Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Aliiiiinnnn
Geçtim seni ollleyyy...........hihoyyyt
Ay niye bu kadar sevindim bilmiyorum ama hep ilk msj senden oluyorduya hala öylemi bilmiyorum ama bugün öyle değil...
Gerçi ben daha hiç uyumadım yoksa kesinlikle uyanamazdım bu saatte
:nazar:

mirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmir

ay beloşum ne kıskanç bunlar ayol...:icecream:
hiç yakıştıramadım size ..kaydirigubbakcemile3
beloş sizi hep seviyor bikerecikte beni seviversin nolcak
haset yapmayın bakimmm
kaydirigubbakcemile
:1hug::1hug::1hug:

Baharım çiçeğim bugün beni geçtin ama geçen sen ol yeter ki. Hem zaten rekabet olsun biraz hep ben birinci olunca tadı çıkmıyor. Nasılsın tatlım?

sağol tatlım benim..
şampiyon belli :)

iyiyim kelebeğimmmm sen nasılsın?

Alin ya ben fenayım uyumam lazım
kafam düşüyor valla harfleri zor görüyorum ..
öpüyorum seni iyi çalışmalar.
Allah kolaylık versin tatlım..:)

merhabalar bende 1.5 yıldır çikolata kisti yüzünden tedavi görüyorum. Allaha şükür tedavim yeni bitti bakalım nolucak. Çikolata kisti sonrasında suni menapoza giren ve normale dönen arkadaşlar varsa yaşadıklarını paylaşabilirlermi .

günaydın k.k güzel bayanları. Cumanız Mübarek Olsun. Allah bütün dualarımızı kabul etsin inşallah.ardı ardına hamiş haberleri alalım hayırlısıyla...

ceydacım sinir oldum neden olmuyor... ben sana göndermeye çalıştığımda ceyda adlı kullanıcı mesajı alamıyor ya da almak istemiyor diyor,bahhara göndermek için tıkladım ona gönderebiliyorum,göndermedim birşey ama...dün yasemenlede aynı şey olmuştu sonra biribirimize gönderebilmiştik.

iyiyim hakcacım aslında iyi değilim sabah eşim arabaylka beni işe bırakırken askeri kamyonun altın kalıyorduk neredeyse.. arabanın yan aynası kırıldı... ama çok korktum verilmiş sadakamız varmış gerçekten ...

iyiyim hakcacım aslında iyi değilim sabah eşim arabaylka beni işe bırakırken askeri kamyonun altın kalıyorduk neredeyse.. arabanın yan aynası kırıldı... ama çok korktum verilmiş sadakamız varmış gerçekten ...

canım çok geçmiş olsun dediğin gibi verilmiş sadakanız varmış Allah korumuş.cana geleceğine mala gelsin.tekrar çok geçmiş olsuna.s.

günaydın kızlar nasılsınız cumanız mübarek olsun hayırlı cumalar
sultancım verilmiş sadakanız varmış çok geçmiş olsun allah beterinden saklasın canım

dün sohbet koyuymuş kızlarrr maşallahh

kızlar cuma günün yüzü suyu hürmetine rabbim gönlünüze göre versin dualarınızı kabul etsin canlarım

günaydın kızlar nasılsınız cumanız mübarek olsun hayırlı cumalar
sultancım verilmiş sadakanız varmış çok geçmiş olsun allah beterinden saklasın canım

dün sohbet koyuymuş kızlarrr maşallahh

kızlar cuma günün yüzü suyu hürmetine rabbim gönlünüze göre versin dualarınızı kabul etsin canlarım

yasemencim günaydın...
özel msj açar mısın sana mesaj göndericem...

yasemencim şimdi çıkmak zorundayım daha sonra gönderirim.
kızlar görüşmek üzere ....

hekese gunaydın cumanız mubarek olsun rabbım herkesın gonlundekını tez zamanda versın
sultancım cok gecmıs olsun arkadasım allah beterınden korusun
hakca canım valla bende sınır oluyom aksam belenaya gonderebıldım nıye olmuyokı sana neyse sen yasemıne gonderebılırsen ben yasemınle gorusurum ondan haberlesırız canım
kızlar hepınız allaha emanet olun rabbım dualarınızı kabul etsın

X