Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

cumaniz mubarek olsun canlarim... valla bugun test aldim bakalim sonucuu ne cikacak okuldan sonra eve gidince sakin kafa ile yapmayi dusunuyorum 2 tane aldim birinide yarin sabah uyandigimda yapcam dulariniz benimle olsun arkadaslar... insallah yine hayal kirikligna ugramam,,,
rabbim hepimizin yar ve yardimcisi olsun..

slm arkadaşlar hepinize hayırlı cumalar.bende tedaviyi bırakma kararı aldım.yaza kadar.moralmen çok yıprandım.hala toparlanamadım.sinirlerim çok yıprandı.sanırım hiç olmayacak.

günaydın vildan nasılsın tatlım hoş geldin geçmiş bayramın mübarek olsun bacımm sizin orda kar yağışı var dimii ayy burasıda buzz buzzz

günaydın yasemennnn seninde bayramın mübarek olsun canım
bizim memleket buz valla kar yağdı köy yolları kapandı ayazdan dün arabanın kapıları dondu açılmadı valla en doğrusu evden dışarı çıkmamak

seninde bayramın burnundan gelmiş canım yaaaa:çok üzgünüm:
bize moral lazım canım napalım kafaya takmayalım bizde biraz vurdum duymaz olalım :1closedeyes::nazar:

slm arkadaşlar hepinize hayırlı cumalar.bende tedaviyi bırakma kararı aldım.yaza kadar.moralmen çok yıprandım.hala toparlanamadım.sinirlerim çok yıprandı.sanırım hiç olmayacak.

slm canım hoşgeldin
burda umutsuzluğa yer yooookkkk bende bıraktım tedaviyi daha doğrusu doktorum şutladı beni şevkimi kırdı başka doktora gitmeye cesaret bırakmadı
tedaviyi bıraktık demeyelimde ara verdik diyelimyerimseniben
yaza kadar bende polen bal- çörek otu bal tarçın yiycem alternatif tıp sende dene a.s

günaydın kızlarrrr uffff tatil bitti ve çalışmaya start verdikkk yawww bizden başka çalışan kimsecikler yokkk bizim uyus patron bizi getirdii sinirimden deli oluyom ne çabuk bitti hiç bişey anlamadımmm zaten moralimdeee çok bozukk gene eşim yan çizdii ve tahlilini yaptırmadıı bende sinirlendim yaptırmadımm aramızda ailesi yüzünden bozulduu :KK43:((( yaptırmıycamdaa çocuk mocukda istemiyorummm artık tedavime devamda etmiyorummm bıktım artık tek başına çabalamakdann ufff canım çok sıkkın çokkkk artıkın herşeyi olacağına bıraktım madem istemiyorlar ben neden rahatımı bozayımkii hep ailesi hep ailesiii banene yaaa delirttiler beniii

hoşgeldin yasemencim biraz rahat ol canım belenayında dediği gibi oluruna bırak eşin senden önce bebek demeye başlayacak emin ol aileler araya girince herşey allak bullak oluyor ama en kısa zamanda herşey yoluna girer inş canım üzme kendini

ya hayır kızlarrr ailesiyle konuşunca bi tuhaf oluyoo yaptırcakdı söz vermişdi beni delirtti inanın ağla ağla cumartesiden bayram gününe kadar yaa kayınvalidemleri bayramlaşmak için arıyoruzz bize hemen ya borç açıyolar yada başka bişeyyy ufff eşimde kafayı takıyoo onların sinirlerini benden çıkarttıyo ama bende artık çocuk konusunu attım bi kenara ne olucağımız belli değil bu kadar umursuz ve tutarsız olurlarsaa bendende bu kadar derim canımmm yeter yaa tedavi oluyorumm inanın hiç arayıpda sormamışlardırr onlara çocukmu allahıma büyük konuşmayım deminde yazdımm çocuğunn ço suna hasret bırakacammm heleki eşimeee yaptırmıyormuş yaptırmayacakmışdaa ben hep o sıkıntıları boşuna çekdimm emeklerime acıyorummm inanın sinirlerim çok bozukkk delirtcekler hala aklıma geldikce gözlerim doluyooo

arkdaslar asla umudunuzu yitirmeyin ALLAHtan umit kesilmez demekki bizlerde bu sekilde imtihan ediiliyoruz rabbim daha kotu dertler vermesin,.

