebeğin sana:ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…