Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

canım 27-28 gün.eylülün 21 de adet oldum.ekimin 8 inde gögüslerim yanmaya başladı.ve hiç geçmedi hergün yanma var.şişti gögüslerim.

selencim merhaba.eşinede geçmiş olsun...umarım en yakın zamanda hamiş olursun...tabi regl olduğumuz zaman hepimiz üzülüyoruz ve canımız sıkılıyor ama ne yapalım herşeyde bir hayır vardır sabredicez. bir gün kısmetse bizlerde hamiş listesinde yerimizi alıcaz.

günaydın arkadaşlar,yeni gelenler sizde hoşgeldiniz,kızlar nasılsınız bakalım bugün?:teytey:

canımcım olur eşler arasında tartışmalar,hangimizin olmuyorki,ama tatlım önemli olan o konuyu çok fazla uzatmadan biran önce çözüme ulaştırabilmek,en kısa zamanda halledersiniz inşallah aranızdaki problemi..:Saruboceq:

kendı adıma hıc ıyı degılım.esım yurt dısına gıttı ve kus gıttı bıraz tartıstık ama yıne de guzel bı gun :sm_cool:

lücian canım Allah kavuştursun. merveburcun dediği gibi eşler arasında olur böyle şeyler...umarım en yakın zamanda düzelir. eşin döndüğünde herşeyi unutmuş olur...

haklısınız oyle halledılıyor ama ayrı olamımız uzuntumu bıraz daha artırıyor.tlf da acamıyorum kendımı suclu hıssedıyorum.bu tedavılerden dolayı pıskolajım bozuldu sıkıntımı ondan cıkartıyorum

Selam kızlar ya bu liste sürekli artıyor mu bana mı öyle geliyor?

gunaydın canlarım hepınıze nsılsınız hosgeldınız yenı arkadaslar aramıza öpüyorum hepiciginiziiiiii

günaydın dicem ama saate baktımda öğlen olmuş nasılsınız şekerler gününüz aydın olsun bu hafta bol hamişli bir hafta olsun inşallah
bakıyorum dün benim şekerlerimi üzenler olmuş bayğı bir celallenmişsiniz kızlar sakin olun yav allah ne dilerse o olur allah o arkadaşımızında gönlünün murdanı versin ama unutmayalımki hayırlısını dilemek en büyük kazanç
seda alini geçmekmi hıh mümkün değil daha önce kimler denedi kimler ne mümkün
alincim nasılsın canım seni bir kez daha tebrik ederim yine birinci gelişsin:))))))
sultan kız nasılsın şeker
yasemen cadı,ceyda,merve,lücian,smhsmh,hakça,ecrin ceylin,bahar,sizler nasılsınız burda olanları saydım he diğerleri alınmasın hepsini çooooook seviyorum
iyiki varsınız kızlar ya

oyyyy claire gelmiş nasılsın canım nerelerdesin bakim kız liste uzuyor ama bak hamiş listeside aldı başını gitti

hsay güzel hamiş hoşgeldin canım nasıl gidiyor hamişlik teyzesinin gülü yaramazlık yapıyormu hımm

valla berbat belenaycım 2kılo vermısım kusmaktan canım cıktı artık sabah aksam hıc farketmıyo allahım ınsallah sızlerede yasatsın calısmalara devam demı opuyorum hepınızı

:CüvCüv:valla berbat belenaycım 2kılo vermısım kusmaktan canım cıktı artık sabah aksam hıc farketmıyo allahım ınsallah sızlerede yasatsın calısmalara devam demı opuyorum hepınızı:Saruboceq::Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…