Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

gamyoncuiremsu ben geldım gamyoncuiremsu
ay sınr oluyorum kocam kurtlar vadısıne bakıo klava:

bende iyiyim canım sağol. hamişlerimiz çoğaldı.insan daha da umutlanıyor. Allah bizlerede nasip etsin inşallah.

Cnm ben hamıleyım 1hafta oldu ögrenelı su an 3haftalık hamıleyım

Insallah sende en kıza zamanda güzel haberlerle bızı sevındırırsın :CüvCüv:

ben yine geldiiimmmm... walla billa dizi seyretmiyorum sırnaşık şey bir tanecik dizim var o da avrupa yakası.. başka dizi yok... belli bir günde belli bir saatte ekran başında olmak beni boğuyor... yani kafama göre seyretmek isterim... belki perşembe akşamı değil c.tesi öğlen canım seyretmek istiyor di mi ya.... ben yıllık izin aldım ders çalışıyorum bir yandan işyerinde bir yükselme sınavı var yakında... öfff pöfff... bu yaşta ders mers... bayılıcam walla.... kurtulamadım sınavdan gitti ya... onun için yıllık iznimi aldım... bir yandan biriken ev toparlama işleri yapıyorum bir yandan ders çalışmaya çalışıyorum ... ha bi de itiraf edeyim dizi değil ama göz ucuyla birazcık haydi gel benimle ol'a baktım... ekip bazan eğlenceli sohbetler yapıyor

Cnm ben hamıleyım 1hafta oldu ögrenelı su an 3haftalık hamıleyım

Insallah sende en kıza zamanda güzel haberlerle bızı sevındırırsın :CüvCüv:

edacım kusura bakma seni tebrik edenler arasında bende vardım kafam karıştı vallaha.

maat bende Çarşamba günleri avrupa yakasını seyrediyorum,hatta bazende tekrarlarına bile bakıyorum. eskiden binbir geceye bakardım ama artık seyretmiyorum.

ya zaten yeterince daraloğlan hayatı yaşıyoruz o nedenle beni eğlendiren şeyleri tercih ediyorum.... engin günaydın için seyrediyorum onu da... o da ayrılırsa dizi mizi de kalmıcak .. tekrarlarına ben pek rastlayamıyorum... işte oluyorum o saatlerde... bir iki kere izinliyken rastlamıştım... ama onun da bir çözümü var... canım sıkılıp daralırsam bazan internetten girip dizilerden alınmış eski hit bölümleri seyrediyorum gülüyorum rahatlıyorum walla....
ha bu arada unutmadan eda'ya da selam, kutlarız, bizler için de yola devam

hg cnm a.s.
tsk ederım darısı INSALLAH EN KIZA ZAMANDA sızın basınıza

arkadaşlar bu arada birşey soracağım.. bir arkadaşım bana önerdi de... aranızda hiç mikroenjeksiyon deneyen var mı?? yani tüp bebek öncesi bu öneriliyormuş

evet canım ben 3 defa denedim..yalnız micro enjeksiyon bayanın yumurtasına eşinin en kaliteli sperminin zerk edilmesidir tüp bebekten bir adım ileridir son çaredir canım..senin sorduğun aşılama olabilirmi acaba tüp öncesi aşılama yapılıyorda yani erkeğin spermleri rahimin içine enjekte ediliyor canım bu olabilirmi..a.s.

evet evet... hakca o konuya açıklık getirdi sağolsun.. mikroenjeksiyon derken aslında aşılamayı kastediyormuşum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…