ya hayır kızlarrr ailesiyle konuşunca bi tuhaf oluyoo yaptırcakdı söz vermişdi beni delirtti inanın ağla ağla cumartesiden bayram gününe kadar yaa kayınvalidemleri bayramlaşmak için arıyoruzz bize hemen ya borç açıyolar yada başka bişeyyy ufff eşimde kafayı takıyoo onların sinirlerini benden çıkarttıyo ama bende artık çocuk konusunu attım bi kenara ne olucağımız belli değil bu kadar umursuz ve tutarsız olurlarsaa bendende bu kadar derim canımmm yeter yaa tedavi oluyorumm inanın hiç arayıpda sormamışlardırr onlara çocukmu allahıma büyük konuşmayım deminde yazdımm çocuğunn ço suna hasret bırakacammm heleki eşimeee yaptırmıyormuş yaptırmayacakmışdaa ben hep o sıkıntıları boşuna çekdimm emeklerime acıyorummm inanın sinirlerim çok bozukkk delirtcekler hala aklıma geldikce gözlerim doluyooo

cnm boşver hiç kafana takma herşeyin hayırlısı onlar için cnnı sıkmay egmez bence üzülmea.s

canım kendini üzdüğüne değmez boşver kendi kendine yaparsın takma kafana rahatına bak sen boşver

yasemennnn canım eksik dilek dileme çocuğunun çocuğuna hasret bırakacam deme boşver bende 13 ay tedavi gördüm kaynanam banada hiç sormadı ne yaptın ne oldu diye sözde aramıza mesafe koyuyo ama insan ilgi bekliyo seni anlayabiliyorum
allaha havale et canım allah neyi ne zaman vereceğini bilir umutsuz olma bize yakışmaz
kaç senelik evlisin
resimlerinize baktım eşinle çok yakışıyosun allah mutluluğunuzu daim etsin dualarımız hep seninle canım :1hug:

selam kızlar herkese merhabalar umarım herkesin bayramı çok güzel geçmiştir...
yasemencim üzülme canım sen önce kendin için bebek istiyorsun başkaları için deil onun için aramamaları inan daha hayırlı arayınca insanı sinir ediyorlar strese sokuyorlar çünkü bak sana anlatayım başımdan geçeni
kasımın 15inde hsg çekilmiştim ya tabi sancım var eve geldim geceliklerimi giyip koltuga uzandım üzerime bir battaniye alip aradan birkaç saat geçti kayınvalidem geldi daha kapıdan girerken bana dedigi şu
aaaa şuna bak sanki çocuk dogurmuş gibi geceliklerinide giymiş yatmış o kadarcık acıya dayanamıyosun nasıl çocuk doguracaksın sen birde dogursan ne olacak Allah bilir....
ne diyeyim ki ne yapayım Allah büyük o kadar diyecek kelime bulamıyorum ama hala aklıma geldikçe sinir oluyorum ha birde benim hiç böle olmadı, ben sizden başkasında böyle şeyler duymadım,benim hemen oldu çocugum ve daha birsürü şeyde cabası onun için Allah büyük zamanı gelince hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsin inşallah cümlemize ve bu imtihanı kazanmayı nasip etsin inşallah....
bu arada bende bu sabah regl oldum olmadı yine ne yapalım hayırlısı artık......

Son düzenleme:
merhaba rufeyda bende bu gün hasta olmam gerek büyük bi umutla bekliyorum inş hepimiz daha fazla beklemeyiz dualarım seninle cnm

merhaba rufeyda bende bu gün hasta olmam gerek büyük bi umutla bekliyorum inş hepimiz daha fazla beklemeyiz dualarım seninle cnm

saol canım ya arkadaşlar stres yapmayacagız ve kendimizi dinlemeyecegiz gün saymayacagız başka çaremiz yok bu ay ben dayanamadım gün saydım dinledim kendimi 5 gün gecikti hamileyim diye sevnirken bugün gördüm kırmızı kartı stres yapınca adetim gecikiyor boşa umutlanıyorum karar verdim artık rahat olucam....

