Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

hakçacım sende hoşgeldin tatlımmm hakça sana bişey sorcam hani yumurtalıkların büyüyo ya sen hissediyormusunnn canımm

okyanus pink rose vildan hoş geldiniz kızlarrrr nasılsınızz neler yapıyosunuzz bakalımmm

vildancım hadi hayırlı haberlerle gel tatlım hakkında hayırlısı olsun inşallahh en kısa zamanda bebişlerinize kavuşursunuz inşallah tabi bendee hehehe :)) ya neden se içinde bi heyecan var bugün rabbim hayırlara çıkartsın inşallahh

iyiyim teşekkürler ben evde olduğum için kafayı yemek üzereyimkaydirigubbakcemile3bu ara bebek yeleği örüyorum kendimi oyalıyorumsengözlerimebaksanab
hakçacım günaydın bu arada sen nasılsın?

canımsın yaaa inşallah rabbim tez zamanda verirde sende o ördüğün bebek yeleğini kendi bebişine giydirirsin inşallahhhhh kız okyanus ben örgü bilmiyom benimkinede öreresin demi gerçi bi olsunda ben onu un çuvalına sarcam ahtım var hehehe:))))) eee artıkın bekleriz bi yelekkk güsel olsun şöle süslü müslü okyanuss haa bide pembe olsun imiii

okyanus pink rose vildan hoş geldiniz kızlarrrr nasılsınızz neler yapıyosunuzz bakalımmm

vildancım hadi hayırlı haberlerle gel tatlım hakkında hayırlısı olsun inşallahh en kısa zamanda bebişlerinize kavuşursunuz inşallah tabi bendee hehehe :)) ya neden se içinde bi heyecan var bugün rabbim hayırlara çıkartsın inşallahh

ben iyiyim canım çok saol allahım hepimizin yüzünü güldürür inş
bende çok heyecanlıyım bugün canım hayırlı haberler alırız inş bugün

hakçacım sende hoşgeldin tatlımmm hakça sana bişey sorcam hani yumurtalıkların büyüyo ya sen hissediyormusunnn canımm

hoşbulduk yasemencim.şöyle biraz kasıklarımda ağrı var sanki.kendimi dinlediğim için mi yoksa iğneden mi anlamadım.tabi yumurtalar büyüdüğü içinde ağrı normal sanırım. belim ağrıyor yalnız dün doktora sordum iğnelerden olabilir dedi.gerçi benim daha öncede ağrıyordu ama...

canımsın yaaa inşallah rabbim tez zamanda verirde sende o ördüğün bebek yeleğini kendi bebişine giydirirsin inşallahhhhh kız okyanus ben örgü bilmiyom benimkinede öreresin demi gerçi bi olsunda ben onu un çuvalına sarcam ahtım var hehehe:))))) eee artıkın bekleriz bi yelekkk güsel olsun şöle süslü müslü okyanuss haa bide pembe olsun imiii

ah inşallah benim ablam hamile yiğenime örüyorum sen bana hamiş haberini ver söz örüp göndercem sana:hooray: :emir_bebek:pembe mavi sarı ne renk istersen öreriz yerimseniben

iyiyim teşekkürler ben evde olduğum için kafayı yemek üzereyimkaydirigubbakcemile3bu ara bebek yeleği örüyorum kendimi oyalıyorumsengözlerimebaksanab

bende iyiyim canım. tedaviye başladık ya bakalım hayırlısı artık.
sanada kolay gelsin. inşallah en yakın zamanda yeleği bebişine giydirirsin.
hepimizin hakkında hayırlısı...

okyanus canım bebek yeleği bende isterim bana ne bana ne teyze olmak kolaymı öyle kendi bebişne ne yaparsan bizede yaparsın artık
canım şakası bi yanada bence çok fazla bişey yapma bebek için ben arkadaşıma doğum hediyesi almıştım gidemedik hediyeyi götürmek için bi kopukluk oldu hediye hala duruyor kendi bebeğim için almasam bile onu gördükçe kötü oluyorum

okyanus canım bebek yeleği bende isterim bana ne bana ne teyze olmak kolaymı öyle kendi bebişne ne yaparsan bizede yaparsın artık
canım şakası bi yanada bence çok fazla bişey yapma bebek için ben arkadaşıma doğum hediyesi almıştım gidemedik hediyeyi götürmek için bi kopukluk oldu hediye hala duruyor kendi bebeğim için almasam bile onu gördükçe kötü oluyorum

ah yaparım siz yeterki hamiş haberinizi verin zaten yiğenime örüyom kendim içi deil izne giderken götürcem ablamakaydirigubbakcemile5teyselik zor valla:teytey:

ah inşallah benim ablam hamile yiğenime örüyorum sen bana hamiş haberini ver söz örüp göndercem sana:hooray: :emir_bebek:pembe mavi sarı ne renk istersen öreriz yerimseniben

