Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Yasemencim hamile değilim sanırım sabah kanlı akıntı geldi. Gerçi o saatten beri bir daha birşey yok ama.

üfff... devamı gelmez de hamişsindir inşallah diğer listeye transferini görürüz.. bize de motivasyon olur... işte bu bekleyişe çok sinir oluyorum ama hepimizin başında maalesef :1no2:

şimdi sizinle bişi paylaşmak içimden geldi: bizim evin tam yanında bir ilköğretim okulu var.... salon balkonundan bahçesi ayağımın altında yani.... işteyken tabii rastlamıyordum ama şimdi evdeyim ya... tüm gün gidip gelip ben bu çocukları seyrediyorum .... bıcır bıcır bi hareket bi gürültü sormayın sırnaşık şey neyse, sabah ortaokul yaşlarındakiler var... öğleden sonra da daha bıcırlar.... bu saatlerde öğleciler derse giriyor... demin ufaklıklar toplanmışlar sıraya girmişler 5 tane de aralarından en bidi bidisini seçiyor hocaları o bidi bidiler de alıp mikrofonu ellerine diğer arkadaşlarına "türküm doğruyum... "u söylettiriyorlar... geçen hafta ilk rastladığımda çok eğlenmiştim... kahkahalarla güldüm balkondan bunları seyrederken... o kadar şirinler ki... o gün bu gündür.. her öğlen saatinde kaçırmadan gidip seyrediyorum.... aşağı inip hepsini tek tek mıncıklayasım geliyor.... yaw bi yandan da acayip duygulanıyorum senağlama inşallah Allah bize de çocuklarımızın böyle okullu olduğunu gösterecek

alincim bellimi olur bu nun gibi kanlı akıntısı olanların çogu da hamiş kaldılar bunlardan biri neden sen olmayasın lütfen pozitif düşün canımmmmm

maatcım evet canım evde net yok tatlımm o yüzden işyerinden girebiliyorum malesef hafta sonuda cumartesi çalışıyordum 4 de çıktım yemek hazılardım ve temizlik yaptım pzar günüde 1 ee kadar yattım sonra evdeydim kocişimle zaman geçirdikkk hehhe naparsın

ben de önümüzdeki hafta işe başladığımda akşamdan akşama görüşecez artık maaelsef senağlama işyerinde internet var ama bu siteye girip böyle laf yetiştirmem biraz zor orada sırnaşık şey geçici olarak kalabalık bir ortamdayım ve önümdeki ekran kabak gibi görünüyor.... işim yoğun olmadığında internete girip şöyle bir geziniyim dediğimde ancak gazete falan gibi şeylere bakıyorum ki dikkat çekmesin sonra adım "iş yapmıyor habire internet karıştırıyor"a çıkar .. öfff

aaaa... ceyda da buradaymışş... napıosun bakiim?? hiç sesin çıkmıor

hımmm maatcımm işin zor valla sen bankacısın demi sana bişey sorayım ölese
özelden yazıcam canımmm :))))) kusura bakmazsın demi

saol canım ben iyiyim hamiş haberlerini aldıkça daha ii oluyorum bigün bende hamileyim diye haykırmak için sabırsızlanıyorum inş o günler biran önce gelir
yeni hamişleri tebrik ediyorum allah sağlıklı hayırlı evlatlar versin:Saruboceq:

kız vildan bizi kimseden saymıyormusun anacımmmm

hiç öle şey olurmu canım kimler var kimler yok diye baktım sadece maatı gördüm ondan benim yazdığımda sen yoktun galiba öyle düşünme
hem kızdırma beni inş hamile kalırda gününü görürsün diye dua ederim sana

Yasemencim keşke dediğin gibi olsa ama ben sanmıyorum hamile olduğumu. Bu arada sizin çalışmalar ne durumda,regl oldun mu?

,

inşallah tatlım inşallah sende hamiş olursunda hepimiz oluruzda burda avazımız çıktığı kadar bağrırız o günlerde gelecek canımmm üzülmeee Şeniz allah hakkımızda hayırlısını versin :Saruboceq: :Saruboceq:

Yasemencim keşke dediğin gibi olsa ama ben sanmıyorum hamile olduğumu. Bu arada sizin çalışmalar ne durumda,regl oldun mu?

bizim çalışmalar iyi gidiyorda eşim bu ay başında test lerini yaptırcak tekrardan geçen ay kazalar kötü haberlerderken ara vermişdik bu ay başı gitmeyi planlıyor bakalım ben hala olmadım ilaç kullanıyorum bakalımmm olsamda rahatlasam beni acayip gergin ve sinirli yapıyor tatlım Şeniz

:roflol::roflol: ahahahahhaha... bu bedduayı çok sevdim... NEDENSE -tatlicadiarzu- vildan çok yaşa e mi .. sen de aynen öyle en bterinden ol yani daha ne diyim naniknanik

:roflol::roflol: ahahahahhaha... bu bedduayı çok sevdim... NEDENSE -tatlicadiarzu- vildan çok yaşa e mi .. sen de aynen öyle en bterinden ol yani daha ne diyim naniknanik

senin içinde ederim canım hiç merak etme ben bebek isteyen herkeze ederim bu duayı hemde ikizleri üçüzleri olsun bile derim allahım ogünleri hepimize göstersin:Saruboceq:

Kiz vildan et hadi et yeterki öle beddua et canim yaaaa hehehe böle beddua isteyenide kendimi gördün heee

hımmm maatcımm işin zor valla sen bankacısın demi sana bişey sorayım ölese
özelden yazıcam canımmm :))))) kusura bakmazsın demi

sana cevap yazdım ama ziyaretçi mesajı kısmın ilk defa kullandığım için umarım cevap başkasına falan gitmemiştir kafamçokkarıştı

aldın mı cevabı ????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…