rüfeydaa canım çok saoll evet ya çok kötüler ama artık dayanamıyorumm delircem yaa bi yandan hastalanamıyorum biyandan onların stresi bıkkınlık geldi canımm
sende takma kafanı inan varyaa çocuk çocuk diyip duruyoruz aslında herşeyi oluruna bırakmak gerekiyor ben artık istemiyorumm yokk inanki rabbim vermiş çok şükür derim dualarım kabul oldu derim ama vermemiş canım sağ olsun dicem tedavi falan yok kapattım o defterii

canım canım sağ olsun üzülme tatlımm inşallah diğer aylara takma kafanı hayatını yaşa evliliğini yaşa boşş verr hiç değilse hastalanıyorsun ben onuda olmuyorumm ahhh neler çekiyorumm biliyormusunn ama anlamıyolar ne eşim nede ailesii nefret ediyorum yüzlerini görmeye tahamülüm yok
bide hangi yüzle kaynanam geliyosa yarın yola çıkıyomuş aradılarrr beni hepten delirtcekler hem bırakıp gitmemden korkuyolar hemde yaptıklarından geri kalmıyorlarrr

vildancımm canımm çok saol tatlım yakışmaya yakışıyoruzzda adamda akıl olmayıncaa işde böle ailesine boyun eğdiriyooo ama konuşmayacamkii banene hep ben alttan aldımm yeter yaa doldum iyicene ohhh cinim kadar sevmiyorum sülalesinde kimseyii

rüfeydaa canım çok saoll evet ya çok kötüler ama artık dayanamıyorumm delircem yaa bi yandan hastalanamıyorum biyandan onların stresi bıkkınlık geldi canımm
sende takma kafanı inan varyaa çocuk çocuk diyip duruyoruz aslında herşeyi oluruna bırakmak gerekiyor ben artık istemiyorumm yokk inanki rabbim vermiş çok şükür derim dualarım kabul oldu derim ama vermemiş canım sağ olsun dicem tedavi falan yok kapattım o defterii

canım canım sağ olsun üzülme tatlımm inşallah diğer aylara takma kafanı hayatını yaşa evliliğini yaşa boşş verr hiç değilse hastalanıyorsun ben onuda olmuyorumm ahhh neler çekiyorumm biliyormusunn ama anlamıyolar ne eşim nede ailesii nefret ediyorum yüzlerini görmeye tahamülüm yok
bide hangi yüzle kaynanam geliyosa yarın yola çıkıyomuş aradılarrr beni hepten delirtcekler hem bırakıp gitmemden korkuyolar hemde yaptıklarından geri kalmıyorlarrr

vildancımm canımm çok saol tatlım yakışmaya yakışıyoruzzda adamda akıl olmayıncaa işde böle ailesine boyun eğdiriyooo ama konuşmayacamkii banene hep ben alttan aldımm yeter yaa doldum iyicene ohhh cinim kadar sevmiyorum sülalesinde kimseyii

boşveeeeeeeeer gitsin bende salıyorum artık ben üzülmeyecegim duymayacagımda artık birazda onlar üzülsün ya genç yaşta hayattan bezdiriyorlar insanı yok biz bişi görmedik çok sıkıntı çektik sanki suçlusu biziz valla agzına geleni söyle sakın içine atma üzülme bu saatten sonra degermi ya bunca üzüntüye bende iyice dolmuşum canım ya ama tekrar söylüyorum sakın kimsenin seni üzmesine fırsat verme kendimize yapıyoruz çünkü bak ben bu ay o kadar stres altında olmasaydım hamile olacaktım belki tabi Allah bilir ama etkiliyor işte 5 gün gecikti olan yine bana oldu diyorum ya boşveeeeeeeeeeeeer gitsin Allah büyük kısmette varsa zamanı gelince olur inşallah...

