Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

İnşallah her isteyen bu ay hamile kalır.Bekleyelim bakalım tüm dualarımız bu yönde.İnşallah Rabbim dualarımızı kabul edecek.

kızlar ben bi kaçgündür aşırı duygusallaştım bide bölee sıkıntı basıyo sanki psikolojim bozuldu kimseye bişee diyemiyom depresyonamı giriyorum acaba çok korkuyorum

ceydacım ya bugünde pazar ben en iyisi yarın yada salı yaptırayım kan testini ama nasıl beklerim onuda bilmiyorum gerçi akşamki test negatif çıkınca umutlarımda tükenmeye b:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:aşladı allahım herkese hayırlısıyla nasib eder inşallah bana da tabi

ben burdayımmmmmmmmmmmm.geldim.ben aslında sitede yeni degilim ama bu konuya niye yazmıyosam dimi ama.hamiş olmayanlar listesinde varmışım haberim yok .kaydirigubbakcemile3inşallaaahhhh hepimiz bu ay kalırızzzzzz.ben ümitliyim bu ay.ümit etmeden olmaz.inanmadan asla olmaz.inanırsak bişeyler olur arkadaslar.

Selam KK nın güzel hanımları :lepi:
Herkesin geçmiş bayramı kutlu olsun. a.s. Özledim sizleri canlarım yaa. Şeniz
Ben yarın edirneye gidiyorum bitanem annem ameliyat olcak da gözünden onun yanında kalıcam. :çok üzgünüm:
Yani bir süre daha ayrı kalıcaz malesef.
Hepiniz çok değerlisiniz kızlar sizleri çok seviyorum. Kocaman öpüldünüz. Şeniz

Selam KK nın güzel hanımları :lepi:
Herkesin geçmiş bayramı kutlu olsun. a.s. Özledim sizleri canlarım yaa. Şeniz
Ben yarın edirneye gidiyorum bitanem annem ameliyat olcak da gözünden onun yanında kalıcam. :çok üzgünüm:
Hepiniz çok değerlisiniz kızlar sizleri çok seviyorum. Kocaman öpüldünüz. Şeniz

geçmiş olsun canım.olsun geldiginde bol bol görüşürüz.k.i.b.:1hug:

claıre gecmıs olsun canım allah anene acı sıfalar versın
sanada hayırlı yolculuklar

selam kk nın güzel hanımları :lepi:
Herkesin geçmiş bayramı kutlu olsun. A.s. özledim sizleri canlarım yaa. şeniz
ben yarın edirneye gidiyorum bitanem annem ameliyat olcak da gözünden onun yanında kalıcam. :çok üzgünüm:
Hepiniz çok değerlisiniz kızlar sizleri çok seviyorum. Kocaman öpüldünüz. şeniz

canim çok geçmiş olsun.iyi yolculuklar.hayirlisiyla git ve gel.bizde seni seviyoruz.kendine iyi bak.

cok yanlızım hamıle olamıyorum esımle aram cok kotu.arkadaslıgınıza ıhtoyacım var

canim benim üzme kendini.inanki bende senin gibiydim.sanki herşey üzerime geliyodu ve çok yanlizdim.ve bu sikintiyi sadece ben çekiyorum saniyodum.ama burayi keşfedince sanki üstümden bir yük kalkti.burda herkes ayni şey için avuç açiyo allaha herkesin umutlari,korkulari var...ve herkes benimde bir bebişim olsun diye içi yaniyo.inşallah allah hepimize verecek.bizimde yüzümüz gülecek.hepimizin çevresinde hamile kalan doğuran insanlar var.hep içimizden geçen ayni şey niye benimde yok diye...ama allah in verdiği yada vermediği herşeyde bir hayir var...o yüzden kendini yanliz hissetme bak bizde variz.ve eşinle arani iyi tut yoksa mutlu olamazsin.hep dua edelim.ve allah hepimize küçük melekler göndersin.

