Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Larencim ne güzel dua bu böyle. Umarım Allah dualarımızı kabul eder. Bir an önce bizleri bebeklerimize kavuşturur. Senin ne kadar kaldı regline? Benim günüm bugün ama henüz birşey yok.Bekliyoruz bakalım.

canım o güzel duan inş kabul olur larencim sen adet oldunmu yada test aptınmı

Larencim ne güzel dua bu böyle. Umarım Allah dualarımızı kabul eder. Bir an önce bizleri bebeklerimize kavuşturur. Senin ne kadar kaldı regline? Herhangi bir belirtin var mı?Benim günüm bugün ama henüz birşey yok.Bekliyoruz bakalım.

Larencim ne güzel dua bu böyle. Umarım Allah dualarımızı kabul eder. Bir an önce bizleri bebeklerimize kavuşturur. Senin ne kadar kaldı regline? Herhangi bir belirtin var mı? Benim günüm bugün ama henüz birşey yok.Bekliyoruz bakalım.

hayır yapmadım.yarın 28. günüm.genelde 28 veya 29 günde oluyorum...hayırlısı..

dün gece siteye giremedim açmadı.bende adet belirtilerine baktım..hamilelik belirtileriyle aynı.yani benim her ay yaşadığım belirtiler.anlamıyorum ki canım.ama bi sorun var bende herhalde.ama ne?bilinmiyo...herşey normal.normalse niye olmuyo???ya duygularım çok inişli çıkışlı şuan.dr bana dediki erkekler daha rahattırlar.çünkü bütün işlemler sana yapılır.iğne yok ilaç yok film...ama ben bu kadar dayanıklı değilimdir.çok çabuk etkilenirim.çok çabuk yenilirim.......

Larencim ne güzel dua bu böyle. Umarım Allah dualarımızı kabul eder. Bir an önce bizleri bebeklerimize kavuşturur. Senin ne kadar kaldı regline? Benim günüm bugün ama henüz birşey yok.Bekliyoruz bakalım.

alincim inşallah canım hamişsindir canım benim allahım bu güzel günde yüreğinin muradını verir ...inşallah isteyen herkesede

haklısın canım.ben kendimi paralasam ne yazar allahtan gelen herşeye razıyız.allahım beterinden saklasın.yavlarımızı bize bağışlasın

valla sen kendini anlatıyosun ben kendim sandım kadınların %90 senin gibi canım bizlerde senin durumundayız ama insan zaman geçtikçe anlıyoki herşey olacağına varırmış, ben artık oluruna bıraktım bu ay iğne olucam ama çok ta takmıyorum eskisi kadar yani zamala geçiyo hayatım.. bende diyordum ki ben dayanıklı değilim ama insan düşününce öyle şeylerin üstesinden geliyoki bir değil iki değil Allahu taala öyle bi zamanda veriyoki senin hiç beklemediğin anda o yüzden takma kafana ve olcağına bırka canım...

Kızlar takmayın kafanıza. Hepimiz sonunda tembel bebişlerimize kavuşacağız. Bizimkiler biraz ağır kanlı, tembel melekler. Gelmek için yavaş davranıyorlar. Ama annelerinin onları ne kadar çok istediklerini göreceklerinde gelmek için hızlanacaklar. Mübarek cuma hürmetine Allah meleklerimize kavuştursun tez vakitte...

alincim süar bugün mü gidecekti doktara?inşallah sağlıklı haberlerle gelirde ondan umut alırız canım

aminnn cuma gününün hürmetine bebişlerimize tez zamanda kavuşalımmmm.hazalım nerelerdesin?

Süar bugün doktora gidiyormuş. Gelince yazacak güzel haberleri inşaallah. Ben de halen gelen giden yok. Bol akıntı var şimdi dikkat ettim de... Bu arada sultan tam gününde mi regl oldun? Yumurta takibinde misin sen de?

kızlar bu keçi boynuzunu bana anlatırmısınız nası yapacam onu acaba???bu ay olmazsa onu deneyecem.
ben adaçayı içecem,gonal f+çatlatma,ondan 10 gün evvel cinsel perhiz,eşime keçi boynuzu....
bu kadar şeyede olmazsa artık kendibilir tembel tavuğun:)))))))

kızlar merhabalar hepinize hayırlı cumalar......benide listenize eklermisiniz bende bebek istiyorum ama yok işte umarım hepimiz bu listeden bir an önce çıkarız ben hamiş olursam mutlaka haber vericem önümüzdeki ay doktora gidicem inşallah hayırlı haberlerle dönerim hepiniz içn bol bol dua ediyorum

X