Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

canlarım ya çok teşekkür ederim hepinize lücian hakca ve herkese evet çok istiyorum ama hayırlısı rabbim inşalllah hepimize saglıklı ve hayırlı bbebişler verir ve hepimiz herkes çok ama çooooooooooooooooooooooooooooooooooooook mutluu olur bebişleriyle birlikte:teselli::teselli:
canım hayırlısı olsun ne yaptın merak ettim sonuç nee sevinelimmi:teytey:ben başladım halay çekmeye:teytey::dance::sm_cool:

ben 2 yıllık evliyim.yaklaşık 8 aydır bebek istiyoruz,ama doktora gitmedim henüz.bu ayda olmazsa doktora gidicez artık.

kızlarr hepinizi çook seviyorummmmmmmmmmmmmm.bazı kızlar bilir ben bebegimi aldırmak istiyodum ama sizin düşünceleriniz sayesinde vazgeçtim.vee şimdi diyorum kii iyki aldırmamışımm canım bebişimiiiiiiiiii.onu şimdiden çooooook ama çoooook seviyorummmmmmmm :) :emir_bebek: :ecrin_bebek:

ben 2 yıllık evliyim.yaklaşık 8 aydır bebek istiyoruz,ama doktora gitmedim henüz.bu ayda olmazsa doktora gidicez artık.

muakkak gidin ihmal etmeyin
bende 1 yıl dolsun dolsun diye bekledim keşke önceden tahlil yaptırsaymışım
yinede hayırlısı tabikibenneyaptımki

kızlarr hepinizi çook seviyorummmmmmmmmmmmmm.bazı kızlar bilir ben bebegimi aldırmak istiyodum ama sizin düşünceleriniz sayesinde vazgeçtim.vee şimdi diyorum kii iyki aldırmamışımm canım bebişimiiiiiiiiii.onu şimdiden çooooook ama çoooook seviyorummmmmmmm :) :emir_bebek: :ecrin_bebek:

evladını sana bağışlasın Allah
en doğru kararı vermişsin a.s.

canlarım ya çok teşekkür ederim hepinize lücian hakca ve herkese evet çok istiyorum ama hayırlısı rabbim inşalllah hepimize saglıklı ve hayırlı bbebişler verir ve hepimiz herkes çok ama çooooooooooooooooooooooooooooooooooooook mutluu olur bebişleriyle birlikte:teselli::teselli:

canım sonucunu almışsındır artık gir şu siteyede meraktan çatlatma biziii:dance:

sl kızlar bısey sormak ıstıyorum sızlere hani şu hayıt tohumu varya duymuşsunuzdur, ben aldım fakat ıcemıyorum zehır gıbı bır tadı var benım aldıgım karısık cay cıvanpercemı, hayıt tohumu falan var ıcınde ama bırturlu ıcemıyorum cok ılgınc tadı var bebegıme kavusmak ıcın herseye razıyım ama dun ıctım ve ıctıgım gıbı kustum bukadar ılgınc bır sey olamaz kızlar ya, benım aldıgım aktarcılarda şurup şişesi içinde toz seklınde olanlarda eger kullanan varsa bana fıkır versın cunku ıcmem lazım yardımlarınızı beklıyorum kızlar

ya kızlar sonuç 5,5 negatif hiçbir regl belirtisi de yok bende aksine midem bulanıyor yemekten sonra arasırada başım dönüyor zaten birşey anlayamadım ben sonuçtan saglık ocagına gittim sordum haftasonu tekrar yaptır deger yükselirse hamilesindir dedi ben nasıl beklerim 1 hafta daha ooooooooooof of

kızlarrrr hepinizden allah razı olsunnnnn dualarınızla rabbim kabul etti exper onaylamış şimdiii sonuç bekliyoruzzz inşallah bunuda dualarınız sayesinde atlatcammmm hepinizi çok seviyorummmm

yeni hamişimiz varmışşş allah analı babalı sağ salimmm büyümeyi nasip etsinnn inşallahhh

yeni gelen arkadaşlarımızda hoş geldiler

zafer gamze canım çok sevindimmm bugün aldığım 2. güzel haberdiii allah sana ve eşine bağışlasın hayırlısı olsun canım

rüfeyda serra inşallah sonucun iyi çıkmıştırda bebişin sana tutunmuştur tatlımmm buda 3. güzel haberim olsun
sizleri çok seviyorum iyiki varsınız benimmm güzel arkadaşlarımmmm

