Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

gunaydın hanımlarrrr
ohohoh yasemenımız bugun neselıymıs ne guzel allah nesenı arttırsın canım
hakcacım harnup hakkında verdıın bılgıler ıcın sagol canım bayram oncesı kecı boynuzu bakmıstım da daha gelmedı demıslerdı bu ay bursaya gıttıgımde alıcam ama kürün tarıfını bılmıodum cok hora gectı valla
papatyacım senınde allah yardımcın olsun canım
alıncım bende arkadaslarımıza katılıyorum fıkırlerınde bır ınsan doktorunu sevıp guvemedıkce asla sonunc alamıo tabıı enson karar yınede senın canım

Kızlar teşekkürler fikirleriniz için. Kociş gidelim ona da bir görün belki farklı bir şey söyler gitmekten birşey kaybetmeyiz diyor. Benimde bu nedenle kafam karıştı açıkçası.

alincim eşinde haklı en azından bir fikir alırsınız. olmazsa sen yine kendi doktorunla devam edersin. herşeyde vardır bir hayır.

Kızlar ya kayınvalide bir prof bulmuş illa seni ona götürecem diyor. Ben kendi doktorumu değiştirmek istemiyorum ama onu da kırmak istemiyorum. Sizce ne yapayım gideyim mi?

alincim ben git derim her doktorun ayrı faydası oluyor insana,benim gittiğim 5.kadın doğumcu bu ben en sonuncusundan memnun kaldım mesela..

kızlar bu incir kürü için kullandığımız incirleri ikinci sefer kullanabiliyor muyuz? yoksa her seferinde yeni incir mi kaynatmak gerekiyor.

gunaydın hanımlarrrr
ohohoh yasemenımız bugun neselıymıs ne guzel allah nesenı arttırsın canım
hakcacım harnup hakkında verdıın bılgıler ıcın sagol canım bayram oncesı kecı boynuzu bakmıstım da daha gelmedı demıslerdı bu ay bursaya gıttıgımde alıcam ama kürün tarıfını bılmıodum cok hora gectı valla
papatyacım senınde allah yardımcın olsun canım
alıncım bende arkadaslarımıza katılıyorum fıkırlerınde bır ınsan doktorunu sevıp guvemedıkce asla sonunc alamıo tabıı enson karar yınede senın canım

rica ederim ceydacım. birşeyleri paylaşmak güzel...

kızlar bu incir kürü için kullandığımız incirleri ikinci sefer kullanabiliyor muyuz? yoksa her seferinde yeni incir mi kaynatmak gerekiyor.

papatyacım dri İbrahim Saraçoğlunun sayfasına baktım bende aşağıdaki yazıyı oradan aldım.
Kuru incirin önemli bir özelliği bazı bayanlar kolay hamile kalamazlar.Bunun sebepleri vardır yumurta syıları düşüktür,folikül oluşumu yoktur zaten doktorlarınızda söylerler size incir tükettiğimiz zaman folikül olşumunu,yumurta sayısını artırır.İşte kuru incir 8-9 tane kuru inciri yarım litre suda kaynatın ve suyunu için ve bunu20- 25 gün boyunca taze olarak uygulayacaksınız.Eğer testesteron hormonu yüksek çıkıyorsa bu kürden önce 1 hafta boyunca nane kürünü uygulayın sonra incir kürünü yapın.Sabah kahvaltısından sonra ve öğlen yemeğinden sonra için.İnciri ortadan kesin.

:CüvCüv:zafer gamze seni kutluyorum bu kararından dolayı.allah bebişini sana bağışlasın.analı babalı büyütürsün inşallahALah IM bizlerede nasip et yarabbim.serracım regl olmadıysan hala bikaç gün sonra tekrar baktır canm
benimde 5 kimde regl lmam gerekiyodu ama hala olmadım.bi kaç gün yine olmassam tekrar baktırcam.herşeyin hayırlısını nasip ettin ALLAHIM.

ben geldim nasılsınız kızlar sohbet koyulaşmış maşallah diyelim nazar değmesin alin sultan papatya hakça merve yasemen ceyda muhabbetiniz bool olsun ee diğer kıslar nerelerde bakim
cadı çalışmaya başladı ama hala yok aramızda nerdesin kız cadı
seda yok
smhsmh gelmedinmi kız ayrıca bebeler için sağol çok güzeller ama gözüme az geldi :)birkaç tane daha olsaydıda futbol takımı kursaydık

