Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

arkadaşlar benimde fikirlerinize ihtiyacım var.ayın 1-2 si adet oluyorum ama ayı 4 ü olmasına rağmen henüz gelmedi.bide bir hafta önce cnm çok ayva istedi.pek sevmem ama alıp ewe gelince 2-3 tane yedim.şimdide iki üç gündür göğüs uclarım aşırı kaşınıyor ve çok hassas dokununca.sizce hamiş miyim ben yaaaaaaaa???

lütfen bi fikri olan varsa acele cevapppppppppppp
canım öncelikle hoşgeldin bu anlattıkların hamilelik belirtisi ama adet dönemi belirtiside olabilir yani psikolojikte olabilir ama sen en güzeli birkaç gün sonra test yaptır inşallah hamişsindir anlattıkların hamişlikle uyumlu ama bunu anlamnın en garanti yolu test yapmak canım hadi bakalım inşallah güzel haberler verirsina.s.

beloş gelmişsin kız neler yapıyosun

gönül yarası canım hayırdır yaaa nerelerdesin

evet smhsmh geldim canım bu sıralar işler öyle yoğunki bakamıyorum siteye birde grip olmuşum üzerinize afiyet onunla uğraşıyorum sen neler yapıyorsun aralığa az kaldı topu topu bir ay hadi bakalım gelicek bebiş inşallah

kızlar mrb.... bi yandan içeride kek pişiyor bir yandan da kociş televizyon izliyor.. şimdi "nerdesiiiinnnnn" diye çağırır beni::)) ben de bi kafamı uzatıp ne var ne yok bakiim dedim.... herkez iyidir umarım keyifler de iyidir....

geçmiş olsun canım
yalnız aralığa az kaldı kalmasınada benim korkularım çok
düzelcekmi bu spermler 1
ben yumurtlama gününü bulamıyorum acaba yumurtlama problemimmi var geçte yumurtluyo olabilirim
kafam allak bullak
birileri demiş ki doktorlar varikosel ameliyatının kesinliği tıpta kanıtlanmamış falan düzelmeyenler var
veyada mikroenjeksiyon yöntemiyle hamile kalanlar
beni çok zorlu günler bekliyo gibi geliyo

şimdi bana kızacaksın biliyorum

sen nasılsın
sorumun cevabını hala vermedin civcicmi yumurtadan çıkar yumurtamı civcivden :jeyyar: :jeyyar:

genemi kekkkkkkk :mymeka::içelim:kafamçokkarıştı

aman aman iyi... ilk anlattıkların bana farklı şeyler çağrıştırdı... kıkırdaklarda sıvı azalması için sana bir ürün tavsiye edebilirim: glucosamine... eklemlerin güçlü kalmasına, normal
eklem işlevlerinin ve hareketliliğinin desteklenmesine ve kıkırdakların onarılmasına yardımcı olur... sanırım karides yağından elde ediliyor... çevremde ileri yaş grubu dahil eklem ve kıkırdak problem çeken bazı arkadaşlar da kullanıyor ve çok memnunlar... doktorları da onaylamış... ben ilk yurtdışında görmüştüm bu ürünün kullanıldığını.... şimdi burada da yayılmaya başladı... doktoruna da danışabilirsin.... geçmiş olsun

yaw kızlar bu arada Rosem'i merak ettim... bi gelişme war mı acep :uhm: Roseeeeemmmmm naptın yaw

evet yine kızacağım tabi ya nasıl bildin yirim senin o korkularını ben hiç bir şey olmıyacak senaryo yazma kendi kendine hadi bakim bi daha duymuyayım hele bir aralık gelsin gör bak neler olcak delüüüü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…