Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

evlenelı 2,5ay oldu ve su an 3haftalık hamıleyım :CüvCüv:
sen ne zamandan berı?
:eek:

ilahi e mi naniknanik ben de mesajlarının altında "aşkımla evleneli 2 ay 15 gün" diyor Allah Allah ne iş diyorum... hani burada habire debire uğraşıp hamile kalamayangiller ekibi mevcut ya -tatlicadiarzu- seni de onlardan sandım "nasıl yani" oldum önce..
hadi hayırlısı bakalım... 1 hafta oldu öğreneli diyorsun... yarın da kan testi var diyorsun diğer yandan... peki sen nasıl öğrendin gebe olduğunu test yaptırmadan... ev testleriyle mi?? predictor falan
ha bu arada bizim denemeler henüz 4 aydır sürüyor

ilahi e mi naniknanik ben de mesajlarının altında "aşkımla evleneli 2 ay 15 gün" diyor Allah Allah ne iş diyorum... hani burada habire debire uğraşıp hamile kalamayangiller ekibi mevcut ya -tatlicadiarzu- seni de onlardan sandım "nasıl yani" oldum önce..
hadi hayırlısı bakalım... 1 hafta oldu öğreneli diyorsun... yarın da kan testi var diyorsun diğer yandan... peki sen nasıl öğrendin gebe olduğunu test yaptırmadan... ev testleriyle mi?? predictor falan
ha bu arada bizim denemeler henüz 4 aydır sürüyor

benımkısı bıraz karısık anlatayım bu ayın 12de adet günümdü
11de fenalastım hastaneye götürdüler benı bağırsak enfeksıonu cıkmıstı bu arada kan testı yaptılar ve degerı 1.70cıktı doktor hamıle degılsın dedı.
adetımı 5gün gectı ve 2kere ıdrar testı yaptık posıtıf aksamdanda kan testı oda 186 cıktı 2haftalık hamılesın dedı doktor :CüvCüv: ve sımdı merak edıyorum hersey yolunda mı dıye yarın tekrar kan testı yaptıracam degerler artı mı dıye :emir_bebek:

maaşallah maaşallah maaşallah:nazar::nazar::nazar:
a.s.a.s.a.s.​

herkeze ıyı aksamlar hanımlar
ede kız ne guzel hemencık bulmusun bebısını offfffffffff ben ne zaman bulacagım yasta gecıo

benımkısı bıraz karısık anlatayım bu ayın 12de adet günümdü
11de fenalastım hastaneye götürdüler benı bağırsak enfeksıonu cıkmıstı bu arada kan testı yaptılar ve degerı 1.70cıktı doktor hamıle degılsın dedı.
adetımı 5gün gectı ve 2kere ıdrar testı yaptık posıtıf aksamdanda kan testı oda 186 cıktı 2haftalık hamılesın dedı doktor :CüvCüv: ve sımdı merak edıyorum hersey yolunda mı dıye yarın tekrar kan testı yaptıracam degerler artı mı dıye :emir_bebek:

hımmm... anlıyorum... öncelikle çok geçmiş olsun... idrar testine hiç güvenme.. evde yapılanlara demiyorum tabii... mavi çizgi, pembe çizgi falan bayağı iyi ürünler var... poliklinikte yaptırılanlara demek istediğim... 26 yaşımda adet gecikmesi nedeniyle 3 kere idrar testi yaptırmıştım poliklinikte.. o zamanlar bimiyorum tabii güvendik işte... 3ünde de gebe değilim çıktı... zaten korunuyordum da... o nedenle normal karşıladım... doktora gittim doktor ne olur ne olmaz diye son bir kan testi istedi.. küt hamileymişim...
ama sen kan testi de yaptırmışsın... o nedenle için rahat olsun.... belki hastanede rahatsızlığından dolayı hormon değerlerin etkilenmiştir de ilk değerler o nedenle negatif çıkmıştır.... yoksa kan testinin hatalı olması milyonda bir herhalde.. belki daha az... için rahat olsun :1hug:

Edacım sen şanslı olanlardansın hemen gelmiş bebeğin sana.
Tebrik ediyorum canım. İnşallah yarın bir sorun çıkmaz.

ede kız ne guzel hemencık bulmusun bebısını offfffffffff ben ne zaman bulacagım yasta gecıo

"yaşta geçiyo" mu dedin?? :1no2: cık cık cık.... yaw 39unu süren biri varken burada edilecek laf mı allasen ... ben desem neyse ... ama ben bile demicem işte -tatlicadiarzu-