kızlarrrr hepinizden allah razı olsunnnnn dualarınızla rabbim kabul etti exper onaylamış şimdiii sonuç bekliyoruzzz inşallah bunuda dualarınız sayesinde atlatcammmm hepinizi çok seviyorummmm

yeni hamişimiz varmışşş allah analı babalı sağ salimmm büyümeyi nasip etsinnn inşallahhh

yeni gelen arkadaşlarımızda hoş geldiler

zafer gamze canım çok sevindimmm bugün aldığım 2. güzel haberdiii allah sana ve eşine bağışlasın hayırlısı olsun canım

rüfeyda serra inşallah sonucun iyi çıkmıştırda bebişin sana tutunmuştur tatlımmm buda 3. güzel haberim olsun
sizleri çok seviyorum iyiki varsınız benimmm güzel arkadaşlarımmmm a.s. a.s.sırnaşık şey

rufeyde canımcım sıkma canını pazartesi tekrar gidersin canımmm inşallahhh bebişinnn vardırrr tatlımmm ama kendinide fazla kaptırma olurmuuu sonra üzülen biz oluyoruz bebişlere bişey olmuooo:)))) sabır tatlımmmm sabırrr inan varya her ay test yapmakdan bıktım ama ne yapalımm hem mecburum adet olmak içinnn ama rtık takmıyorumm alıştımmı ne hep negatif çıkmasınaaaa eee pozatif ÇIKARSAAAA ARTIKINNN BAYILIRIM :))))))

tebrik ederim canım en dogru kararı vermişsin allah bebişini saba bagışlasın:emir_bebek::emir_bebek:

tebrik ederim canım en dogru kararı vermişsin allah bebişini sana bagışlasın:emir_bebek::emir_bebek:

zafer gamzecım kararın ıcın senı tebrık ederım ınsalah esınlede durumlar duzelırde bebısını analı babalı buyutursun
rufeyde serra sen kalbını temız tut canım pazartesıye ınsalah mutlu haberı verırsın
yasemencım cok sevındım canım benım allah baska kaza bela vermesın bundan sonra

sl kızlar bısey sormak ıstıyorum sızlere hani şu hayıt tohumu varya duymuşsunuzdur, ben aldım fakat ıcemıyorum zehır gıbı bır tadı var benım aldıgım karısık cay cıvanpercemı, hayıt tohumu falan var ıcınde ama bırturlu ıcemıyorum cok ılgınc tadı var bebegıme kavusmak ıcın herseye razıyım ama dun ıctım ve ıctıgım gıbı kustum bukadar ılgınc bır sey olamaz kızlar ya, benım aldıgım aktarcılarda şurup şişesi içinde toz seklınde olanlarda eger kullanan varsa bana fıkır versın cunku ıcmem lazım yardımlarınızı beklıyorum kızlar
hayıt tohomunu bende kullanıyodum canım ama ben kendım demlıyodum:kahve: ramazanda ara verdım sımdı tekrar baslıcam aslında ara vermemek gerekıyo
evt cok kotu bı tadı ve kokusu varkafamçokkarıştı ama burnumu tıkayıp ıcıyodum hersey bebıs:emir_bebek::ecrin_bebek: ıcın olunca katlanıyorum valla rabbım emeklerımızı bosa cıkarmısın:Saruboceq:

inş. allah hepimize verir bende çok istiyorum çocuk farklı önerileriniz varsa benim için çok değerli..

balla çörek otuna başiliycaz bizde kayinpedrim birne sormuş oda eger bi rahatsizlik yoksa iki taraftada bunu kulansinalr olur demiş amahas kovan bali olckmiş bide arkadaşlr çörek otunu havanda yagi cikincaya kadr dovcekmişz

herkese iyi akşamlar...
zafergamze canım kararın için tebrik ederim en doğru kararı vermişsin. umarım eşinle bir ömür boyu mutlu olur ve bebişinizi sağlıkla büyütürsünüz.

ya kızlar sonuç 5,5 negatif hiçbir regl belirtisi de yok bende aksine midem bulanıyor yemekten sonra arasırada başım dönüyor zaten birşey anlayamadım ben sonuçtan saglık ocagına gittim sordum haftasonu tekrar yaptır deger yükselirse hamilesindir dedi ben nasıl beklerim 1 hafta daha ooooooooooof of

rüfeyda serra canım hayırlısı olsun.umarım haftasonu değer kat kat yükselir ve hamiş haberini bize verirsin. ama olmazsada üzülmek yok... inşallah hayırlısı olur...

X