Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

yadel anlamadım
3 aya 10gün kaldı derken
adetmi görmüyorsun yoksa tedavi falanmı var?

adet olamıyorum arkadaşım sogan suyundan hayıt tohumuna herşeyi denedim ama olmadı fulll sancı başkada bişey yok aslen neyin var dersen pkooosenağlama

evet ilk hafta bende de çok bulantı yaptı fakat heralde daha sonra bünye alıştı şu an öyle bi problemim yok.12 gün oldu başlayalı.Zaten prospektüsünde de ilk başlarda yaptığını daha sonra geçtiği yazıyor bulantının. Dr. 3 ay kullanıp bu arada kilo vermemi istedi.İnşallah bi faydasını görürüm.

inş canım ben kullanadım çünki çok aşırı rahatsız etti beni içtigim an çıkarıyodum ama gercekten faydasını görenler varr dedim ya doktorum gebe kalmak için bu ilaç şart dedi ama napım canımdan degerli olmadıgını düşündüm o an yinede başlamayı düşünüyorum bu ilaç adetide düzenliyomuş

saol canım ya wallahi çok güzel moral verdin.umarım benim ve tüm isteyenlerin Allah bebeklerini kucaklarını almayı nasip etsin.Çok stresli tedavi süreci geçirdim.eğer 3 ay sonra kontrole gidene kadar olmazsa tekrar o sıkıntı ve stresli tedavi sürecim başlıyacak.O yüzden sözlerin ilaç gibi geldi bana.

saol canım ya wallahi çok güzel moral verdin.umarım benim ve tüm isteyenlerin Allah bebeklerini kucaklarını almayı nasip etsin.Çok stresli tedavi süreci geçirdim.eğer 3 ay sonra kontrole gidene kadar olmazsa tekrar o sıkıntı ve stresli tedavi sürecim başlıyacak.O yüzden sözlerin ilaç gibi geldi bana.

canım benim herseyden önce yanlız degiliz bizler milyonlarca insan var hepsinin hayali aynı ben kendimi bildim bileli ploluyum 8yıllık evliyim ve 2düşük yatım bunlar kendiliginden oldu ve ben bugün olmuş hala gelecek ay gebe kalma ümidiyle ayaktayım allah ol demeden bişey olmuyo bunu bilene ne mutlu nasıl bir tedavi gecirdin sen neler yapıldı bilmiyorum ama o ilaçı bırakma en azından kullana biliyosun ne mutlu sana

kızlar o test başka bi topikten bi arkadaşa ait çok eski ..şu anda çocuğu var kızın
ben onu bilgene yolladım onun testide silik çıkmış diye..
fikir olsun diye yanii.
arkadaş o testle hamile olduğunu öğrenmiş..
bilgenede umut olur dedim belki ..

yadelcim
bende 3 aya 1 gün kalmıştı adet gördüm.
farlutal içtim 10.gün adet gördüm..
ne fena ne sıkıntılı bir şey bu yaaa..Allah düşmanıma vermesin
belki sende bir dr.a danışıp söktürücü içsen
ben şimdi hayıt suyuna başlıcam
adet düzenliğine birebir diyorlar..
faydasını görürsem yazarım burdan

kızlar o test başka bi topikten bi arkadaşa ait çok eski ..şu anda çocuğu var kızın
ben onu bilgene yolladım onun testide silik çıkmış diye..
fikir olsun diye yanii.
arkadaş o testle hamile olduğunu öğrenmiş..
bilgenede umut olur dedim belki ..

