Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

evet canım medismart aldım ama kafama takılan bi şeyler var testi 11. günümde yaptım 1. çizgi var 2. yok..13. gün yaptım 1. çizgi var ama 2. çizgi çok hafif belli belirsiz ve akşamında karnımın alt bölgesinde sağ tarafında ağrılar oldu.14.gün yaptım bu sefer 1. çizgi var 2. çizgide ona yakın bi renkte benim adet döngüm düzenli 28 gün hesaplarda 14. gün çıkıyo yumurtlama.neyse ben test pozitif çıkmadı die üzüldüm fakat 14. gün akşamında servikal mukus un yumurta akında şeffaf olduğunu gördüm emine olmak için elime alıp uzattım 10 cm uzayabiliyodu.bu belirti doktorlara göre yumurtlama olduğunu gösteriyo.sizcede olmuşmudur?:Saruboceq:

canım ben testleri nette araştırıken çizgi oluştuktan sonra 2 gün daha devam ediyomuş yanlış hatırlamıyosam
ee ne güzel senin 12 sinde başlayıp günaşırı ilişkide bulunman lazımdı ee 18 ine kadarda devam et mesela:eek:

ben hiç hissedemiyorum ne zaman olduğunu
zaten 30 günden fazla ara ile oluyorum adet:kızgın:

Kızlar sultan ile mesajlaştım. Bugün de çektirememiş hsg. Doktoru şehir dışındaymış haftaya kalmış.

kızlarrr merabalarrr nasılsınızzz yoğunlukdan fırsat bulup yazamadımm neler yaptınızzz bakimm

ooo rosemiz tebrikler allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah darısı tüm bebiş isteyen arkadaşlarımıza içinde banadaa allahım hayırlısını ver yarabbimmm

hepinizi öpüyorummm
beloşumm canım geçmiş olsunn
alincim canım sanada geçmiş olsun çok önemli bi şey olmamasına sevindimm lütfen kendine dikkat et
sizleri çokkkkkkkkkkk seviyom ayy özlemişim valla beee sizleriii

canım ben testleri nette araştırıken çizgi oluştuktan sonra 2 gün daha devam ediyomuş yanlış hatırlamıyosam
ee ne güzel senin 12 sinde başlayıp günaşırı ilişkide bulunman lazımdı ee 18 ine kadarda devam et mesela:eek:

ben hiç hissedemiyorum ne zaman olduğunu
zaten 30 günden fazla ara ile oluyorum adet:kızgın:
doğru söylüyosun o şekilde olabilir.önceden bu kadar takılmıyodum bu sıralar böyle ilginç işte,neyseki incir ve keçiboynuzu kürüne güveniyorum allahın izni ile.:eek:

arkadaşlar merhaba benıde dınleyebılırmıssınız
çok kötuyum
o kadarkı sıtres sıkıntı ıcındeyımkı adet dongumu bıle mahvettım sonun da
28 gunde bır olurken
21 gunde oldum
napcamı bılmıyorum

amor amor hoş geldin canım niye o kadar sıkıntı yapıyorsun tatlım böylew takarsan bebişinolmaz bak hepimiz aynı durumdayız kimimiz 2-3 ay adet olamıyor bile lütfen sakin ol sabırlı ol stres yaparsan bebeğine kavuşamazsın bak yanlız değilsin biz burdayız ve senden farklı durumda değiliz bir bebeğimizin olması için neler yapıyoruz bir bilsen ama olmasada umudumuzu yitirmiyoruz hadi bakalım oparla kendini önce senin sağlığın canım bebek arkadan gelir rahat ol bir gün inşallah hepimiz hamiş olacağız ve meleklerimizi kucağımıza alacağız biz inanıyoruz dimi arkadaşlar sende inan

evet gerçekten doru stres yapma aynı şeyleri bizde yaşadık yaşıyorusda bunlar halledilmicek sorunlar diil kendimizi bu kadar hırpalamayalım herşeyin çözümü var inan

inşallah canım :CüvCüv:....rosemden sonra belkide seni ekleriz listeyehihoyyyt

inş cnm yaaaa.inş herkes bu listeye girerde liste uzaaar gider.allah isteyen herkese versin inş:Saruboceq::emir_bebek: bende çok heycanlıyım ama kendimi inandırmakta istemiyorum bu fikre sonra boş çıkınca insan üzülüyorsenağlama

kıslaaarrr mrb ben geldiimmmm... umarım herkes iyidir ve herşey yolundadır ... bugün biraz hasta hissediyordum kendimi 1-2 saat erken geldim eve

ceydaaaaaa... kıssss... napıosun???? annenin evine hicret ettin mi ?? kaydirigubbakcemile3 kocişinden haber aldın mı???

Kızlar bugün benim doğum günüm ve evlilik yıldönümüm ve hiç biriniz kutlamadınızzz yaaaaa..senağlamasenağlama..
Tebrikleri yarında alabilirim sorun değil
laelaelaelaelae

nice mutlu yıllara yeni yaşın sana mutluluk sağlık ve huzur getirsin ve nice yıldönümlerinizi kutlarsınız inşallah..

çookkk teşekkür ederim canım benim ...Şeniz
Amin cümlemize inşallah...

Kızlar bugün benim doğum günüm ve evlilik yıldönümüm ve hiç biriniz kutlamadınızzz yaaaaa..senağlamasenağlama..
Tebrikleri yarında alabilirim sorun değil
laelaelaelaelae

efem vatanımıza milletimize hayırlı olsun.... nice sağlıklı yaşlara .... bir sonraki sene anneler gününü de kutlarız inşallah hihoyyyt daha ne diyim yani a.s.

X