Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

*******************LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ:CüvCüv::CüvCüv:-----------BEBEK CİNSİYETLERİ:ecrin_bebek::ecrin_bebek:******************

estetik26......................................... ......................................HAMİLE(1)... ...................KIZ
r2d2.............................................. ........................................HAMİLE(2)
g sezen............................................. ....................................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .......................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .......................................HAMİLE(6)
hasret............................................ ........................................HAMİLE(7)
gülen............................................. .........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ...........................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... .............................................HAMİL E(10)
eda&Cemil......................................... .....................................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ........................................HAMİLE(12)
BuRCuCuKkK........................................ ..................................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... .......................................HAMİLE(14)
travon............................................ ..........................................HAMİLE(1 5)
nazlımelek........................................ .......................................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ..................................HAMİLE(17)
roselenda......................................... .......................................HAMİLE(18)
y_onay............................................ ........................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ......................................HAMİLE(20)
ilayda51.......................................... .........................................HAMİLE (21)
gözdenc........................................... ........................................HAMİLE(22)
cucan............................................. .........................................HAMİLE (23)
*sennur*.......................................... .........................................HAMİLE (24)
ebruşşş........................................... .........................................HAMİLE (25)
asortie........................................... ......................................... HAMİLE(26 )
saruböceq......................................... .......................................HAMİLE(27)
karabiberim....................................... .......................................HAMİLE (28)
ELF-RCP............................................... ..................................HAMİLE (29)
kapkara........................................... .........................................HAMİLE(30 )
türlü türlü............................................. .....................................HAMİLE(31)
sema69............................................ ........................................HAMİLE (32)
kuzuum............................................ ........................................HAMİLE( 33)
uğur ve eylül............................................. ................................HAMLE(34)
e-u................................................. .........................................HA MİLE(35)
KızılDeniz(DERRAM)................................ ................................HAMİLE(36)
Yeliz_25................................. ..................... ...................... ....HAMİLE(37)
paylaşım.......................................... .......................................HA MİLE(38)
fato83............................................ ........................................ .HAMİLE(39)
nefisem........................................... ..................................... ..HAMİLE(40)
özlem_özlem....................................... ................................... HAMİLE (41)
yeşimcik.......................................... ................................. .....HAMİLE (42)
dilek_83.......................................... ................................. ......HAMİLE (43)
doğa6............................................. ................................ .......HAMİLE(44)
ayşe/FB................................................ ............................... ..HAMİLE(45)
h.mine............................................ ................................. .......HAMİLE(46)
seherim........................................ ............................... ...........HAMİLE(47)
patasana17........................................ ................................. ....HAMİLE(48)
tutku03........................................... .................................. ......HAMİLE(49)
yohannes........................... ......... ............................ ...............HAMİLE(50)
serpilla................. ..................... ......................... ....................HAMİLE(51)........... .......KIZ
Rem............................................... ................................... .....HAMİLE(52)
Rapunzel2........................ ...................... ....................... .........HAMİLE(53)....................ERKEK
hsay26............................................ .........................................HAMİLE(54 )
durulaytuğ........................................ ........................................HAMİLE(55)
Hüzün Yaprakları................ ......................... ...................... .....HAMİLE(56)
iremeren.......................................... .........................................HAMİLE (57)
what a woman want?................ ............................ ...................HAMİLE (58)
topsecret.................. ....................... .......................................HAMİLE (59)
nursist........................................... ..........................................HAMİLE( 60)
tiviti............................................ .............................................HAM İLE(61)
minervaduygu...................................... .....................................HAMİLE(62)
şirine............................................ ...........................................HAMİLE( 63)
zeyno-23................................................ .................................HAMİLE(64)
elif-26................................................ ......................................HAMİLE( 65)
_Eda_............................................. ........................................HAMİLE(66)
naren05........................................... ........................................HAMİLE(67)
alhan.................. ..................................... ...............................HAMİLE(68)
jasminiee ............. ................ ........................................... ......HAMİLE (69)
elif3558.......................................... ...........................................HAMİLE( 70)
mukh7986.......................................... ........................................HAMİLE(71)
Seda_SARI......................................... .........................................HAMİLE(73 )
gülüm12................................ ............................. ......................HAMİLE(74)
swethome.......................................... ...........................................HAMİLE (75)
elevinya.......................................... .............................................HAMİL E(76)

****************DOGUM YAPAN HAMİŞLERİMİZ:emir_bebek::emir_bebek::ecrin_bebek:********************

nazlımelek........................................ .....................................İKİZ--------ERKEK
SÜAR.............................................. ..........................................KIZIMIZ OLDU
estetik26......................................... ............................................KIZIMI Z OLDU ADI EYLÜL

Son düzenleme:
mrb arkadaşllar bende aranııza yeni katıldm.2senelik evliyim ama geçen eylülden beri mesleğim nedeniyle eşimden ayrıyım sadece bayram tatillerinde görüşebiliyorz.yaz tatilinde 3ay denedk ama bebeğimz olmadı rahim ağzı yaram var sanırım ondan tedavi olmaktanda yoruldm artk.BENDE BEBEK İSTİYORUM HEMDE ÇOK.HEP RÜYALARIMA GİRİYOR....

bugun cok guzel bır gun gıttıkce kalabalıklasıyoruz.
yenı gelen arkadaslarımız hosgelmısler.
belanaycım ses ver tatlım,sana mesaj gondermıstım aldınmı acaba?

bugun cok guzel bır gun gıttıkce kalabalıklasıyoruz.
yenı gelen arkadaslarımız hosgelmısler.
belanaycım ses ver tatlım,sana mesaj gondermıstım aldınmı acaba?

