Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

çok sağol vildan merakımı giderdin.umarım kist erimiştir de artık ilç falan kullanmak zorunda kalmam.bu ay hepimiz için duaya daha sıkı sarılıcam ihmal ediyorum gibi geldi,hep beraber edersek inşallah toplu duadır kabul olur,sapır sapır hamile haberleri alırız...

canım hoşgeldin aramıza inş biran önce kavuşursun bebişine biraz rahat ol beklemek çok zor seni çok iyi anlıyorum ama yapacak bişey yok sabretmekten başka inş bekelememizin ve sabrımızın mükafatını alacağız

canım inş erimiştir benim geçen ay erimişti bakalım dr ne diyecek 3:30 da randevum var acayip heyecanlıyım elim ayağıma dolaşıyor sabahtan beri acaba nasıl bi tedavi uygulayacak ne yapacak ne diyecek çok merak ediyorum canım dualarımız inş habul olur nüfus patlaması olur:lepi:

slm kızlar ğene bu ay tutturamadık valla baya heveslenmiştim yumurtlama yani hamile kalabilme sansımın en yüksak olduyu ğünü bulamaya çalısıyorum bulamadım yardım edinnn lütfewn bende 3 ay önceki tarihleri de istiyolar be buğün adet oldum yani 24 kasım hamile kalabilmek için en uyğun zamanı sölermisiniz

ay canım ya üzülme bak ne güsel eşindede sendede sorun yokmuş olur sabret streste çok etkiliyomuş kafana takma acele etme herşeyde vardır bi hayır inşallah bi an önce kavuşursun meleğine

canım bazı siteler var bunun için ama son 3 adet gününü istiyor sanırım ben ateş ölçme yöntemini deniyorum istersen sende öyle yaparak yumurtlama gününü öğrenebilirsin

merhabaaaaa herkes nasıııııllll????? yaw özledim sizleri bea::)) vildancım ben iyiyim.. .işler yoğun.. ama olsun.. iş olsun yeter ki... şükretmek lazım bu kriz durumlarında falan... işte sıkıldığımda işsizleri düşünüyorum bu günlerde :(((
ya yeni odaya geçtim ya artık arada bööle kafamı uzatırım sırnaşık şey

Merhaba Kader arkadaslarim ... nasilsiniz? o guzelim mutluluk haberini alan yokmu ?
rabbim insallah dualarimizi kabul eder ve muradimiza ereriz birgun... insallah...

DUALARIM KENDIM VE BUTUN ANNEM OLMAK ISTEYEN BACILARIM ICIN...

merhaba arkadaşlar.hepinize güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle, arkadaşlar ben 3 ay glucophage tedavisi sonrası tekrar tedaviye başlıyacağımdan söz etmiştim.Size sormak istediğim ben hsg filmi çektirmedim.dr.um buna en son şıklar içinde yer verdi.cinsel haytım ve ailede böle bi rahatsızlık olmaması ve herhangi bi ameliyat geçirmemiş olmamdan dolayı buna çok fazla ihtimal vermiyo,ve en son olmadı bakarız dedi.ama ben burdaki arkadaşlardan hsg filmi temiz bile çıksa sonucunda hamile kaldıklarını okudum.Tekrar tedaviye başlamadan önce acaba hsg çektirmelimiyim.Fikirlerinize ihtiyacım var.Muallakta kaldım ???

merhaba maat valla ii olmaya uğraşıyos bencede haline şükret ben evde sıkıntıdan patlamak üzereyim ne güsel çalışıyosun :teytey:

Kızlar ben 5 aylık evliyim ilk 2-3 ayı saymıyorum ilişkiye giremiyordum ama 2 aydır yumurtlama günlerimi hesaplayarak deniyorm 2aydır adetim gecikiyor hep umutlanıyorum hiç bişey olmuyor ya korunmuyorum olmasını istiyorum bu ay da öyle olursa doktora gidicem yumurtalıklarımla ilgili bişey varmı diyenerdeyse 40-45 günde bir oluyorum.önceden çok düzenliydi.son 2 aydır böyl.Hamilelikten önce adet gecikmeleri yaşandığını vücudun hamileliğe hazırlandığını duymuştum ne adar doğru bilmiyorum ama.inş öyledir.Umarım iyi haberleriniz gelir.

canım benım dr adetının ılk gununden say ve 12 ve 18 gunlerı 2gunde bır ılışkıye gır dedı hemen yataktan kalkama bı yarım saat yat.24 kasımda adet gorduysen aralığın 5/7/9/11 yumutlama gunlerın bunlara dıkkat et

okyaonuscum çok saol rabbım ısteyen herkese versın

herhalde asiri stress ten kaynaklanabilir insan ister istemez oldumu olacakmi diye dusunurken stresse giriyor buda insanin vucudunu olumsuz etkiliyor diye dusunyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…