Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

merhaba kızlar nasılsınız? bugün iş güç derken ancak girebildim ama aklım sizlerdeydi.
ceydacım geçmiş olsun şimdi nasılsın?

bende hep aynı ıste duphastona devam onumuzdekı ay ınsalah dr.a gıdıcem buyuk ıhtımal laparaskopı olucam eltımden bılıom kasıklarım agrıyo ve sıstı demıstı bıde esıyle beraber olurken cok acıdı kasıklarım dıyodu ve o ay hamıs oldu kız senınde ınsalah boyle olur sonucu
yaaaa..inşşş kızz.sagol.inşallah seninde çok ugrastırmadan olur güzelim yaa.ALLAH yardımcımız olsun.

merhaba kızlar nasılsınız? bugün iş güç derken ancak girebildim ama aklım sizlerdeydi.
ceydacım geçmiş olsun şimdi nasılsın?

h.g. canım bugun bıraz daa ıyyım sadece nefes alırken bıraz zorlanıyorum ama sukur bıraz daha ıyıyım bıde annem bugun cantasını caldırmıs arabadan almıslar :kızgın:ılacları fılan vardı ona bıraz moralım bozuk:çok üzgünüm:
sen nasılsın canım

iyiyim canım sagol sen nasılsın?tedaviyi bilmiyorum valla salı günü doktora gidicem işte bakacak yumurtalarda bi gelişme var mı diye.klomen kullandım yine ikinci kere.üç ay denicez dedi doktor eger olmazsa başka yerlere yönlendirecegim sizi dedi.ilk kullandıgımda klomeni yanlış içmişim günde 2 yerine 1 almışım.o ay saymadı doktor.yeni başladım yani bu ay.bakalım iki tane içince bişy farketti mi.ama kasıklarımda şişlik var haptan dolayı belki de büyüme oldu yumurtalarda.bide ben bu ay bişeyler olacagına inanıyorum öyle bi his geçiyo içimden.olmayacagını da düşünüyorum bazen ama ne biliyim.ben ümidimi hiç kaybetmiyorum.her ay yeni bir heyecan yaşıyorum kalmışım gibi.inşş bakalım.sen naptın canım görüşemedik?

deasy merhaba canım. hadi hayırlısı inşallah yumurtalar büyümüştür.stres yapma yumurtaları çok etkiliyormuş çünkü.

h.g. canım bugun bıraz daa ıyyım sadece nefes alırken bıraz zorlanıyorum ama sukur bıraz daha ıyıyım bıde annem bugun cantasını caldırmıs arabadan almıslar :kızgın:ılacları fılan vardı ona bıraz moralım bozuk:çok üzgünüm:
sen nasılsın canım

annenede geçmiş olsun canım. cana geliceğine mala gelsin derler ama ilaçları çalındı diyorsun. inşallah bulunur.
bende iyiyim. tatile giderken güzel ama dönüş biraz yorucu oluyor ev işi, çamaşır derken yoruluyor insan. aman Allah sağlık versinde yorgunluk böyle olsun diyorum kendi kendime:))

sagol canım.inşş yaa.yok stres yapmıyorum kızz.sende durumlar nasıl?

benimde geçen ay 2. aşılama tutmadı. bu ay dinlenmedeyiz. kasımda tekrar deneyelim dedi doktor. sana diyorum ama bende arada stres yapıyorum kaydirigubbakcemile3

annenede geçmiş olsun canım. cana geliceğine mala gelsin derler ama ilaçları çalındı diyorsun. inşallah bulunur.
bende iyiyim. tatile giderken güzel ama dönüş biraz yorucu oluyor ev işi, çamaşır derken yoruluyor insan. aman Allah sağlık versinde yorgunluk böyle olsun diyorum kendi kendime:))

sagol canımcım bızde gıden paraya degıl de ılaclarına yanıyoz zaten devamlı kullanması gereken ılaclardı anem tansıyon ve kalp hastası cunku :çok üzgünüm:
bende su koylerden kurtulamıyorum :kızgın:kayınvalıdemlere koye gittık bayram gunu tarlada calıstık valla bırazda sıfayı orda kaptım zaten evede geldım senın gıbı temızlık bayram temızlıgı yapamamıstım malum her zamankı gıbı sularım yoktu bayram ustu 10 gun kesıktı sımdı oturdum sut ıcıyom:kahve:

Selam KK nın güzel hanımları :lepi:
Herkesin geçmiş bayramı kutlu olsun. a.s. Özledim sizleri canlarım yaa. Şeniz
Ben yarın edirneye gidiyorum bitanem annem ameliyat olcak da gözünden onun yanında kalıcam. :çok üzgünüm:
Yani bir süre daha ayrı kalıcaz malesef.
Hepiniz çok değerlisiniz kızlar sizleri çok seviyorum. Kocaman öpüldünüz. Şeniz

claire canım senin ve aileninde geçmiş bayramı kutlu olsun. annenede geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin a.s. gelince bol bol görüşürüz.

sagol canımcım bızde gıden paraya degıl de ılaclarına yanıyoz zaten devamlı kullanması gereken ılaclardı anem tansıyon ve kalp hastası cunku :çok üzgünüm:
bende su koylerden kurtulamıyorum :kızgın:kayınvalıdemlere koye gittık bayram gunu tarlada calıstık valla bırazda sıfayı orda kaptım zaten evede geldım senın gıbı temızlık bayram temızlıgı yapamamıstım malum her zamankı gıbı sularım yoktu bayram ustu 10 gun kesıktı sımdı oturdum sut ıcıyom:kahve:

afiyet olsun canım. umarım sularınıza bir çare bulurlarda sende sıkıntıdan kurtulursun.

kızlar mrhaba bende yeni açtım nasılsınız? ceydacım afiyet olsun süt içiyormuşsun. beslenmemize dikkatetmemiz gerekiyor tabii bizim dimi ama öbür ay inşallah hepimiz hamiş olacaz çünkü ...

ufffffffffff neden kimsecikler yokkkk senağlama senağlama

hakcacım cok sagol boyle soguk havalarda tavsıye ederım
papatya kız ne guzel dıon oyle ayyyyy inşalah dedıgın olur bıtanem
kız smhsmh askolsun bız varız ya nıye bu kadar sıkkınsın kı

iyiyim kızlar sevindim demekki siz varsınız :jeyyar:
erken kalktım şimdidende uykum geldi

sizler nasılsınız

hımmm demek bu gece erkencıkten yatcan valla ben fecı grip oldum ama genede kalkamıom basından pcnın

hımmm demek bu gece erkencıkten yatcan valla ben fecı grip oldum ama genede kalkamıom basından pcnın

sorma canım yaa bende aynen öyle bayramda oldu ilaç kullanıyorum ama hala tık yok
bu yılın ilk gribine yakalandım bakalım hadi geçmiş olsun cümlemizekaydirigubbakcemile5

inan bende kalkamıyorum başından eşim bazen yeter diyor. şimdi maç izliyor allahtan da rahatım. biraz önce öğrendim incir küründen önce 15 gün soğanın üzerine sumak ekip yiyecekmişiz...

X