:CüvCüv:zafer gamze seni kutluyorum bu kararından dolayı.allah bebişini sana bağışlasın.analı babalı büyütürsün inşallahALah IM bizlerede nasip et yarabbim.serracım regl olmadıysan hala bikaç gün sonra tekrar baktır canm
benimde 5 kimde regl lmam gerekiyodu ama hala olmadım.bi kaç gün yine olmassam tekrar baktırcam.herşeyin hayırlısını nasip ettin ALLAHIM.

honey hayırlısı canım. haberlerini bekliyoruz.umut listesindekiler inşallah en yakın zamanda hamişler listesinde yeralır.

papatyacım dri İbrahim Saraçoğlunun sayfasına baktım bende aşağıdaki yazıyı oradan aldım.
Kuru incirin önemli bir özelliği bazı bayanlar kolay hamile kalamazlar.Bunun sebepleri vardır yumurta syıları düşüktür,folikül oluşumu yoktur zaten doktorlarınızda söylerler size incir tükettiğimiz zaman folikül olşumunu,yumurta sayısını artırır.İşte kuru incir 8-9 tane kuru inciri yarım litre suda kaynatın ve suyunu için ve bunu20- 25 gün boyunca taze olarak uygulayacaksınız.Eğer testesteron hormonu yüksek çıkıyorsa bu kürden önce 1 hafta boyunca nane kürünü uygulayın sonra incir kürünü yapın.Sabah kahvaltısından sonra ve öğlen yemeğinden sonra için.İnciri ortadan kesin.

canım teşekkür ederim anladığım kadarıyla her seferinde ayrı incir kaynatmak gerekiyor. taze uygulayın dediğine göre. kaynayan incirleri ne yapıyorsunuz yemek gerekiyormu?

honey53 hoş geldin nasılsın bakalım
alincim bu işlerde karar vermek zor doktorundan memnunsan değiştirme ama kayınvalidenin gönlü olsun diye bir görün bakarsın içine yatar başka fikirler edinirsin kendi doktorunla paylaşırsın kadıncağızında gönlü olsun dimi ya

Ceydacım canım saol evet dualarımızla bu sıkıntıdanda allahın izni ile kurtulduk sayılırrr allahım bidaha yaşatmasın

alincim bence bi görün derim ben zararı olmaz eğer beğenmezsen kendi dr devam edersin tabiki kendi kararın eminim onuda kayınvalidene söylersen saygı duyacakdır ama onunda kırılmasını istemiyorsan git bi tedavi ol istersen

papatyacım allah yardımcın olsunn evde anneleri bir taneyle baş edemiyo sen en az 40 tane çocuk birde 1. sınıff işin zorrr :))))
hakçacım sen nasılsın tatlım
honey test yapsana canımmm inşallah hamişsindirrr allah gönlüne ve gönlümüze göre evlatlar nasip etsin inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

honey53 hoş geldin nasılsın bakalım
alincim bu işlerde karar vermek zor doktorundan memnunsan değiştirme ama kayınvalidenin gönlü olsun diye bir görün bakarsın içine yatar başka fikirler edinirsin kendi doktorunla paylaşırsın kadıncağızında gönlü olsun dimi ya

ben birazdan 36 çoçuğumun yanına gideceğim. dua edin de bugün uslu olsunlar. çünkü sesim kısık ve boğazım ağrıyor. onlara bağıracak gücüm yok. hepinize kolay gelsin.
honey 53 bencede test yaptır da akşama mutlu haberlerini alalım inşallah...

canım teşekkür ederim anladığım kadarıyla her seferinde ayrı incir kaynatmak gerekiyor. taze uygulayın dediğine göre. kaynayan incirleri ne yapıyorsunuz yemek gerekiyormu?

papatyacım dr.İbrahim Saraçoğlu bir programda incir küründen bahsetmişti. sanırım incirleride yiyebilirsiniz dedi ama tam emin değilim. yensede birşey olmaz sanırım.

Kızlar kayınvalidenin doktoruna gitmeye karar verdim. Bakalım o ne diyecek? Umarım hayırlara vesile olur bu doktor.

alincim inşallah hayırlı olur bu doktor senin için. doktora inanarak git. bu adam (ya da kadın bilmiyorum) profösör herşeyi bilir bana faydalı olacağınadan eminim diyerek git. ön yargılı davranıp olumsuz düşüncelerle gitme. hep olumlu düşünmek gerekiyor çünkü hayatta...

bak bak alinciğime kıramadın dimi kayınvalideni aferin sana bir kere görünmekten birşey olmaz hadi hayırlısı olsun canım herşeyde bir hayır vardır
bizlerde geleceğin kaynanalarıyız öyle değilmi bakalım ben hanginize dünür olcam

X