Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ayrıca klomen daha önce de kullandım ama hatta gonaphone kullandım klomenle eş değer olmadı kendini fazla bağlama kullanırsam kalırım diye canım .benim uzunsüre kullanan arkadaşlarım var .kendini dengede tut ne ümitsizliğe kapıl nede ümitlen.klomen sadece yumurtaların gelişmesi için.Allah gönlüne göre versin

ecrin ceylin hiç bi problemim yok bugün adetim son eşimin tabiriyle işbaşı yapıyom.hatta dkt. eşimin muayene olmasını önerdi ama eşim istemiyo.bidüşük yaptığım için demekki problem yok diyo.obenim dkt.gitmeme bile istemiyo zamana bırak diye.

Anladım canım. O zaman sen de zamana bırak ve stresten uzak dur. Aslında doğal ilaçlar falan da varmış çocuk olmasını hızlandırıcı. Ben de daha denemedim. Yumurtalıklar için incir kompostosu. Eşin için de keçiboynuzu kürü. Hiç bir yan etkileri yok. Ama dediğim gibi ben de daha denemedim. Uygulayan arkadaşlar var kkda tanıştığım...

ayrıca klomen daha önce de kullandım ama hatta gonaphone kullandım klomenle eş değer olmadı kendini fazla bağlama kullanırsam kalırım diye canım .benim uzunsüre kullanan arkadaşlarım var .kendini dengede tut ne ümitsizliğe kapıl nede ümitlen.klomen sadece yumurtaların gelişmesi için.Allah gönlüne göre versin

Ah keşke kalabilsem dengede. Ben o dengeyi ilk aydan sonra kaybettim... Son olarak klomene ümit bağlamıştım. Demek o da kesin sonuç değil. :çok üzgünüm:

İkinci çocuğu istemekte tabiki hakkınız ama bu konularda beni kızdıran tek şey erkek kız diye ayırmaktır.İlk çocuğu isterken bile bu ayrımın yapılmasını pek hoş karşılamıyorum açıkçası.Büyük konuşmak istemiyorum ama Rabbim bir tane koklamalık versin,bana annelik duygusunun nasıl olduğunu bi yaşatsın ikincisi olsada olur ama olmazsada2. olmazsada bu günlerimi hatırlayıp verdiği bir bebişi bana bağışlaması için bol bol dua ederdim diye düşünüyorum.Dediğim gibi asla büyük konuşmuyorum.Belki 1 kez yaşayınca 2. ve 3 üncüyü de çok isticem ama şimdilik düşüncem 1 tane olsun,eli ayağı düz,sağlıklı hayırlı bir evlat olsun başka hiçbirşey istemem.Kurban olduğum Allah'ım bizlerede nasip eylesin kızlar.Duamdır tek yapabildiğim,Rabbim dualarımızı kabul eylesin inşallah.:teselli:

herkese iyi akşamlar...aramıza yeni katılan arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz. umut listesindekiler arttı,umarım en yakın zamanda hamişler listesinde yeralırız.

sedaa çok haklısın canım ben herzaman diyorumki rabbim benim evladımı bana bağışlasınbenden önce evlat hasretiyle yanıp tutuşanlara yardım etsin.ben ilk 2.çocuğu istediğimizde çin takvimine baktım ama uygulamadım.içimden geçen kızdı şimdi artık çok saçma bişey olduğunu anladım.Allah herkese sağlıklı sıhatli hayırlı evlat versin.

sedaa çok haklısın canım ben herzaman diyorumki rabbim benim evladımı bana bağışlasınbenden önce evlat hasretiyle yanıp tutuşanlara yardım etsin.ben ilk 2.çocuğu istediğimizde çin takvimine baktım ama uygulamadım.içimden geçen kızdı şimdi artık çok saçma bişey olduğunu anladım.Allah herkese sağlıklı sıhatli hayırlı evlat versin.

nihatice merhaba canım. Allah evladını sana bağışlasın. inşallah 2.çocuğunada en yakın zamanda hamile kalırsın. erkek kız farketmez. sağlıklı olsunda...

sinirleniyorum yahuuu
bide dalga geçer gibi gelip erkek olsun diyenlere
onu bulamayanlarda var
bizi anlamayanlar gelmesin yaaa senağlama

kızlar nasılsınız a.s.

sinirleniyorum yahuuu
bide dalga geçer gibi gelip erkek olsun diyenlere
onu bulamayanlarda var
bizi anlamayanlar gelmesin yaaa senağlama

kızlar nasılsınız a.s.

sıkma canın bi tanem eminim söylemek istediklerimizi anlamıştır.ikinci çocuğu isteyenlerde gelebilir lbette ama kız erkek ayrımı çok çirkin.Neyse çok takılıpta sıkmayalım canımızı.:teselli:

şiiişşşşttt..noluyo bakiim..siparişmi verildi???:mymeka:
nabersiniz hatunlar?hihoyyyt

Günaydın kızlarrr...umarım bu hafta hamiş listesine en az 5 kişi terfi eder.(o kişi ben olmayacağım kesin karnm ağrıyor çünkü)hihoyyyt

merhaba arkadaşlar.inşallah bebişlerinizi kucagınıza alırsınız.bende anne olamıyorum.8 aydır bekliyorum eşim geçen ay varikosel den ameliyat oldu.bu ay adetimin 17. günü gögüslerimde acıma başladı.gögüslerim şiş acıyor ama daha adetime 7 gün var.

merhaba arkadaşlar.inşallah bebişlerinizi kucagınıza alırsınız.bende anne olamıyorum.8 aydır bekliyorum eşim geçen ay varikosel den ameliyat oldu.bu ay adetimin 17. günü gögüslerimde acıma başladı.gögüslerim şiş acıyor ama daha adetime 7 gün var.

canım hoşgeldin. üzülme 8 ay uzun bir süre değil bence. ben evleneli 5 yıl oldum ilk 6-7 ayı saymazsak 4,5 yıldır bekliyorum bende. adetime 7 gün var demişsin bu durumda 24 günde mi adet görüyor oluyorsun. biraz erken değil mi?

X