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ VE BEBEK CİNSİYETLERİ

r2d2.............................................. ........................................HAMİLE(2)
g sezen............................................. ....................................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .......................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .......................................HAMİLE(6)
hasret............................................ ........................................HAMİLE(7)
gülen............................................. .........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ...........................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... .............................................HAMİL E(10)
eda&Cemil......................................... .....................................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ........................................HAMİLE(12)
BuRCuCuKkK........................................ ..................................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... .......................................HAMİLE(14)
travon............................................ ..........................................HAMİLE(1 5)
nazlımelek........................................ .......................................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ..................................HAMİLE(17)
roselenda......................................... .......................................HAMİLE(18)
y_onay............................................ ........................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ......................................HAMİLE(20)
ilayda51.......................................... .........................................HAMİLE (21)
gözdenc........................................... ........................................HAMİLE(22)
cucan............................................. .........................................HAMİLE (23)
*sennur*.......................................... .........................................HAMİLE (24)
ebruşşş........................................... .........................................HAMİLE (25)
asortie........................................... ......................................... HAMİLE(26 )
saruböceq......................................... .......................................HAMİLE(27)
karabiberim....................................... .......................................HAMİLE (28)
ELF-RCP............................................... ..................................HAMİLE (29)
kapkara........................................... .........................................HAMİLE(30 )
türlü türlü............................................. .....................................HAMİLE(31)
sema69............................................ ........................................HAMİLE (32)
kuzuum............................................ ........................................HAMİLE( 33)
uğur ve eylül............................................. ................................HAMLE(34)
e-u................................................. .........................................HA MİLE(35)
KızılDeniz(DERRAM)................................ ................................HAMİLE(36)
Yeliz_25................................. ..................... ...................... ....HAMİLE(37)
paylaşım.......................................... .......................................HA MİLE(38)
fato83............................................ ........................................ .HAMİLE(39)
nefisem........................................... ..................................... ..HAMİLE(40)
özlem_özlem....................................... ................................... HAMİLE (41)
yeşimcik.......................................... ................................. .....HAMİLE (42)
dilek_83.......................................... ................................. ......HAMİLE (43)
doğa6............................................. ................................ .......HAMİLE(44)
ayşe/FB................................................ ............................... ..HAMİLE(45)
h.mine............................................ ................................. .......HAMİLE(46)
seherim........................................ ............................... ...........HAMİLE(47)
patasana17........................................ ................................. ....HAMİLE(48)
tutku03........................................... .................................. ......HAMİLE(49)
yohannes........................... ......... ............................ ...............HAMİLE(50)
serpilla................. ..................... ......................... ..................HAMİLE(51)...........KIZ
Rem............................................... ................................... .....HAMİLE(52)
Rapunzel2........................ ...................... ....................... .........HAMİLE(53).....ERKEK
hsay26............................................ .........................................HAMİLE(54 )
durulaytuğ........................................ ........................................HAMİLE(55)
Hüzün Yaprakları................ ......................... ...................... .....HAMİLE(56)
iremeren.......................................... .........................................HAMİLE (57)
what a woman want?................ ............................ ...................HAMİLE (58)
topsecret.................. ....................... .......................................HAMİLE (59)
nursist........................................... ..........................................HAMİLE( 60)
tiviti............................................ .............................................HAM İLE(61)
minervaduygu...................................... .....................................HAMİLE(62)
şirine............................................ ...........................................HAMİLE( 63)
zeyno-23................................................ .................................HAMİLE(64)
elif-26................................................ ......................................HAMİLE( 65)
_Eda_............................................. ........................................HAMİLE(66)
naren05........................................... ........................................HAMİLE(67)
alhan.................. ..................................... ...............................HAMİLE(68)
jasminiee ............. ................ ........................................... ......HAMİLE (69)
elif3558.......................................... ..........................................HAMİLE( 70)
mukh7986.......................................... .......................................HAMİLE(71)
Seda_SARI......................................... ......................................HAMİLE(73 )
gülüm12................................ ............................. ......................HAMİLE(74)
Rosem............................................. ..........................................HAMİLE( 75)
setenay3480....................................... ........................................HAMİLE(76 )
eyetkiner......................................... ............................................HAMİLE (77)
beauty*....................... ..................... ..........................................HAMİLE (78)
ayşegül41......................................... ............................................HAMİLE (79)
filizim........................................... .................................................. .HAMİLE(80)
zen_nan........................................... ..............................................HAMİ LE (81)
derin............................................. .................................................. .HAMİLE(82)
bilgen35.......................................... .................................................. HAMİLE(83)
onu seviyorum.....................................................................................HAMİLE(84)
esrako................................................................................................HAMİLE(85)
bayan_66............................................................................................HAMİLE(86)

DOĞUM YAPAN HAMİŞLERİMİZ
nazlımelek........................... ....................İKİZ(ERKEK)

Süar.............................................. ..........KIZ(ZEYNEP)
estetik26......................................... .........KIZ
tatlımelek........................................ ...........ERKEK
gülen............................................. ............ ---
asortie........................................... ........... KIZ(EYLÜL

hamişlerimizi tebrik ediyorum allahım bizlerede nasip etsin bu listeye geçmeyi hayırlısıyla

Son düzenleme:
X