Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

sevgili maat cım benimde son 1 aydır sabah kalktığımda sağ belim sırtıma doğru kaburga kemiğinde ağrım oluyo yatınca oluyo yani
bi gidemedim dr a
peki fikrin varmı doktorcummm

maatcım merhaba canım rosem hamile kan testi pozitif 200 lerde çıkmış topik açmış gebelik bölümüne:))

teşekkür ederim belenay.ama hiç önceden bu tarz bir adet belirtim olmadığı için afalladım.ğöğüslerim acırdı ama asla kaşıntı olmazdı onun için şaşırdım biraz.en iyisi dediğin gibi 1 hafta sonra ben test yapayım hhala gelmezse bakalım sonuç ne olcak =)))

sevgili maat cım benimde son 1 aydır sabah kalktığımda sağ belim sırtıma doğru kaburga kemiğinde ağrım oluyo yatınca oluyo yani
bi gidemedim dr a
peki fikrin varmı doktorcummm

alla alla enteresan bi durum :uhm: uyurken popon açıkta falan kalmış olup da üşütmüş olma naniknanik yaw şaka bi yana 1 aydır diyorsun yani... bir doktora görünsen iyi olur bir an önce... önemsiz biş de olabilir... böbrekte taş falan da... lütfen ihmal etmeden doktora görün de (dahiliyeci olabilir o seni gereken servise sevk eder) röntgen falan çektir.... ciddi bişi varsa aksiyona geçsinler ...çok geçmiş olsun

maatcım merhaba canım rosem hamile kan testi pozitif 200 lerde çıkmış topik açmış gebelik bölümüne:))

neyyyyyyyyyy kaydirigubbakcemile2 inanmıyoruuuummmm yaaaaaaaaaaaaaa :teytey: yaw çok seviniyorum böyle haberler duyunca kıslaaaarrrrrrrrr :içelim: darısı başımıza hadi bakalım sıra kimde kaydirigubbakcemile5

alla alla enteresan bi durum :uhm: uyurken popon açıkta falan kalmış olup da üşütmüş olma naniknanik yaw şaka bi yana 1 aydır diyorsun yani... bir doktora görünsen iyi olur bir an önce... önemsiz biş de olabilir... böbrekte taş falan da... lütfen ihmal etmeden doktora görün de (dahiliyeci olabilir o seni gereken servise sevk eder) röntgen falan çektir.... ciddi bişi varsa aksiyona geçsinler ...çok geçmiş olsun

sağol canım fizik tedavi bölümüne gidicem
sırtıma doğru ama ağrı
çok dikkat ediyorum üstüm açık olmuyo yaniimirmirmirmir
yalnız sadece yattığımda sabah kalkarken olması garipkaydirigubbakcemile3

kıslar benim kociş içerden "miyavvv miyavvv" diye ses veriyor sırnaşık şey ben kaçtım ... bi ara müsait olursa yine uğrarım... çok öptüm yanaklarınızdan

sırtıma doğru ama ağrı

tam kaparken mesajını gördüm... aklıma geldi şimdi de... problem sende olmayabilir de.... yani yatağın çok sert ya da yumuşak olabilir... yastık problemi olabilir.. ne biliim... bunlar da bayağı olası sebepler.... ben yatağımı değiştirdiğimde sırt ağrılarım bayağı bi fark etmişti ....

iyi akşamlar kızlar...
belenay canım geçmiş olsun,havalara baksana pastırma sıcakları geldi,ama soğuyacakmış hava sanırım yani tam hastalık havası...
kardelen canım sende umarım hamişsindir.
hamileler çoğalır inşallah,rosemin hamile olması yine umutlandırdı bizleri.
maat sen nasılsın? kek pişmiştir afiyet olsun....
smhsmh sen nasılsın canım?

sırtıma doğru ama ağrı

geçmiş olsun smhsmh...bende de bel ağrısı var. şu bilgisayarın başında bir türlü dik oturamıyorum...

iyi akşamlar kızlar...
belenay canım geçmiş olsun,havalara baksana pastırma sıcakları geldi,ama soğuyacakmış hava sanırım yani tam hastalık havası...
kardelen canım sende umarım hamişsindir.
hamileler çoğalır inşallah,rosemin hamile olması yine umutlandırdı bizleri.
maat sen nasılsın? kek pişmiştir afiyet olsun....
smhsmh sen nasılsın canım?