:eek: söz ama tamammı kaydirigubbakcemile3 şaka canım inşallah bi olsunda ayyy allahım tez zamnda verr allah razı olsunnn :Saruboceq:

kızlar bişey sorucam bilgisi olan varsa beni aydınlatırsanız sevinirim... şimdi ben akıntıdan şikayetim vardı dr gittim neyse ilaç verdi geçti o önemli değilde dr benden smear testi istedi yaptırdım bi sorun yok dedi... ayrıyetten alttan ultrasonla baktı tüplerin normal, yumurtalıkların normal herşey yolunda demişti... ya kafanızı karıştımak istemiyorum da hani bi sorun olsa ( kist, tüpler tıkalı, yumurtalıklarımda mesela) belli olurdu dimi... yani benim gibi olanınız var mı yada siz hangi sorunlardan dolayı bekliyosunuz... yanlış anlamanızdan çok korkuyorum n olur kusura bakmayın neden olmuyo sizin söyledimi dr...

kızlar bişey sorucam bilgisi olan varsa beni aydınlatırsanız sevinirim... şimdi ben akıntıdan şikayetim vardı dr gittim neyse ilaç verdi geçti o önemli değilde dr benden smear testi istedi yaptırdım bi sorun yok dedi... ayrıyetten alttan ultrasonla baktı tüplerin normal, yumurtalıkların normal herşey yolunda demişti... ya kafanızı karıştımak istemiyorum da hani bi sorun olsa ( kist, tüpler tıkalı, yumurtalıklarımda mesela) belli olurdu dimi... yani benim gibi olanınız var mı yada siz hangi sorunlardan dolayı bekliyosunuz... yanlış anlamanızdan çok korkuyorum n olur kusura bakmayın neden olmuyo sizin söyledimi dr...

soslufustuk smear testi bende yaptırdım normal jinekolojik muayenede bildiğim kadarıyla yumurtalıklar ve kistler belli oluyo tüplerin durumu için hsg çektiriliyo yanlış anlaşılcak bişey yok bende kist vardı ameliyat oldum:eek: eşimin değerleri biraz düşük onun için olmuyo:çok üzgünüm: umarım yardımcı olabilmişimdir:sm_confused:

canım smear testi normalde her bayanın 6 ayda bir yaptırması gereken bişey zaten tüplerinde kapalılık belli olmaz sadece ultrasonla onun dışında bi sorun varsa görülür canım streste çok önemli hiç bir sorun olmadanda bebiş olmaya biliyor bende kist vardı ama şuanda yok bende veya eşimde hiç bir sorun görünmüyor bebiş olmaması için ama 2 yıldır bekliyoruz en kısa zamanda inş bebişlerimize kavuşuruz

inşallah vildan inşallah.. teşekkür ederim kızlar kimseyle konuşamadıklarımı sizinle paylaşıyorum rahatlıyorum çok saolun... rabbim dualarımızı kabul etsin... rabbibin herşeye gücü yeter bizler dua edicez ve eminim ki mutlu son bizi bekliyor ... kızlar görüşürüz yine bay

selam kızlar bende 1,5 yıllık evlıyım ve 6 aydır korunmuyorz bebeğım yok her regl donemınde bu ay olmasın dıye dua edıyorum dr gıttım hersey normal acele etme dedı ama gelde su gonlume anlat ne zor seymış beklemk :KK43:

kızlar acil cevap verin,
doktor kist için ginera verdi 2gün oldu ilaç biteli ama adet olmadım normal mi ben daha önce ginera kullanmdığım için bilmiyorum,hamile olduğumu hiç sanmıyorum ama neden gecikti bu hap böyle midir,ne kadar daha beklemeliyim lütfen cevap yazın kızlar

kızlar acil cevap verin,
doktor kist için ginera verdi 2gün oldu ilaç biteli ama adet olmadım normal mi ben daha önce ginera kullanmdığım için bilmiyorum,hamile olduğumu hiç sanmıyorum ama neden gecikti bu hap böyle midir,ne kadar daha beklemeliyim lütfen cevap yazın kızlar

canım korkma meraklanacak bişey yok 7 gün içinde olması gerekiyor bu ay bende kullandım hap bittikten 5 gün sonra geldi seninkiside bir kaç güne kadar gelecektir ama inş gelmezde hamilesindir demek geçiyor içimden sadece 9 ay gelmese yeter hihoyyyt

X