Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

annemler bursa merkezdeler canım carsı ayagımın altındda olcak 50 gunu artık doyasıya gezerek tadını cıkarmaya calısacagım bendesengözlerimebaksanab

ohhh ohhhh.... bak gördün mü sevimsiz gibi görünen durumlar bir başka iyiliğie vesile olabiliyorlar... şimdi sen de 1.5 ay gezip kafanı dağıtırsın.... iyi bir eğişiklik olur senin için... tebdil-i mekanda ferahlık var diye boşuna dememişler....

maat nerdesin bugün hiç sesin çıkmadı sensiz olmuyor nerdesin gel artık

canıııımmmm... yeni gelidim... bak kalp kalbe karşıymış dedikleri bu olsa gerek.... saolasın güzel düşüncelerin için güzel arkadaşım benim a.s.

sabah bi zor kalktım ki... sanki üstümde ağır bir çuval var yatakta da mıknatıs... öfff öfff... sonra bi baktım ki hava berbat... yağmur yağış.. sonracıma zar zor kendime gelip ufak bir alışverişe çıktım.... .... çay içerken biraz ders baktım..... sonra dayanamadım kafamı bi uzatayım dedim buraya bakiim kıslar naapıor diye sırnaşık şey

demin karşı komşu kapıyı çaldı "komşular bizde toplanıyor hazır evdesiniz siz de gelin" diye... "yok ben arkadaşlarla sohbet edicem şimdi meşgulüm" desem kadın "ne diyo bu" dicek :roflol: o nedenle "walla yıllık iznimi aldım ders çalışıyorum bir ara çay içmeye uğrarım " dedim... duayan da kendimi kaybetmiş gibi ders çalıştığım falan sanar....

neyse işte şekerlerim.... birazdan oraya da bi uğrayım bari ayıp olmasın şimdi...

yaw burası daha yeni soğudu ya.. bugün çok üşüdüm... dün de balkonları yokamıştım sözümona burada havalar iyi balkonda oturuyorum diye :1rolleyes:

yaw bu arada yine gevzeliğim tuttu basıp gaza gitmişim de yeni gelen arkadaşlar şöööle gönülden bi hoşgeldin demeyi unutmuşum...

hooooogeeellldddiiiiiinnnizzzz kıssssslllarrrrrrrr a.s.

selam kızlar nasılsınız hayırlı günler...listeye baktım çok güzel olmuş ..renklenmiş...teşekkürler..ama benim adımın önünde pıtırcık yazıyor onu anlayamadım yanlışlıkmı var yoksa öyle birimi var bilemedim kızlar..öpüyorum canlarım...

kızlar merhaba bakın ayyyyyyyy suanda elım ayagım tıtrıyor koyde komsunun kızı zıhınsel ozurlu 35yasında arasıra rahatsızlanıyor okadar acı acı bagırıyorkı anlatamam bıde ustune dovuyolarmıs bagırmasın dıye ne anlasın kı garıbım cocuk gıbı aklı var kızcagızın tvnın sesını actım duymayayım dıye ıcım parcalanıyor o bagırdıkca cok zor kızlar allahım yardımcısı olsun ıllada evlat evlat demeyelım kızlar sabırla rabbımden hayırlısını ısteyelım

kızlar merhaba bakın ayyyyyyyy suanda elım ayagım tıtrıyor koyde komsunun kızı zıhınsel ozurlu 35yasında arasıra rahatsızlanıyor okadar acı acı bagırıyorkı anlatamam bıde ustune dovuyolarmıs bagırmasın dıye ne anlasın kı garıbım cocuk gıbı aklı var kızcagızın tvnın sesını actım duymayayım dıye ıcım parcalanıyor o bagırdıkca cok zor kızlar allahım yardımcısı olsun ıllada evlat evlat demeyelım kızlar sabırla rabbımden hayırlısını ısteyelım