INSALLAH EN KIZA ZAMANDA HAMIS OLURSUN :emir_bebek:

hımmm... anlıyorum... öncelikle çok geçmiş olsun... idrar testine hiç güvenme.. evde yapılanlara demiyorum tabii... mavi çizgi, pembe çizgi falan bayağı iyi ürünler var... poliklinikte yaptırılanlara demek istediğim... 26 yaşımda adet gecikmesi nedeniyle 3 kere idrar testi yaptırmıştım poliklinikte.. o zamanlar bimiyorum tabii güvendik işte... 3ünde de gebe değilim çıktı... zaten korunuyordum da... o nedenle normal karşıladım... doktora gittim doktor ne olur ne olmaz diye son bir kan testi istedi.. küt hamileymişim...
ama sen kan testi de yaptırmışsın... o nedenle için rahat olsun.... belki hastanede rahatsızlığından dolayı hormon değerlerin etkilenmiştir de ilk değerler o nedenle negatif çıkmıştır.... yoksa kan testinin hatalı olması milyonda bir herhalde.. belki daha az... için rahat olsun

TSK EDERIM CANIM ALLAH KUCAGINA ALMAYA NASIP ETSIN :nazar:

Edacım sen şanslı olanlardansın hemen gelmiş bebeğin sana.
Tebrik ediyorum canım. İnşallah yarın bir sorun çıkmaz.

:nazar:AMINNNNNNNNNN:nazar:

kızlar ben çıkıyorum yarın görüşmek üzere...
ceydacım bende denedim sana özel msj.gönderemedim yarın tekrar deneyelim olur mu?

ya kızlar bu arada Rosem'e 20:00 dolaylarında bir soru sordum sonra dizi seyredicem diziden sonra görüşürüz diye olay mahalini terketti .. bir daha da kendisinden haber alınamadı .. yaw ne bitmez diziymiş bu :jeyyar: Allah rızası için sizlerden cevap verecek yok mu?? şu malum karışımı sormuştum... bal/tarçın/çörekotu... sabah bi çay kaşığı çörekotu dedi... yaw 3ünü birden mi bir çay kaşığı yoksa çörek otu tek mi?? ne iştir??

ya kızlar bu arada Rosem'e 20:00 dolaylarında bir soru sordum sonra dizi seyredicem diziden sonra görüşürüz diye olay mahalini terketti .. bir daha da kendisinden haber alınamadı .. yaw ne bitmez diziymiş bu :jeyyar: Allah rızası için sizlerden cevap verecek yok mu?? şu malum karışımı sormuştum... bal/tarçın/çörekotu... sabah bi çay kaşığı çörekotu dedi... yaw 3ünü birden mi bir çay kaşığı yoksa çörek otu tek mi?? ne iştir??

malesef yardımcı olamıcam :bbo:

ya kızlar bu arada rosem'e 20:00 dolaylarında bir soru sordum sonra dizi seyredicem diziden sonra görüşürüz diye olay mahalini terketti .. Bir daha da kendisinden haber alınamadı .. Yaw ne bitmez diziymiş bu :jeyyar: Allah rızası için sizlerden cevap verecek yok mu?? şu malum karışımı sormuştum... Bal/tarçın/çörekotu... Sabah bi çay kaşığı çörekotu dedi... Yaw 3ünü birden mi bir çay kaşığı yoksa çörek otu tek mi?? Ne iştir??

canim hepsini birden karistiriosun 1 tatli kasigi yiyorsun

hakca canım bak sana verecegım adrese gır ordan özelmsj aktıifi işaretle en alttanda degısıkllıklerı kaydet de ozamn olcak senın ıcın ogrendım
http://www.kadinlarkulubu.com/profile.php?do=editoptions
:teytey:

ayyyyyy ayrılamıyorum yine çıkamadım nettenkaydirigubbakcemile3
edacım sizlerede Allah rahatlık versin.
maatcım belenay yazmış bal,çörek otu ve tarçın...hepsini karıştıracaksın. çörek otunu iyice ezmek gerekiyormuş.göz kararı yapıcaz...
ceydacım tamam bir bakayım ama bahhar yazdı o geldi ya anlamadım ben bu işi...

39 yasındamısın gercekten ama senın bı tane varmıs galıba bende 9 sene sonra senın yasında olacagım ve benım hıc yok:KK43:(

X