Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

hakça honey53 hoş geldiniz nasılsnız bakalım honeycim inşallah hakkında hayırlısı olsun

inşallah canım.eylül ayında ilk tedavimioldum.olumsuz sonuçlandı,prolaktin yüksekti.tedavinin bana verdiği bi tane kist ti.senağlama ekim ayında doğum kontrol hapı aldım.şimdi kist yok,kasımdayız ve yeni bir başlangıç daha.ALLAHIM bu ay güldür bizi yarabbim.sizlerde durum nedir canım.

honeycim hiç sıkma canını olacak bir gün bak yeni umutlara yelken açmışsın pozitif düşün güzel şeyler olsun tatlım allah yardımcın olsun allah hepimize hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

günaydınlarrr nasılsınız bakalım güzeller beloşum ablacımm erkencisin bakıyorumdaaa

ayşegül canım tebrikler allah sağ salim kucağınada almayı nasip etsin inş darısı tüm evlat hasretiyle yananlara olsun içinde bizlerede inşallahhhh

honey canım hayırlısı olsun.Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın.en yakın zamanda bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza alalım inşallah.

sultancım anestezi almadın sanırım hsg çekildiginde canın çok yandıgına göre

rufeyda hataım yok anestezisiz yaptırdım öle çok avılı bişey değil yane en azından çekilmeyecek kadar kötü deil sonuçta bebeklerimizin yolunda ilerlerken bu aşamalarıda atlatıyoruz işte :CüvCüv:

heyyy semoo ben geldim demişin kaçmışın kız
eee hafta sonuda değil nerelerde bu kıslar
kıslaaaaaaaar heeeeey nerlerdesiniz yahuuu

rufeyda hataım yok anestezisiz yaptırdım öle çok avılı bişey değil yane en azından çekilmeyecek kadar kötü deil sonuçta bebeklerimizin yolunda ilerlerken bu aşamalarıda atlatıyoruz işte :CüvCüv:

dogru söylüyorsun canım da işte bende daha 10 gün öncesinden stres yapmaya başladım elimde degil o kadar büyütüyorum ki sanki mideme doluyo hepsi patlayacagım sıkıntıdan aç yada tok olmakta önemlimi benim hsg cumartesi sabah 10 da çekilecek de inşallah bu arada herkese tünaydın kızlaaaaaaaarr

dogru söylüyorsun canım da işte bende daha 10 gün öncesinden stres yapmaya başladım elimde degil o kadar büyütüyorum ki sanki mideme doluyo hepsi patlayacagım sıkıntıdan aç yada tok olmakta önemlimi benim hsg cumartesi sabah 10 da çekilecek de inşallah bu arada herkese tünaydın kızlaaaaaaaarr

tünaydıınn hsg yi anestezili çektirceksen aç olman gerekiyo normal çekilcekse farketmiyo canım geçmiş olsun inşallah sonuçların temiz çıkar

rufeyda canımmm bence anestziliye gerek yok çok saniyelik bi ağrı sadece ilacı verirken adet sancısı gibi bir sancı oluyor o kadar yani çekilmeyecek kadar değil inan bukadar stres yaptığına değmeyecek göreceksin... işlem 5 dk bile sürmüyorrr

rufeyda canımmm bence anestziliye gerek yok çok saniyelik bi ağrı sadece ilacı verirken adet sancısı gibi bir sancı oluyor o kadar yani çekilmeyecek kadar değil inan bukadar stres yaptığına değmeyecek göreceksin... işlem 5 dk bile sürmüyorrr

hastaneden randevuyu aldıgımda söylemiştim anestezi istedigimi bölgesel anestezi zaten, dogrudur belki kolay ama elimde deil yani yarım kalır diye korkuyorum Allahım bir an önce olsada bende rahatlasam diye dua ediyorum

hastaneden randevuyu aldıgımda söylemiştim anestezi istedigimi bölgesel anestezi zaten, dogrudur belki kolay ama elimde deil yani yarım kalır diye korkuyorum Allahım bir an önce olsada bende rahatlasam diye dua ediyorum

rufeyda canım bende 2 kere çektiridm ilkinde acemi olduğum için çok zor oldu 2.direk anestezili yaptım sonrasında ağrımda olmadı yine sen bilirsin anestezili daha rahat yaniia.s.

X