kızzz nasılsın nerelerdesin:asigim:
bende bi an seni hamiş sandımdışakkıdı
gördünmü bu cuma hsg çekiliyorum senağlama

yadelcim
bende 3 aya 1 gün kalmıştı adet gördüm.
farlutal içtim 10.gün adet gördüm..
ne fena ne sıkıntılı bir şey bu yaaa..Allah düşmanıma vermesin
belki sende bir dr.a danışıp söktürücü içsen
ben şimdi hayıt suyuna başlıcam
adet düzenliğine birebir diyorlar..
faydasını görürsem yazarım burdan

tatlım ben kendiligimden adet olayım diye bekliyorum normalde 2ayda olurdum bu sefer uzadı hayıt suyunu bende 10falan içtim sonra bıraktım ama devam edecem ama nasıl bi kokusu var bir bilsenkafamçokkarıştı sana başarılar tatlımmmm

bilgencim sana bi fotoğraf göndericem şimdi testin buna benziyormuydu bakalım?
ferah tut gönlünü hayırlısı olsun..

o fotoğraftankinden daha netti ikinci çizgi yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler ben hemşireyim ama konu kendisi olunca insan hiç birşey bilmiyormuş gibi oluyor

kızzz nasılsın nerelerdesin:asigim:
bende bi an seni hamiş sandımdışakkıdı
gördünmü bu cuma hsg çekiliyorum senağlama

iyi işte bildiğin gibi..mirmirmirmir
ben hamile olsam uçururum burayı kızım:sm_cool:
hsg deyince ürperiyorum Allah yardımcın olsun
inşallah tertemizzz çıkar
acısız sancısız olur
sonrada :CüvCüv: olursun inşallah..

tatlım ben kendiligimden adet olayım diye bekliyorum normalde 2ayda olurdum bu sefer uzadı hayıt suyunu bende 10falan içtim sonra bıraktım ama devam edecem ama nasıl bi kokusu var bir bilsenkafamçokkarıştı sana başarılar tatlımmmm

oyy desene ben onuda içemicem ..çünkü bir kere civanperçemi içeyim dedim içtiğim gibi geri çıkardım berbat bi kokusu var..işim zor o zman..kafamçokkarıştı
ama bak bende senin gibiyim kendiliğimden adet olmayı bekledim 3 ay geçti çok sıkıntılı bir dönemdi benim için sende biliyorsun ..
ama sonunda dayanamadım gittim dr.a ve bütün sıkıntım bitti..
hayırlısı olsun inşallah en kısa zamanda olursun canım..:Saruboceq: geçmiş olsun
:1hug:

o fotoğraftankinden daha netti ikinci çizgi yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler ben hemşireyim ama konu kendisi olunca insan hiç birşey bilmiyormuş gibi oluyor

aa evet dikkat etmemişim ..olsun yinede fikir olur..
inşallah hamilesindir..:CüvCüv:
yarın kanda baktırınca bizede haber verirmisin mutlaka..:lepi:

oyy desene ben onuda içemicem ..çünkü bir kere civanperçemi içeyim dedim içtiğim gibi geri çıkardım berbat bi kokusu var..işim zor o zman..kafamçokkarıştı
ama bak bende senin gibiyim kendiliğimden adet olmayı bekledim 3 ay geçti çok sıkıntılı bir dönemdi benim için sende biliyorsun ..
ama sonunda dayanamadım gittim dr.a ve bütün sıkıntım bitti..
hayırlısı olsun inşallah en kısa zamanda olursun canım..:Saruboceq: geçmiş olsun
:1hug:

haklısın aslanda boşuna kendime işgence ediyorumm gelsin farlutall aaahhhh ahhhhh kızzz bu adet olmak ne zormuşş ama sen hayıtı dene bi belki senin hoşuna gider:içelim: ama bi ahtım var bebegim olur olmaz o şirinşeye küçük bi tokat atmayı düşünüyorum anneye bukadar işgencede olmazki canım:eek:klava: ilaçlardan gec şu içtigimiz şeylere bakın yaaakafamçokkarıştı

selam kızlar...herkese iyi akşamlar...
bigen35 canım hayırlısı olsun. inşallah hamilesindir. Pazartesi günü bize o güzel haberi verirsin.
bahharcım sende hg.. nerelerdesin sen bakayım?
smhsmh canım sende içini ferah tut. sonucun temiz çıkacak inşallah...
zaza sende ortalarda yoktun???

X