çok soğru bi noktaya temas etmişsin ceydacım.... hiçbişeye çok takmamak gerekiyor... geçenlerde eşim yolda yaşlıca bi adama rastlamış bebek arabası varmış elinde adamın... arabada da "çok güzel bi erkek çocuğu" dedi.... ama bi bakmış ki bebeğin elleri ve ayakları yok .... "biraz sevdim ama çok içim parçalandı adama sordum hayırdır akraba evliliği mi diye" dedi.... sonra adam şöyle anlatmış hikayeyi: çocuk torunuymuş... oğlunun 4 tane mi 5 tane mi şimdi bilemiyorum kızı varmış... erkek çocuğa takmış vaziyettelermiş ... neyse uzatmıyım oğlu bir aile meclisinde çok büyük bi laf etmiş "bir oğlum olsun yeterki sakat olsun ona bile razıyım" demiş :1shok: yaw sonra karısı hamile kalmış ve bu bebek doğmamış mı... yaşlı adamcağız eşime "şimdi de oğlum bu yavrucağıza bakmıyorlar benim başıma attılar ben sahiplendim" demiş.... öffff öfff.. walla bu hikayeyi ilk duyduğumda birkaç gün etkisinden kurtulamadım....

kusura bakmayın bu arada canınızı sıkmak için anlatmıyorum.... işte dönüp solaşıp aynı yere geliyoruz : kafaya hastalıklı derecede bişi takmamak gerekiyor... hayırlısı herşeyin hakkaten.. yani bundan iyi örnek olamaz diye düşünüyorum...

yaw neyse bu kadar kıssadan hisse durumları yeter... konulardan derslerimi alıcaz tabii ama kötü şeyleri sürekli düşünmek yok... İPTAL İPTAL a.s.

Son düzenleme:
babam hep der maatcım (rabbım ınsanı sevdıgı seylerle ımtıhan edermıs sende cocukları cok sevdıın ıcın boyle ımtıhan oluyosun ama ısrarcı olma kızım rabbıne havale et o bılır zamanını )senın anlattıgın olaya benzer bı olayıda bana babam anlatmıstı ve (ona gore ıste dualarında yanlıslık yapma sakın kızım ) demıstı
YÜCE YARADANIM HAKKIMIZDA HAYIRLISINI VERSIN CUMLEMIZIN

kıslllarrr.. ben biraz komşuya geçiim de ayıp olmasın.. yaw aklım sizde kalacak... sonra yine görüşürüz ... öpt kocaman hepinizi a.s.

canım hoşgeldin bak bu söylediklerine üzüldüm burda yazılan hiç kimse silinmez bir kere gözden kaçmıştır ama ikincisinde mutlaka ekleriz uğramıyor diye kimseyi dsilmedik olurmu öyle bir şey hem burda liste bahane sohbet şahanekaydirigubbakcemile3ben bu aralar fazla giremiyorum ama elimden geldiğince ekliyorum kzı biz eklemediysek sen ekleseydin ya kendini valla ben hepsine açığım bu liste hepimizin kim uygun olursa o ekliyor ki gözden kaçırmayalım arkadaşlarımızı diye tekrar hoşgeldin canım burda eminim çok mutlu olacaksın bi tanem a.s.

tesekkurler belenaycım.ıcımı rahatlattın.benımkı husnuzan ıste.bılıyorum bu sıtedekı kımse arkadası ıcın art nıyet dusunmuyor.bızler bırbırımızı tanımasakta hep arkamızdan dualar edıyoruz.rabbım herkesın dılegını tez zamanda nasıp etsın ınsallah.bende dogum kontrol hapı kullanıyorum bu ara.kıstlerım yuzunden.bakalım bır dahakı aya kontrolum var.herseyın hayırlısı dıyorum.vaktı gelmeyınce hıc bırsey olmuyor.duanın bıle kabul zamanı var ben onu beklıyotum..hepınıze hayırlı gunler canım..:1hug:

ben geldiiimmm yineeeee..... siteye girerken "geçiş döemindeyiz" diye bir uyarı geldi... sanırım güncelleme falan yapıyorlar... siteye giriş o nednele zorlaşmış olsa gerek

X