Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Canım ya nasıl olayım hayat aynen devam ediyo.çalışıyorum.bendede tık yok.daha doğrusu tedavi olmadan düşünmedik.düşükten sonra ara verelim diye.ama salı günü sonuçlarımız vardı eşimle onları doktora gösterelim dedik .doktorda aşılama verdi.adetin 2. Günü gel dedi.bakalım bu sefer hayırlısı.ama korkuyorum.çünkü düşük yapmamam için herhangi bir önlem yok.bakalım hayırlısı.sizde durumlar ne alemde

yarına kadar zaman nasıl geçicek bilmiyorum çok heyecanlıyım dua edinne olur bana ümitlenmek çok kötü bişeymiş ya bir şeyi sabırsızca beklemek inş hamişimdir

hayırlısı olsun canım..
aşılamadadır belkide vesileniz:)
ben aynı 1 yıl dolmadan tedaviye başlamadılar...aralık sonu gidicem işte .tedavi için..inşallah gerek kalmaz..
hamilelikten 2-3 ay önce folbiol diye bir ilaç veriyorlar ..düşüğü engellermi bilmiyorum ama bi doktorun sitesinde"bir tıbbi çalışmada folik asit eksikliği olan gebe kadınlarda erken doğum ve düşük ağırlıklı doğumların daha sık olduğu görülmüştür" yazıyor..

yarına kadar zaman nasıl geçicek bilmiyorum çok heyecanlıyım dua edinne olur bana ümitlenmek çok kötü bişeymiş ya bir şeyi sabırsızca beklemek inş hamişimdir

merhaba bilgen seni anlıyorum inşallah herşey gönlünce olur.ama hamişsindir.bendede hep soluk çıkıyodu.allah tan hayırlısını iste canım.aklından çıkarmaya çalış demicem çıkaramazsın çünkü...herşey gönlünce olsun

bilgencim sana bi fotoğraf göndericem şimdi testin buna benziyormuydu bakalım?
ferah tut gönlünü hayırlısı olsun..

arkadaşlar herkese merhaba ben de 3.5 senelik evliyim iki aşılama denedik ama olmadı.şimdi tüp bebek için bekliyorum doktorum kuruldan geçmesi için beklemen gerekiyo dedi şu anda bekliyoruz.inanın tedaviler o kadar çok yordu ki psikolojim bozuldu sürekli ağlıyorum.allah hepimize hayırlı evlatlar nasip eder inş.hamile olanlarada hayırlısıyla kucaklarına almalarını nasip eder inş.

canım ben o ilacı çok kullandım hala kullanıyorum şuan.yine verdi doktor.bide sanırım eğer gebelik oluşursa bebe aspirini verecek.bide hemşireyle görüştüm.belki şu göbekten vurulan iğneler varya hamilelik boyunca kullanılıyor sanırım belki ondanda verebilirmiş.normal yolla hamile kalıyosun ama yinede aşılama yapalım dedi.2 kez verdi artık tutmazsa ne yaparbilmiyorum.hepimiz için hayırlısı bakalım ne çıkar sonuç

hayırlısı olsun canım..
ne denirki hepimiz aynı şey için uğraşıyoruz burda herkes birbirini çok iyi anlıyor..
Allah yardımcımız olsun..
İnşallah bu sefer olur koklarsın kuzunu..

yarencim geçmiş olsun..
çok zor olduğunu tahmin edebiliyorum ..beni düşüncesi bile sıkıntıya sürüklüyor..
inşallah çektiğin bunca sıkıntıya değer dünyalar güzeli sağlıklı ve hayırlı bir evladın olur...

bahhharrr ne haber canımcım...nasıl gidiyo..tedavi ne aşamada tatlım...
iyiyim yavrucum sen nasılsın?
kız bana tedaviye başlamadılar ki daha..adet görmedim 3 ay sonra 2 hafta önce oldumda rahatladım..1 yıl dolmadan bişey yaptırmıcaz..
sen ne alemdesin ?

iyiyim yavrucum sen nasılsın?
kız bana tedaviye başlamadılar ki daha..adet görmedim 3 ay sonra 2 hafta önce oldumda rahatladım..1 yıl dolmadan bişey yaptırmıcaz..
sen ne alemdesin ?

niye adet görmedin üç ay?düzensizmiki adetlerin kız..valla bende doktora gidip geliyom bu ay ballı bi karışım kullandım bakalım artık ...bu arada kardeşim piglet buralarda beni arıyormuş onu bulamadım o çıkmış ben girmişim siteye...Şeniz

hekese slmlarrrr umut yolcuları nasılsınız bakımmm ben hala beklemekteyimm 3aya 10kaldı dahada olmazsa ilaçlara başlıcam

evet aranıyosun :)
ya bilmiyorum ki daha öncede oldu böyle arada düzenim şaşıyor..
ballı karışımdan bende yedim 1 ay kadar sonra bıraktım..bugün bal alıcam yine
Sultanımın ısrarlarıyla tekrar başlıcam:)
Bide hayır suyu sipariş ettim ona başlıcam ..

tatlım üzülmeee bende tüp bebek yaptırcam biraz zaman gecmesini bekliyorum napalım bizlerin sınavıda böyle işte en azından umudumuz var buda yeter rabbim tüm darda olanlara yardım etsin:Saruboceq:

merhaba arkadaşlar.hepinize iyi pazarlar aranızda acaba pko su olup glucophage hap kullanan varmı.bu hap sonrasında hamile kalan oldumu acaba.

yadel anlamadım
3 aya 10gün kaldı derken
adetmi görmüyorsun yoksa tedavi falanmı var?

hadi bakalım hakkımızda hayırlısı olsun baharım...:1hug:

merhaba arkadaşlar.hepinize iyi pazarlar aranızda acaba pko su olup glucophage hap kullanan varmı.bu hap sonrasında hamile kalan oldumu acaba.

mrb şeker bende pkoluyum ama o ilacı kullanamadım bulandı yaptı yaptı bende ama pko için o ilaca mücize ilaç diyolar cogu kişide faydasını görmüş hatta benim doktorum gebe kalmak istiyosan glucophage kullanmalısın dedi lakin benim bünyem kaldırmadı bence sen dene bu ilaçtan sonuç alan çok oldu:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…