cok yanlızım hamıle olamıyorum esımle aram cok kotu.arkadaslıgınıza ıhtoyacım var

yalnızlık allaha mahsustur canım ınan burda kendını yalnız hıssetmeyeceksın bıtanem :teselli:eek:yle sıcak bı ortamkı burası tek olmadıını senın gıbı durumda bır cok ınsanın var oldugunu goruyosun burda ben her ay adet olduumda aglardımsenağlama odadan dısarı cıkmazdım:çok üzgünüm: sagolsun burdakı arkadaslarımın sayesınde artık aglamıyorum ve bılıyorumkı rabbım bırgun hepımızın kucagını dolduracak:Saruboceq: sakın haaaa umdunu kaybetme hem unutma artık sen umut lıstesındesına.s esınle de mutlaka aran duzelır zaman zaman hepımız sorunlar yasıyoruz ama bız guclu kadınlarız herseyın hakkından gelırız:lepi:
rabbım sevdıgı kullarına dert verırmıs kı bana daa cok yalvarıp yaklassınlar dermıs buyuzden ben ınanıyorum bır gun hepımız :CüvCüv:eek:lacagız

canım üzülme ve kendini suçlama bunu düşünmediğin ve takmadığın zaman mutlaka hamiş olacaksın ama hep iyi düşün bu süreçte insan kendini çok yıpratıyoo oysa en güçlü olmamız gereken zaman bende çok istiyorum çevremde herkes hamile ben ilk bebeğimi kaybettim ve canım çok acıyo fakat ümidimi yitirmedim lütfen sende yitirme dualarım seninle:Saruboceq:a.s.

allahım hepımıze yardımcı olsun cevremde herkes pıtır ıtır doguryo ya moral bozmamak elde deıl.eltım evlendı sımdı zort dıye dogurucak ben daha beter pıskolajım pozulacak cok kıskanacagım emınım:kızgın: allahım bır an once tatlı meleklerımıze kaustursunkaydirigubbakcemile5

olsun kızlar bozmayalım moralimizi.inşallah bigün bizimde bebişlerimiz olacak.Rabbim herşeyi bizden iyi bilir ve herşeyin zamanını bekler de verir.bizim moralimizi bozmaya hakkımız yok.hep isteyecegiz ve basaracagız ben inanıyorum.

allahım hepımıze yardımcı olsun cevremde herkes pıtır ıtır doguryo ya moral bozmamak elde deıl.eltım evlendı sımdı zort dıye dogurucak ben daha beter pıskolajım pozulacak cok kıskanacagım emınım:kızgın: allahım bır an once tatlı meleklerımıze kaustursunkaydirigubbakcemile5
aaaa boyle yapma bakım:mymeka: benımde eltım hemen dogum yaptı hamılelık haberını duyunca cok agladım ama sımdı onun bebısnı okadar cok sevıomkı kendı bebegım gıbı hem onun hıc yumrtası yoktu 1ay tedavı gordu hemen kaldı demekı onun nasıbınde bebıs:ecrin_bebek: varmıs sen ne kadarlık evlısın bu kadr umutsuzsun

belenay bahar merve tatlı cadı adını hatırlayamadıım dıger arkadaslar nerdesınız kız

deasy nasılsın canım nasıl gıdıo tedavın

iyiyim canım sagol sen nasılsın?tedaviyi bilmiyorum valla salı günü doktora gidicem işte bakacak yumurtalarda bi gelişme var mı diye.klomen kullandım yine ikinci kere.üç ay denicez dedi doktor eger olmazsa başka yerlere yönlendirecegim sizi dedi.ilk kullandıgımda klomeni yanlış içmişim günde 2 yerine 1 almışım.o ay saymadı doktor.yeni başladım yani bu ay.bakalım iki tane içince bişy farketti mi.ama kasıklarımda şişlik var haptan dolayı belki de büyüme oldu yumurtalarda.bide ben bu ay bişeyler olacagına inanıyorum öyle bi his geçiyo içimden.olmayacagını da düşünüyorum bazen ama ne biliyim.ben ümidimi hiç kaybetmiyorum.her ay yeni bir heyecan yaşıyorum kalmışım gibi.inşş bakalım.sen naptın canım görüşemedik?

bende hep aynı ıste duphastona devam onumuzdekı ay ınsalah dr.a gıdıcem buyuk ıhtımal laparaskopı olucam eltımden bılıom kasıklarım agrıyo ve sıstı demıstı bıde esıyle beraber olurken cok acıdı kasıklarım dıyodu ve o ay hamıs oldu kız senınde ınsalah boyle olur sonucu

X