Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ya kızlar bu arada Rosem'e 20:00 dolaylarında bir soru sordum sonra dizi seyredicem diziden sonra görüşürüz diye olay mahalini terketti .. bir daha da kendisinden haber alınamadı .. yaw ne bitmez diziymiş bu :jeyyar: Allah rızası için sizlerden cevap verecek yok mu?? şu malum karışımı sormuştum... bal/tarçın/çörekotu... sabah bi çay kaşığı çörekotu dedi... yaw 3ünü birden mi bir çay kaşığı yoksa çörek otu tek mi?? ne iştir??

Maatçım çörekotunu havanda ez sonra küçük bir kavanoza bal ve tarçın koy sonrada çörekotunu ilave et güzelce karıştır. Göz kararı olacak canım belli bir ölçüsü yok bayağı yoğun bir tat oluyor ve sabahları bir tatlı kaşığı ye.
Bende bir ara denemiştim tekrar yapayım bari.

ozaman sana kolay gelsın dıyeyım maatcım bende yaptım ama 1 aydr dolapta beklıo bıde corekotunu ezmedım valla dıslerıme ezıom napayım

ozaman sana kolay gelsın dıyeyım maatcım bende yaptım ama 1 aydr dolapta beklıo bıde corekotunu ezmedım valla dıslerıme ezıom napayım

ceydacım yine denedim göndermeyi olmadı yarın birdaha bakarım. aklımda sizde kalıcak...
herkese iyigeceler. yarın görüşmek üzere...

39 yasındamısın gercekten ama senın bı tane varmıs galıba bende 9 sene sonra senın yasında olacagım ve benım hıc yok:KK43:(

he 39 .. aslında 39u sürüyorum halen... bitmedi yani.. 38 demem lazım (ne fark varsa ha 38 ha 39 ikisi de 40a ramak kaldı demek Çok üzgünüm çoook)...
benim hiç çocuğum yok... galiba yazımımdaki ifade tarzım yanıltıcı oluyor... hakca da öyle sanmıştı... daha önceki gebeliklerimden bahsettiğim için olsa gerek.. tabii gebe kaldım diyorum gerisini getirmiyorum... burada daha önce uzun uzun yazmıştım... ben 20li yaşlarda ilk evliliğimde gebe kaldım birkaç kez .. korunduğum halde. ama o zaman birçok nedenden dolayı çocuk henüz istemiyordum... ve kürtaj oldum... şimdi de bu yaşa gelip bebeeekkk bebeeekk diye inleriz işte :1no2:

ayyyyyyyyy kusura bakma maat cım ınan yalnıs anlamısım kurtaj olman kotu olmus ama yınede allahtan umut kesılmez keske ozamanlar korunsaydnda boyle bır durum olmazdı uzuldum sımdı alllahım acıl sıfalarınla once sana versın ozman

ayyyyyyyyy kusura bakma maat cım ınan yalnıs anlamısım kurtaj olman kotu olmus ama yınede allahtan umut kesılmez keske ozamanlar korunsaydnda boyle bır durum olmazdı uzuldum sımdı alllahım acıl sıfalarınla once sana versın ozman

yok canım ne kusuru... ya işin enteresan tarafı ben daha önce de belirttiğim gibi o yaşlarda korunduğum halde gebe kalıyordum... yani bir tanesi spiralle gebelik... düşünün artık... way anasını ya neydik ne olduk... şimdi de bal/incir/tarçın 3ü biraradasına ve incir kürüne talim... eee ne oldum demiceksin ne olacağım diceksin senağlama

hadi ben de kaçtım arkadaşlar.. ben gidiim de biraz daha ders bakayım... öfff öfff... zaten ya diziler devam ediyor ya da herkes uyudu..... görüşmek üzere :a015:

yok canım ne kusuru... ya işin enteresan tarafı ben daha önce de belirttiğim gibi o yaşlarda korunduğum halde gebe kalıyordum... yani bir tanesi spiralle gebelik... düşünün artık... way anasını ya neydik ne olduk... şimdi de bal/incir/tarçın 3ü biraradasına ve incir kürüne talim... eee ne oldum demiceksin ne olacağım diceksin senağlama

ne olur boyle uzulme canım en azından hamıs olmayı basarabılmısın benım daa hıc adetım bıle gecıkmedı:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

ne olur boyle uzulme canım en azından hamıs olmayı basarabılmısın benım daa hıc adetım bıle gecıkmedı:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

yok yok... o işareti kullandığıma bakma... esprisine kullandım ben onu... keyfim gayet yerinde... asıl diyeceğim şu ki ben bu halde umudumu asla yitirmiyorum sen hiç yitirme... daha 30 bile olmadan öyle yaş geçiyor falan ... moralimi hiç düşürmeyi düşünmüyorum...
bu arada pardon siz ne zamandır deniyordunuz??

işte geldim burdayım ben bu iste ustayım desem size 15 yıldır uğrasıp bir türlü hamile kalamamış yas olmus 33 offfff vakit geçiyor umutlarım tükeniyor bani de yazın kızlar o listeye insallah sans getirir o liste herkeze
aaaa mani ğibi oldu valla

işte geldim burdayım ben bu iste ustayım desem size 15 yıldır uğrasıp bir türlü hamile kalamamış yas olmus 33 offfff vakit geçiyor umutlarım tükeniyor bani de yazın kızlar o listeye insallah sans getirir o liste herkeze
aaaa mani ğibi oldu valla

way anasını ya... ben yaşta sen yılda rekora koşuyoruz desene -tatlicadiarzu- ikimiz de hamile kalıp kadınlar kulübü özel guiness rekoruna imza atacaz evelallah .. ben böyle grupların enerjisine inanırım...
hoşgeldin bu arada

ya birisi bu ekranın önündeki sandalyeye zamk mı sürdü ne.. bi türlü kalkamıyorum... hadi ben kaçtım hakkaten bu sefer.... öpt kocaman herkesi :a015:

yok yok... o işareti kullandığıma bakma... esprisine kullandım ben onu... keyfim gayet yerinde... asıl diyeceğim şu ki ben bu halde umudumu asla yitirmiyorum sen hiç yitirme... daha 30 bile olmadan öyle yaş geçiyor falan ... moralimi hiç düşürmeyi düşünmüyorum...
bu arada pardon siz ne zamandır deniyordunuz??

6 yıldır denıyoruz canım senağlamasenağlama

bende varım arkadaşalar,7 aydır uğraşıyorum benimki erken menopoz, umarım bu durumdan bir anönce çıkarım,dualarım sizlerle,allah her isyteyene sağlıklı ve hayırlı evlatlar versin inşallah.

hoşgeldin keyzi..
hayırlısı olsun inşallah tez vakitte Allah gönlüne göre versin

X