Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

smhsmh geçmiş olsun canım. bir soğuk bir sıcak insan ne giyeceğini şaşırıyor.
papatya incir kürü dediğin dr. İbrahim Saraçoğlunun bahsettiği kür mü?

papatyacım ben kullanıyorum soganlı sumakı ama kırmızı sogan olacak haa
LH ım yuksektı bılmem ılac bılmem sogan duzelttı hala da yıyom hayıtada baslayamadım daa

ne işe yarıyo bu inci kürü arkadaşlar
HAKCA cım sende sağolasın

ne işe yarıyo bu inci kürü arkadaşlar
HAKCA cım sende sağolasın

canım doğurganlığı arttırmak için.şimdi ibrahim saraçoğlunun sayfasına girdim oradan kopyaladım aşağıdaki yazıyı.
Dr İbrahim Saraçoğlu, Doğurganlığı artırmak ve çocuk sahibi olmak için kuru soğan kürü ve kuru incir kürünün bir arada uygulanmasını öneriyor.

KURU SOĞAN KÜRÜ ;

* 1 adet (yumurta büyüklüğü kadar) kuru soğan ,
* 2- 3 çay kaşığı sumak .
HAIRLANIŞI : Tıpkı, soğan salatası yapar gibi, soğanları incecik kıyın ve üzerine sumak serpin.
KULLANIM ŞEKLİ : Hazırlamış olduğunuz soğanları yemeklerden 1 saat önce yiyin. Bu şekilde etkisi daha da fazla olacaktır. Günde 2 defa 15 gün uygulanacak.
İNCİR KÜRÜ: 8-9 tane kuru inciri doğrayın ve yarım litre suda 7-8 dakika kaynatın ve günde 2 kez için. Kürün uygulanma süresi 21 gün.

ben soganı normal salata olrak yapıp yıyorum
ben cıkıyorum hanımlar gözlerim açılmıo artık bıraz yatıp dınleneyım bari yoksa iyileşemıcem herkeze ıyı geceler hpınızı öptüm

papatyacım ben kullanıyorum soganlı sumakı ama kırmızı sogan olacak haa
LH ım yuksektı bılmem ılac bılmem sogan duzelttı hala da yıyom hayıtada baslayamadım daa

ceydacım kırmızı soğan diye yazıda belirtmemiş ama televizyonda mı söylemişti?
birde nezaman başlıyacağız tam olarak vakti zamanı var mı yani? regl sonrası mı?

ceydacım kırmızı soğan diye yazıda belirtmemiş ama televizyonda mı söylemişti?
birde nezaman başlıyacağız tam olarak vakti zamanı var mı yani? regl sonrası mı?

ben burda kkda bır baska topikte okumustum canım kırmızı sogan dıyordu orda

ben soganı normal salata olrak yapıp yıyorum
ben cıkıyorum hanımlar gözlerim açılmıo artık bıraz yatıp dınleneyım bari yoksa iyileşemıcem herkeze ıyı geceler hpınızı öptüm

sanada iyi geceler canım. tekrar geçmiş olsun. yarın daha iyi olman dileğiyle...

canım doğurganlığı arttırmak için.şimdi ibrahim saraçoğlunun sayfasına girdim oradan kopyaladım aşağıdaki yazıyı.
Dr İbrahim Saraçoğlu, Doğurganlığı artırmak ve çocuk sahibi olmak için kuru soğan kürü ve kuru incir kürünün bir arada uygulanmasını öneriyor.

KURU SOĞAN KÜRÜ ;

* 1 adet (yumurta büyüklüğü kadar) kuru soğan ,
* 2- 3 çay kaşığı sumak .
HAIRLANIŞI : Tıpkı, soğan salatası yapar gibi, soğanları incecik kıyın ve üzerine sumak serpin.
KULLANIM ŞEKLİ : Hazırlamış olduğunuz soğanları yemeklerden 1 saat önce yiyin. Bu şekilde etkisi daha da fazla olacaktır. Günde 2 defa 15 gün uygulanacak.
İNCİR KÜRÜ: 8-9 tane kuru inciri doğrayın ve yarım litre suda 7-8 dakika kaynatın ve günde 2 kez için. Kürün uygulanma süresi 21 gün.

sağolasın canım bakalım ben daha böyle uygulamalar yapmıyorum:1closedeyes: eşim ameliyat olalı 3 hafta oldu daha en az 3 ay geçmesi :nazar: gerek ondan sonrası Allah kerim

sen uyguluyomusun:uhm:

sağolasın canım bakalım ben daha böyle uygulamalar yapmıyorum:1closedeyes: eşim ameliyat olalı 3 hafta oldu daha en az 3 ay geçmesi :nazar: gerek ondan sonrası Allah kerim

sen uyguluyomusun:uhm:

hayırlısı olsun canım. hayır bende yapmadım başlamak istiyorum. ama ne zaman başlamamız gerekiyor onu bilmiyorum. eşinede tekrar geçmiş olsun. 3 ay geçtikten sonra inşallah hemen hamile kalırsın.

inşallah canım benim
hepimiz için herşeyin hayırlısı a.s.

Günaydın canım arkadaşlarım. Nasılsınız bakalım? Ben pek iyi değilim. Cumartesi kuzenimin düğünü vardı biliyorsunuz. Ama düğün bize zehir oldu. Çünkü diğer kuzenimin bebişi düştü. Yarımız hastanede yarımız düğünde yarım yamalak bir düğün oldu. Bebişimiz 3 aylıktı ve maalesef yüzünü göremeden kaybettik onu.

Günaydın canım arkadaşlarım. Nasılsınız bakalım? Ben pek iyi değilim. Cumartesi kuzenimin düğünü vardı biliyorsunuz. Ama düğün bize zehir oldu. Çünkü diğer kuzenimin bebişi düştü. Yarımız hastanede yarımız düğünde yarım yamalak bir düğün oldu. Bebişimiz 3 aylıktı ve maalesef yüzünü göremeden kaybettik onu.

:1shok::1shok: çok geçmişler olsun aynı zamda başınız sağolsun canım
varmıydı düşük tehlikesi falan durup dururken mi oldu :çok üzgünüm:

Bir haftadır kanaması vardı ama doktor bebeğin kesesinde ve bebekte hiç birşey yok bu başka bir kanama diyormuş. Progesteron kullanıyormuş. Ama dayanamadı bebiş annesinin kasılmalarına ve kanamalarına o da gitti.Üstelik anneyi de kaybediyorduk neredeyse kan kaybından. Şoka girmiş kız. Hastaneyi dava edeceğiz çünkü onların büyük ihmali var bu konuda. Cumartesi sabah kız aynı kanama ile doktora gitmiş. Doktor normal hayatına devam et demiş. Akşam üzeri bebeği kaybettik. Belki o an müdahale etseydi bebişimiz yaşardı.

zaten dr lar ve hastaneler ilgili ve önemser olsalar herşey daha iyi olacakta ......

herşeyde bi hayır vardır Allah sabır versin

X