rosemcım merhaba.senınle bırkacdefa konusmustuk baska bır topıkte.belkı hatırlamazsın ama.ben bu umut lıstesıne ıkı kere yazdırdım kendımı ama yıne benı cıkarmıslar.:çok üzgünüm:anlamıyorum acaba ugramıyorum dıyemı boyle yapıyorlar.ara ara lısteyı takıp edıyorum.masallah cok guzel ılerlıyor.ama benı yıne eklersen sevınıcem canım.ben hala hamıs kalamadım cunkusenağlamaherseyın hayırlısı olsun ınsallah.hamıle arkadaslarımızdanda bır rıcam var bızede dua etsınler lutfen.mumının mumıne duası kabul olurmus.hepınıze hayırlı gunler.ben yıne ara ara bakıcam lısteye.bol hamıslı gunler...

rosemcım merhaba.senınle bırkacdefa konusmustuk baska bır topıkte.belkı hatırlamazsın ama.ben bu umut lıstesıne ıkı kere yazdırdım kendımı ama yıne benı cıkarmıslar.:çok üzgünüm:anlamıyorum acaba ugramıyorum dıyemı boyle yapıyorlar.ara ara lısteyı takıp edıyorum.masallah cok guzel ılerlıyor.ama benı yıne eklersen sevınıcem canım.ben hala hamıs kalamadım cunkusenağlamaherseyın hayırlısı olsun ınsallah.hamıle arkadaslarımızdanda bır rıcam var bızede dua etsınler lutfen.mumının mumıne duası kabul olurmus.hepınıze hayırlı gunler.ben yıne ara ara bakıcam lısteye.bol hamıslı gunler...

merhaba canım.bılıyorum senı canım bılmezmıyım.
canım lısteye ben bakmıyorum sadece bıraz renklı olsun ıstedım lıstemızın o yuzden renklendırme yaptım.
lısteye belenay arkadasımız bakıyor ama bugun ıslerı yogun sanırım henuz ugramadı baslıga.
ben yınede gozden kacmaması ıcın senı lısteye eklıcem.
ınsallah belanay ve sultan bana kızmazlar..kaydirigubbakcemile3

canım hoşgeldin bak bu söylediklerine üzüldüm burda yazılan hiç kimse silinmez bir kere gözden kaçmıştır ama ikincisinde mutlaka ekleriz uğramıyor diye kimseyi dsilmedik olurmu öyle bir şey hem burda liste bahane sohbet şahanekaydirigubbakcemile3ben bu aralar fazla giremiyorum ama elimden geldiğince ekliyorum kzı biz eklemediysek sen ekleseydin ya kendini valla ben hepsine açığım bu liste hepimizin kim uygun olursa o ekliyor ki gözden kaçırmayalım arkadaşlarımızı diye tekrar hoşgeldin canım burda eminim çok mutlu olacaksın bi tanem a.s.

offfff ne güsel herkez bugünden tatil yapıyor biz malesef yarında çalışıyoruz sanırımmm :KK43:((( ne güsel kocişimle gezmeye falan gitmeyi planlıyordum yaaaa offffffffffffff şansım yok benim şansımmmmm

rosem bu arada listemiz pek cicili bicili olmuş ellerine sağlık tabiyki diğer arkadaşlarımızındaaa :KK70: hepinizi kocaman öpüyom

ya vildan bellimi olur kızzz çok pempe akıntılı olarak hamiş kalan var

yok canım bu ay kocamı görmedim doğru düzgün hemde yumurtlama döneminde hemde az önce müjdeyi verdi ben geldimmm dedi kırmızı kart
her ay olmasın diye dua eden ben bu ay olsun diye dua ettim nerdeyse nasıl iş anlamadım bende :sm_confused:

yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz allahım hepinizin yüzünü güldürsün bebek isteyen herkezin inş tez vakitte kavuşuruz bebişlerimize:Saruboceq:

sağol vildancım inşallah isteyen herkesin kucağına gül kokulu bebek versin hiç bir zaman umudunuzu kaybetmeyin

rasemcim ellerine sağlık çooook güzel olmuş hiç kızmadım listemize sahip çıkalım girmediğim zamanlar gelen arkadaşlar arada kaynamasın ya bide bu listede doğum ypanları kız pembe oğlan mavi yapsaydın ya yav bendeki arsızlığa bak hee liste düzenlenmiş demiyorumda kızla erkeği ayır diyom vay bana vay iyice arsız oldum çıktım heeee:))))

ay ay günaydın kuşlarımmm nasılsınız yeni gelen arkadaşlar hoş geldi sefalar getirdiii

alincim canımm sıkma canını hayırlısı olsun inş diğer aylara canım unutma mutlaka bizlerde bebişlerimizin kokusunu hissetcez canımmm öpüyorum seniii

kız sultan naber canımmm .)))))) allah neşeni bozmasın tatlımmm

hakça ceyda rosem rüfeyde zencefil layd sizler nasılsınızzz canlarrr

beloş ablacım maat sizler nerelerdesinizzz beloş kuşum özledim seni valla kızzz

ben bugün bi rüyanın etkisindeyimm eşimle giderken kıl payı kazadan yırtıyoruzzz çok korkdum allah hayırlara çıkartsın nasıl uyandım göreceksiniz yastığı nasıl sıktıysam bileklerim ağrımışşş çok korktum çokkk

selam canım saolo sen nasılsın ben biraz uykucu oldugum için geç kalktım ama kızlar muhabbeti koyultmuş rosem ceyda sultan vildan alin belenay hepiniza.s.a.s.e selaaaaaaaaaam

selam kızlar...bugün itibariyle aşılamaya başladık diyebilirim. Bugün ilk iğnemi oldum. içimde garip bi heyecan, biraz endişe yani tarif edemiyorum ama mutluyum galiba. Allahım tez zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize de.

X