Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

tatlımelek canım çok sevindik:teytey: hayırlı uğurlu gelsin bebişin allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

kızlar bu listeden daha çooooooooooooook hamiş çıkacak inşallahhhhhhhhhh
a.s.a.s.a.s.

tatlımelek tebrik ederim canım çoooooooooook sevindim darısı başımıza hayırlısıyla inşallah

kız durulaytuğ allah bebişini versin emi yok bizim saflara harita marita hak getire en iyisi biz gidip alalım şunları

kızlaaaaar sizleri çoooooook seviyorum

belenaycım canım bizde seni çok seviyoruz :1hug:a.s.

UMUT LİSTESİ
ayşe/FB
alin
amway
azra arda
belenay......................(nisana inşallah)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 mart )
benssenb.......................( 13 mart )
bebişiiim
burcucukkkk
claire...........................(23 mart)
cano77
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................(25 mart)
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
e-u
elif-26
esen97
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
figen26
fleeflame
fındık80.............(3 martta aşılama)
ggaye
gökçe23
gözek.................. (16 mart )
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(10 mart)
gülen
gülüm12
hasret
hatice27
h.mine
kançiçeğim
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuzuum
laren
limon
liligum
medura
mazbut
mehay
mervess
minikserçe
minos
morgül
mum ağacı
nazlııı ..................(21 mart)
nazlımelek
nesgül
nevinırmak
nix
onuseviyorum
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rem
rockwell .................(12 Mart)
roselenda
sarı şeker
saruboceq
sefil
seherim
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül
sultan49................(6 mart)
supremunvale
smhsmh.. ..............(18 mart)
şirine
tatlımelek
tavşanlı
tiviti
tutku03
uğur ve eylül
what a woman want?............(22 şubat)
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yumyum..................(19 mart)
z@z@
zeyno

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ......................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ........................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... ...............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ ...............................HAMİLE(6)

süar eklemiş zaten bende olduğu gibi koydum hadi hadi çoğalalım

UMUT LİSTESİ
ayşe/FB
alin
amway
azra arda
belenay......................(nisana inşallah)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 mart )
benssenb.......................( 13 mart )
bebişiiim
burcucukkkk
claire...........................(23 mart)
cano77
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................(25 mart)
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
e-u
elif-26
esen97
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
figen26
fleeflame
fındık80.............(3 martta aşılama)
ggaye
gökçe23
gözek.................. (16 mart )
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(10 mart)
gülen
gülüm12
hasret
hatice27
h.mine
kançiçeğim
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuzuum
laren
limon
liligum
medura
mazbut
mehay
mervess
minikserçe
minos
morgül
mum ağacı
nazlııı ..................(21 mart)
nazlımelek
nesgül
nevinırmak
nix
onuseviyorum
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rem
rockwell .................(12 Mart)
roselenda
sarı şeker
saruboceq
sefil
seherim
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül
sultan49................(6 mart)
supremunvale
smhsmh.. ..............(18 mart)
şirine
tatlımelek
tavşanlı
tiviti
tutku03
uğur ve eylül
what a woman want?............(22 şubat)
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yumyum..................(19 mart)
z@z@
zeyno

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1):teytey:
r2d2.............................................. ......................................HAMİLE(2):teytey:
süar.............................................. ........................................HAMİLE(3):teytey:
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4):teytey:hilal1975......................................... ...............................HAMİLE(5):teytey:
tatlımelek.......................................................................HAMİLE(6):teytey:

aaa sen zaten bulmuşsun belenaycım valla liste okadar uğurluki gözümüz gibi bakıyoruz listeyi bulamadım deyince b koşu kaptım geldiydim listeyi

aaa sen zaten bulmuşsun belenaycım valla liste okadar uğurluki gözümüz gibi bakıyoruz listeyi bulamadım deyince bi koşu kaptım geldiydim listeyi

evet ben de hepinizi çok seviyorum, buradaki enerji hepimize yeter kızlar, yeterki umutlar tükenmesin....

oooo kizlar bi tane daha hamisimiz olmus. Tatlimelek tebrikler canim. Eh hadi bakalim sira kimde :)

tatlımelek tebrik ederim canım.Sağlıklı sıhhatli bir hamilelik geçirip,bebişini kucağına almayı nasip etsin allahım inşallah...Kendine çoookkkk iyi bak...

kızlar benim yeni adet tarihimi 6 nisan olarak değiştirin adet oldum sancılarım çok üzgün değilim bunun için Allahın takdiri, ya hem adet oldum hemde eşimle aram iyi değil ya üzgünüm işte ne olsun ama umudumuzu kaybetmek yok:a015:

tatlımelek canım çok tebrik ediyorum Rabbim hayırlısıyla kucağına almak nasip eder belenay iyiki bu listeyi yaptın cidden hepimize umut oldu mart sonuna kadar daha çok hamişlerin çıkacağına inanıyorum sultancığım eşinle arandaki soruna bişey diyemem ama adet olmanı sakın kafana takma zaten topik nisan ayı olmak isteyenler için bende 1 hafta sonra adet oldummu beraber nisanı bekleriz canım:))))

sultan49
sıra sende heralde tatlım senden haber bekliyoruz hayırlı ve güzel haberler:))

Ya kızlarr bişey sorucammm.......ben geçen ay ayın 15 inde adet olmuştum....bu ay ilk kez tükürükle yapılan yumurtlama testlerinden kullanıyorum...orda yumurtlamaya yakın olması gereken çizgiler daha çoğalmaya başladı ve bugün ayın 6 sı...ama ne göğüslerim ağrıyo nede kasıklarım...acaba ben çokmu geçç yumurtluyorummmm....olabilirmi.....

slm cnm benim de adanada halam var yaşadığınız yer çok güzel ve yemekleriniz muhteşem haziranda bende gelecem adanaya inş.saygılar ben tesmiye bana cvp atarsan sevinirim

tatlı melek tebrikler canım,,inş daha hamiş haberlerini veririz...gerçi benim 13 günüm var amaa

tatlı melek tebriklerrrr:teytey::teytey::teytey:

allah sorunsuz bi hamilelik geçirmeni ve yavrucağını kucağına almayı nasip etsinnna.s.

slm arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım gebelik tedavisi görüyorum hamile kalıp aranızdan ayrılanların yerine yenileri katılıyor merak etmeyin..görüşmek üzere mesajlarınızı bekliyoruum

sullltaaaan canım msne giremiyorum eşim ödev hazırlıyor tatlım üzülme kıss beni yanlız bırakmamış oldun işte eşinle aran düzelir inşallah en kısa zamanda tatlım dertleşiriz tamammı herşey yoluna girer lütfen canını sıkma öptüm

kızlar alinle lareni bekliyoruz dimi en kısa zamanda eh hadi bakalım ne güzel ya hiç görmediğimiz tanımadığımız insanlarla burada bir bütün oluyoruz ne güzel dimi
eh bi daha söyliyeyim sizi çoooooooooook seviyorum

X