Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

maaatcım ablacımmm çok saol canımmm bana geldi merak etmee :)))) seni sefiyomm beee

tamam kuzucum sevgili kardeşim ben de seni seviyom nolmuş yani alla alla -tatlicadiarzu-

selam.ben geldim.doktorum herşeyin normal olduğunu ve çarşambaya iğnemi yaptırmam gerektiğini söyledi.cumada tekrar kontrol var.hayırlısı artık.

belenay mrbaaaaa.... sen napıosun?? işler naıl gidior?? yoğun musun?? ne zamandır sesin çokmıyo hiç? can sıkıcı bi durum yoktur inşallah

Son düzenleme:
herkese merhaba arkadaşlar yasemen maat ceyda vildan smhsmh alin belenay nasılsınız kızlar......

mrbaaa... hpşgeldin den de... ben bir yandan ders bakıyorum bir yandan temizlik yapıyorum bir yandan televizyona bakıyorum bir yandan kek yapıyorum bir yandan da yan gözle burayı kontrol ediyorum ne war ne yok diye hihoyyyt

merhaba kıslar.ben geldım.
bugun bıraz temızlık yaptım anca gelebıldım.
nasılsınız?

mrbaaa... hpşgeldin den de... ben bir yandan ders bakıyorum bir yandan temizlik yapıyorum bir yandan televizyona bakıyorum bir yandan kek yapıyorum bir yandan da yan gözle burayı kontrol ediyorum ne war ne yok diye hihoyyyt

maşşallahhhh pekte hamarat kızımız

merhaba kıslar.ben geldım.
bugun bıraz temızlık yaptım anca gelebıldım.
nasılsınız?

:asigim: rosem sende bendensin desene
uff temizlik çamaşır öldüm
çorba yaptım daha yemekte yapmadım heryerim ağrıdıkafamçokkarıştı
ee hamladık istanbulda gez gez eve gel onca iş yap

masallah pekte hamaratsın canım..kaydirigubbakcemile5

maşşallahhhh pekte hamarat kızımız

sorma dışardan birisi seyretse beni kamera koyup eve çok güler herhalde... hani eski çarli çaplin filmleri olur ya oradan oraya hızlı hızlı hareket ederler sırnaşık şey bu arada temizlik dediysem koftiden.... balkonları yıkadım .. hava buralarda hala güzel olduğu için balkon sürekli kullaılıyor ... bi de bi vileda yaptım.. bi de toz aldım.. gerisini cuma günü kociş gelince yapar nasıl olsa sırnaşık şey temizlik evde onun işi saolsun .. ben şimdi idareten o yok diye yapıyorum

:lepih oh ohh maşallah maşallah
ben anca yemek yiyebiliyorum aradada tv sendeki mağrifet :içelim:

ankaradayken bir ara (uzun da bir süre aslında) işten eve ortalama 9-10'dan önce gelemiyordum... hatta bazan c.tesi de gidiyordum... o zamanlarda çabuk çabuk iş yapmaya alıştık mecburen... bi de kociş olmadığı için bugünlerde yemek de yok.. yaw yalnız olduğumda benim yemek düzenim dağılıyor... habire makarna falan yiyorum ... bi de kek falan yapıyorum böyle :jeyyar: sanırsın bekar erkek öğrenci evi :roflol:

kızlar şimdi arkadaşım bişey söyledi hemen sizede yazıyorum yasin kitabında fetih süresi varmış onu cuma vaktinde niyetlenip 1 hafta içinde cuma vaktine kadar 41 defa okuyormuşsun bi arkadşım var 3.5 yıl sonra hamile kaldı şimdi o söyledi ben deniycem aklınızda olsun sonrada nüfus patlaması yaşayalım:dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…