Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Bahhar cım e güzel demek doğum gününde evlendin
o zaman sana iyiki doğdun ve nice nice yıllara diyorum Allah mutluluğunuza evlatlarınızada katarak uzun yıllar beraber kutlamayı nasip etsin inşallah

kıslaaarrr mrb ben geldiimmmm... umarım herkes iyidir ve herşey yolundadır ... bugün biraz hasta hissediyordum kendimi 1-2 saat erken geldim eve

geçmiş olsun yawrukaydirigubbakcemile5
kek bittimikaydirigubbakcemile-tatlicadiarzu-

Kızlar bugün benim doğum günüm ve evlilik yıldönümüm ve hiç biriniz kutlamadınızzz yaaaaa..senağlamasenağlama..
Tebrikleri yarında alabilirim sorun değil
laelaelaelaelae

bahharcım doğum günün ve evlilik yıldönümün kutlu olsun.evin herzaman mutluluklarla dolsunhihoyyyt nice yıllara tüm sevdiklerinle ve inşallah en yakın zamanda bebişinlea.s.

kıslaaarrr mrb ben geldiimmmm... umarım herkes iyidir ve herşey yolundadır ... bugün biraz hasta hissediyordum kendimi 1-2 saat erken geldim eve

iyi akşamlar maat geçmiş olsun.soğuk alıgınlığı mı? yoksa başka birşey mi? kendine dikkat et.

sultancım hsg yine kalmış,hayırlısı olsun canım.her zaman dediğim gibi herşeyde bir hayır vardır:))

iyi akşamlar maat geçmiş olsun.soğuk alıgınlığı mı? yoksa başka birşey mi? kendine dikkat et.

canım ne olduğunu anlamış değlim henüz... grip desem grip gibi değil... üstümden tır geçmiş gibiydi... acayip bi kırıklık.... bitkinlik.... sürekli yatıp uzanmak ihtiyacı... annem bu gibi durumlarda bana "bidon gibi devrildin yine" derdi sırnaşık şey bi de işyerinde bugün çok gergin bi gündü.. sanrım o da tuz biber ekti.... eve gelince 1 saat kadar uzandım.. şimdi daha iyiyim.. ama galiba soğukalgınlığının sınırlarındayım....

evet bencede üstüste gelmiş.havalara baksana ısındı ama tekrar soğuyacakmış,tam hastalık havası yani. kendine dikkat et,ayağını sıcak tut,birşeyler iç ve yat dinlen...bu arada bizide unutma amakaydirigubbakcemile5

sorma walla aklım sizde.... sana geçen gün cevap yazmıştım da geri tarihe gitmişti belki görmemişsindir... aslında şubede benim (yalnızca bana ait değil servis elemanlarıma da ait) ayrı bi oda var.... ama şuebeye geldiğimden beri müfettişler istila etmişler odayı.... malum en rahat çalışacakları oda verilir onlara.... o nedenle diğer servislerin yanına sıkışıp kaldıok geçici olarak.... 2 haftaya kadar gidiyorlarmış... benim oda da boşalacak inşallah... şimdi bunları niye anlatıyor diceksin :uhm: işte o odaya geçince masam ve bilgisayarım daha sote yerde olacağı çin en azından arada internete girer takılırım diye düşünüyorum sizlere a.s yaw iş arasında motivasyon olur bana .. aileden birilerini özlüyor gibiyim.. o kadar alıştım ki sizlere a.s.

canım saol artık hamıslere yaz kıs benı 4+5 deyımhihoyyythihoyyyt

sorma bende o kadar alıştım ki sabah eşim gittilten sonra pc nin başına oturuyorum işimi yapmadan,çünkü aklım burada kalıyorkaydirigubbakcemile3....sende umarım 2 haftadan önce odana geçersin eline alır bizlerle yazışırsın..tabi çaktırmadansengözlerimebaksanab

walla arada kafamı uzatıp ne yapıosunuz desem o da yeter ... gerçi laf yetiştirmezsem olmaz tabii :roflol:

kıslar ben bugün biraz erken yatiim.... öptüm hepinizi... biraz kitap okuyup uyurum.... iyi geceler :a015:

Günaydın canlarım. Setenaycım tebrik ederim seni canım. Bebişine sağ salim kavuşursun inşaallah.

herkese günaydın arkadaşlar
güne umutla ve gülümsemeyle başlamaya ne dersiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…