Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ben aranıza yeni geldim.kontrol hap kullanıyorum ama kısırlaştırdığı soyleniyor...

canım sağol.bu konu beni tedirgin ediyor çünkü ilk 3 ayımda korunmamıştım ve hamiş olmamıştım.acaba hormonal sorunum mu var?

ben aranıza yeni geldim.kontrol hap kullanıyorum ama kısırlaştırdığı soyleniyor...

neslii1983 canım merhaba aramıza hoşgeldin.belenayın dediği gibi kimisi yapıyor kimisi yapmıyor . benim komşumun arkadaşı bebek istemiyormuş 7 sene kullanmış daha sonra bırakmış ve hemen hamile kalmış.herkesin bünyesine göre değişiyor. sen hapa sanırım doktor kontrolünde başlamışşındır. bu arada hormon tahlilide yaptırabilirsin.

Alincim sanirim süar kasimda doğum yapacak allahim kurtarsin inşallah

belenaycım inşallah başta süar hsay ve tüm hamişler hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde bebişlerini kucaklarına alırlar. veeeee bizde en yakın zamanda hayırlısıyla :CüvCüv: oluruz.

Belenaycım ben çok yoğunum valla. Öyle çok iş var ki nasıl yetişeceğim hiç bilmiyorum. Süarcım ile görüşürsen selamlarımı ilet. Bebişinin resimlerini bekliyoruz heyecanla. Bu arada 3 çok fazla arkadaşım sen yine 2 diye ceza kes bana.

kızlar kan testi yaptırdım 3 buçukta sonucunu alacagım dua edin lütfen hamile olayım lütfeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeennnnn...............mirmirmirmirmirmirmirmir

kızlar kan testi yaptırdım 3 buçukta sonucunu alacagım dua edin lütfen hamile olayım lütfeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeennnnn...............mirmirmirmirmirmirmirmir

rüfeydecim hadi hayırlısı canım. dular seninle olsun...heyecanlandım şimdi....unutmaki herşeyin hayırlısı.ben herzaman hayırlısı neyse o olsun diye dua ediyorum.

canlarım ya çok teşekkür ederim hepinize lücian hakca ve herkese evet çok istiyorum ama hayırlısı rabbim inşalllah hepimize saglıklı ve hayırlı bbebişler verir ve hepimiz herkes çok ama çooooooooooooooooooooooooooooooooooooook mutluu olur bebişleriyle birlikte:teselli::teselli:

merhaba kızlar ben yeni geldim aranıza.herkese ALLAH yardım etsin.bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin.serracım inşallah hayırlı güzel haberle dönersin buraya.bende ilk kez geçen ay tedavi oldum.5 inde regl olmam gerekiyodu olmadım. 2 gün geçti.bugün tahlil yaptırdım b hcg 1.1 negatif çıktı.moralim çok bozuk.bakalım bu ay ara ver dedi doktor.zanki 1 yıldır tedavi görüyorum.1 ay tedavi olmama rağmen bu ay ara verdirdi.progestan hapı kullanıyodum.ondan olabilirmi acaba gecikme.

merhaba kızlar ben yeni geldim aranıza.herkese ALLAH yardım etsin.bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin.serracım inşallah hayırlı güzel haberle dönersin buraya.bende ilk kez geçen ay tedavi oldum.5 inde regl olmam gerekiyodu olmadım. 2 gün geçti.bugün tahlil yaptırdım b hcg 1.1 negatif çıktı.moralim çok bozuk.bakalım bu ay ara ver dedi doktor.zanki 1 yıldır tedavi görüyorum.1 ay tedavi olmama rağmen bu ay ara verdirdi.progestan hapı kullanıyodum.ondan olabilirmi acaba gecikme.

canım sen moralini bozma hiç benim tedavimin 8. ayı hayırlısı inşallah artık bence progestan geciktirmez erken olmana sebep olur ben dün dokttorumla konuştum eger sonuç negatif çıkarsa progestan kullanırsın o söktürür dedi..inşalllah kullanmama gerek kalmaz...:emir_bebek:

sağol canm,birileriyle konuşmak derdimi anlatmak çok iyi geliyor.herşey yoluna girer inşallah.progestanı aslında çatlatma iğnesi yapıldıktan sonra kullanmaya başlanıyor.ama ben 1 hafta gec aldım :çok üzgünüm:hapı.ilacı şimdi bırak dedi doktorum.yine regl olmazsam ozaman bakıcaz işte.senin tedavinin süreci nasıldı canm.bu arada yaşın kaç.

sağol canm,birileriyle konuşmak derdimi anlatmak çok iyi geliyor.herşey yoluna girer inşallah.progestanı aslında çatlatma iğnesi yapıldıktan sonra kullanmaya başlanıyor.ama ben 1 hafta gec aldım :çok üzgünüm:hapı.ilacı şimdi bırak dedi doktorum.yine regl olmazsam ozaman bakıcaz işte.senin tedavinin süreci nasıldı canm.bu arada yaşın kaç.

ben 23 yaşındayım ilk kez mart ayında gittim doktora ufak bir çikolata kistinden bahsetti ama klomen kullanınca yok oldu adetim 34 gündeydi 17. gün yumurtlama gerçekleşiyordu ama 3 aydır 1 yada 2 gün erken geliyo hemde 28 günde ben düzene girdigini düşünerek çok umutluyum ama 3 kez idrarda denedim testi hep negatif biraz umudum kırıldı tabi aama adet olmayıncada çok meraklandım neyse 3 buçuga az kaldıa.s

herkese merhaba,bende sizler gibi hamile kalmak istiyorum.benimle aynı duyguları yaşayan bu kadar çok insan olduğunu bilmiyordum.inşallah Allahım isteyen herkese evlat nasip etsin

herkese merhaba,bende sizler gibi hamile kalmak istiyorum.benimle aynı duyguları yaşayan bu kadar çok insan olduğunu bilmiyordum.inşallah Allahım isteyen herkese evlat nasip etsin

öncelikle hoşgeldin canıma.s. ne zamandır istiyosunuz:uhm:

inşallah canım amin:Saruboceq::Saruboceq:

Belenaycım ben çok yoğunum valla. Öyle çok iş var ki nasıl yetişeceğim hiç bilmiyorum. Süarcım ile görüşürsen selamlarımı ilet. Bebişinin resimlerini bekliyoruz heyecanla. Bu arada 3 çok fazla arkadaşım sen yine 2 diye ceza kes bana.
kolay gelsin canım arkadaşım tamam tamam iki yeter sanakaydirigubbakcemile3süarla görüşünce söylerim canım iletirim aynen söyledikleriniŞeniz

serracım güzel haber alıcaz inşallah senden.yaşın küçük daha çok zaman var önünde korkma.ben 27 yasındayım.1 yıllık evliyim.6 ay korunmuyoruz ama bebekde yok.kafama taktım bunları..:bbo: zencefil canm aynı durumdayız hepimiz sadece şikayetler farklı senin problem ne?:teselli:

X