Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

sennurcum daha yeni evlisin en az bir yıl geçsin şimdilik ateş ölçme adet tarihi hesabıyla hamile kalmayı dene bir yıl geçsin bebek için öyle gidersin doktora ama rutin kontrol için git doktora smear testi falan yaptır her kadının 6 ayda bir jinekoloğa gitmesi gerekir birde kafana şimdiden takam bu da engelliyor hamileliği

günaydın alin...Ben uyumuyorum....Gayet dinç ve ayaktayım...Hayırlı sabahlarınız olsun inşallah:))

günaydın alin.sanırım sadece ben uyandım .çünkü mesai başladı.sen de mi çalışıyorsun?:içelim:

Günaydın hilalcim günaydın yohannes. Ben çalışıyorum ve mesai 8'de başlıyor:KK43: Hilal gittin mi doktora gördün mü yeğenimizi? Bugün benim regl günüm ve heyecanla bekliyorum.

canım 14 mart cuma günü gidicem allah kısmet ederse..Henüz göremedim daha..Allahım seninde hakkında hayırlısı ne ise onu versin.yohannes sanada günaydın canım...:))

İnşaallah bu ay bebişim gelmiştir. Ama gelmediyse bile kist oluşmasın ona da razıyım. Bu ay klomen kullandım ve yumurtalarımı kendi kendine çatlamasını bekledi doktorum. Bir de beni uyardı eğer çatlamazlarsa kist oluşur. Bu tür tedavilerin riskleridir bu diye.Çok korkuyorum kist oluşmasından.Çünkü daha önce ganophane kullandığımda oluşmuştu ve bebek çalışmaları 3 ay ertelenmişti kist tedavisi nedeniyle...Umarım sende hayırlısı ile bebişini görür kalp atışlarını duyarsın...

günaydın kızlar... Çalışkan kızlar sizi, umarım hayırlı mesailer olur hepimiz için... Ben akşamları yazamıyorum ancak işyerinde yazıyorum işte, gelince de hemen okuyorum neler konuşmuşsunuz diye, merak ederim yoksa.....

günaydın kızlar
hepinize hayırlı cumalar olsun hayırlı hayırlı haberler alın inşallahhhhhhhhhhhhh

çok şükür alincim iyiyiz biz bebişimle doktora gidecem bugün bebişimi gördükten sonra daha iyi olurum inşallah sen nasılsın bugün senden bekliyoruz güzel haberi

Doktordan sonra hemen bize güzel haberleri tamam mı? Benim regle dair bir belirtim yok.Ama hamileliğe dair de belirtim yok.Bu da beni acaba kist oluştu mu diye korkutuyor. Eğer bugün regl olmazsam yarın test yapacağım.

tamam canım heber veririm
alincim benim hala bir belirtim yok hamileliğe dair inşallah yarın güzel haberi alırız canım
ben seninde bizlere hamileyim haberini vereceğine inanıyorum

Keşke ben de senin gibi inanabilsem süarcım. İyi ki sizler varsınız da sıkıntılarımı sizinle paylaşıyorum. Çünkü hiç kimse sizin kadar iyi anlamıyor beni...

bizler aynı sorunları yaşayanlarız canım onun için birbirimizi çok iyi anlıyoruz kendi çevremizden bunu bekleyemeyiz çünkü onlar bilmiyorlar bizim neler yaşadığımızı neler hissetiğimiz tek bildikleri bebek yokmu diye sormak bilmiyorlar bize bu soruyu her sorduklarında nasıl ne hissetiğimizi nasıl gücendiğimizi
inşallah hepimiz birgün bebişlerimize kavuşacağız ben inancımı hiç bir zaman yitirmedim çok şükür allahıma daha fazla beketipte beni insanlarla karşı karşıya getirmedi şükürler olsun
sende inan olacağına ne olur

slm kızlar ben geldim maalesef bende bu ay veremedim mutlu haberi size dün adet oldum ama üzülmüyorum hiç olmazsa adetlerim düzene girdi diye seviniyorum inş nisan daçatlatma iğnesi olucam o zaman mutlu haberler veririm sizlere öpüyorum hepinizi

günaydın kııızlar.
allahım şu güzel cuma gününün yüzüsuyu hürmetine ya rabbim sen bize sağlıklı hayırlı evlat nasip et allahım...sen bu listede ,bu sitede olan ve olmayan senden el açıp çocuk isteyen bizlerin sesini duy allahım....bizlerin yardımcısı ol allahım bizi yanlız bırakma ya rabbim allahım.......
amin

eşim ist. gidecek yarın.ben adet olursam eğer o yanımda olmayacak.allahım bunun altında ezilmekten korkuyorum....yada o geldiğinde süprizle karşılaşacak..yine ağlıyorum yine dayanamıyorum...galiba ben bu kadar güçlü değilim..

X