inşallah canımcım çoğalır
öncelikle sizler inşallah
iyi olmaya çalışıorum işte canım
kafamda senaryolar kurup duruyorumsüprizzzzz

seni zaten en iyi senarist dalında birinci seçeceğiz altın portakalıda vercem eline smhsmh kız şimdi yanımda olsan ben ne yapacağımı bilirdim sana ya dua et uzaktasın ayrıca yumurtamı tavuktan çıkar tavukmu yumurtadan bilmiyorum ama ben az daha hamiş kalmazsam ne yumurta kalacak nede tavuk:))))

hakça sağol canım havalardan olsa gerek kışın zaten belim hiç doğrulmaz çok hasta olurum çok üşürüm ben gerçi yazın bile üşüyorum ama kış gelecek diye tırsıyorum hastalığımda çok nazlı olur benim sen neler yapıyorsun bakalım özlemişim kız sizleri

inşallah canımcım çoğalır
öncelikle sizler inşallah
iyi olmaya çalışıorum işte canım
kafamda senaryolar kurup duruyorumsüprizzzzz

amin canım inşallah,sende en yakın zamanda inşallah....
kafamızdan bir atabilsek zaten bebişimizde gelicek ama yapamıyoruz...
benimde yakın bir arkadaşım tüp bebek tedavisiyle üçüzlerine hamile kaldı.şu anda 7 aylık bugün hastaneye yattı.kontrol amaçlı sağlıkları iyi ama yinede gözetim altında olucaklar yani. Allah sağ salim annesinin kucağına almayı nasip etsin inşallah...darısı bizlerin başına sağlıkla, ikiz-üçüz,kız-erkek farketmez,sağlıklı olsunlarda...bu arada arkadaşımın :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: üçüde erkek...

seni zaten en iyi senarist dalında birinci seçeceğiz altın portakalıda vercem eline smhsmh kız şimdi yanımda olsan ben ne yapacağımı bilirdim sana ya dua et uzaktasın ayrıca yumurtamı tavuktan çıkar tavukmu yumurtadan bilmiyorum ama ben az daha hamiş kalmazsam ne yumurta kalacak nede tavuk:))))

hakça sağol canım havalardan olsa gerek kışın zaten belim hiç doğrulmaz çok hasta olurum çok üşürüm ben gerçi yazın bile üşüyorum ama kış gelecek diye tırsıyorum hastalığımda çok nazlı olur benim sen neler yapıyorsun bakalım özlemişim kız sizleri

bende bir değişiklik yok,aynı... artık hepimizde şu değişiklik :CüvCüv: olsada burada paylaşsak.tabi ki sağlıkla inşallah... bende ne zaman evden çıksam aklım sizlerde kalıyor...sizede işlerinizde kolaylık versin... çalışsanızda bizlere vakit ayırabiliyorsunuz:1hug:

ıyı aksamlar kıslar..nasılsınız?
bugun kan testı yaptırdım bıraz gec oldu sıze yazmam ama gebelıkte baslık acmıstım ona cevap yazıyorum sureklı..
buarada kan testım 147 cıktı kıslar.:nazar:
ALLAH ıma sukurler olsun..ınsalllah sızde bu duyguyu bıran once yasarsnız.ALLAH ım kımsenın kucagını bos bırakmasın.
sıze ufak bır tavısyede bulunucam.yumurtların gelısmesı ıcın corek otu,esınız ıcın kecıboynuzunu sakın ıhmal etmeyın..
hepınıze sevgıler..:1hug:

ıyı aksamlar kıslar..nasılsınız?
bugun kan testı yaptırdım bıraz gec oldu sıze yazmam ama gebelıkte baslık acmıstım ona cevap yazıyorum sureklı..
buarada kan testım 147 cıktı kıslar.:nazar:
ALLAH ıma sukurler olsun..ınsalllah sızde bu duyguyu bıran once yasarsnız.ALLAH ım kımsenın kucagını bos bırakmasın.
sıze ufak bır tavısyede bulunucam.yumurtların gelısmesı ıcın corek otu,esınız ıcın kecıboynuzunu sakın ıhmal etmeyın..
hepınıze sevgıler..:1hug:

rosemcim tebrikler...Allah sağlıkla :emir_bebek: kucağına almayı naip etsin inşallahhhh...ne zaman senin hamile olduğunu öğrendim çokkkk sevindim eminim ki diğer arkadaşlarda öyle...bizlerede dua et olur mu?

hoşgeldin rosemcim maat seni sormuş bende hamiş dedim topiğinde yazdım zaten ama bir daha tebrik edeyim canım bende değeri 200lerde çıkmış diye yazmıştım kızlara kusura bakma o an sanki öyle hatırladım ama inan çok sevindim umut oldun tatlım bizlere

kızlar ben çıkıyorum.herkese iyi geceler,tatlı rüyalar...
yarın görüşmek üzere....

X