Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

arkadaşlar güneydın yeni hamilelerimizi tebrik ederek başlıyorum söze, takip ediyorum ama işlerin yoğunluğundan yazamadım günlerdir. Benim bugün 46. günüm ama daha regli olmadım test yaptım negatif.... Bu durum da yani regli olamamak da canımı feci sıkıyor, yani bana tüm hormon testleri yapıldı ve hormonal hiçbir problem yok, böylesin dedi doktor, ilaca falan gerek yok, yok da içimdeki sıkıntıyı kim dindirecek bunu bilen de yok....

canım hayıt tohumunu denesen adet getiriyor bi dene istersen

Günaydın kızlar. Nasılsınız bakalım bugün? Benim tüm regl belirtileri kayboldu. Sadece
belim ağırıyor ama karnım bile dümdüz. Hiç şişkinlik falan yok. Başım dönüyor ayrıca. Bakalım yarın ne olacak? Durulaytug canım bence başka bir doktora daha git. Bir doktor hastasına nasıl böylesin diye bilir ki????

günaaaayydıın kızlar...ay çok özlemişim yaa.dün misafirlerim vardı giremedim siteye.bugün rahatım yani.hepinizi çok öpüyorum...iyiki varsınızŞeniza.s.

alincim inşallah canım hamişsindir.eğer hamileysen birtane daha belirti olmadan hamile kalan olacak...o zaman bende kendimi hamile hissedebilirim:)))))))))))).sen nekadardır bekliyosun alincim????

alincim canım inşallah senide yarın hamiş diye ekleriz listeye

İnşaallah Süarcım inşaallah. Yarını bekliyorum heyecanla ama regl olucakmışım gibi geliyor. Hiç kendimi hamiş gibi hissetmiyorum. Yani öyle anlatılanlar gibi belirtilerim yok benim. Sadece bugün başım dönüyor ve belim ağırıyor.

alincim inşallah canım hamişsindir.eğer hamileysen birtane daha belirti olmadan hamile kalan olacak...o zaman bende kendimi hamile hissedebilirim:)))))))))))).sen nekadardır bekliyosun alincim????

Hiç bir belirtim yok benim onun için kafam karışık.Yarın olsun bakalım neler olacak.Eğer olmazsam hemen test yaptıracağım. Çünkü cumartesi-pazar ev taşıyacağım. Bebiş varsa ona göre hareket edeyim değil mi ama.Canım benim 1 sene oldu ama bu 1 sene içerisinde 2 ay mecburi ara verildi.Ganophane kullandım fakat bebek yerine 2 adet tosun gibi kistim oldu.
Onun tedavisi için 2 ay ara verdik:KK43: Umarım sende hamilesindir. Burada okuduğum her hamiş haberi umut oluyor bana ve en az kendim kadar seviniyorum hamile kalanlara...

İnşaallah Süarcım inşaallah. Yarını bekliyorum heyecanla ama regl olucakmışım gibi geliyor. Hiç kendimi hamiş gibi hissetmiyorum. Yani öyle anlatılanlar gibi belirtilerim yok benim. Sadece bugün başım dönüyor ve belim ağırıyor.

alincim bende hala bir belirti yok canım inan kan testinde pozitif çıkmasaydı hamileyim diyemezdim...
acaba bende mi bir sorun var diye düşünmeye bile başladım yarın dr gidecem inşallah bir sorun yoktur
normelde herşeyden miğdesi bulanan ben şimdi hiç birşey hissetmiyorum ters etki yaptı galiba

mrb kızlar günaydın ben geldim benim de adet günüm yarın ama umudun yok olucam heralde belimin ağrısı 3 gündür başladı tabi sancılarda gelip gidiyo hepinizi çok öpüyorum kızlar bu arada alincim inş hamişsindir bence hemen test yap

alincim bende hala bir belirti yok canım inan kan testinde pozitif çıkmasaydı hamileyim diyemezdim...
acaba bende mi bir sorun var diye düşünmeye bile başladım yarın dr gidecem inşallah bir sorun yoktur
normelde herşeyden miğdesi bulanan ben şimdi hiç birşey hissetmiyorum ters etki yaptı galiba

Aklına kötü şeyler getirme. Benim kızkardeşimde senin gibiydi hamileliğinde hiçbir belirtisi yoktu. Sadece uykusu geliyordu çok çabuk.

mrb kızlar günaydın ben geldim benim de adet günüm yarın ama umudun yok olucam heralde belimin ağrısı 3 gündür başladı tabi sancılarda gelip gidiyo hepinizi çok öpüyorum kızlar bu arada alincim inş hamişsindir bence hemen test yap

Benim kırmızılarım çok dakiktir sultancım. Yarın gelmezse cumartesi sabah hemen test yapacağım. Umarım sen de ben de hamileyizdir. Ama değilsekte umutsuzluğa kapılmadan çalışmalara devam.

a.s.günaydın kızlarrrr benim kader arkadaşlarımlülülülülülü

alincim aklıma kötü şeyler getirmemeye çalışıyorum ama işte doktora gitmeyince biraz huzursuzluk var içimde çok heyecanlıyım kalbim duracakmış gibi oluyorum bazen
uykusuzluk var bende de yataktan çıkmak istemiyorum

kızlar size bişe soracam:ben çok idrara çıkıyorum,acaba sizin adetden önce böle oluyomuydu..benim de göğüslerim şiş ve ağrıyo,ama benim her adetten 8 gün evvel bu olur o yüzden bu benim için bi belirti değil.bu arada darfınlife da hamileymiş inanılmaz çok sevindim...
kızlar şuan aynı zamanda sedayıda izliyorum hamilemi bu kadın ne???ya bu bu yaşta hemen hamile kaldıysa kafayı yiyecem yaaaaaaaaa..yok yani kalsın allah her isteyene versin ama ne bileyim ya kıskandım galiba :uhm: :dilcikar:

sen dedin ya sık idrara çıkma var işte ondan bahsediyorum yani her adet görende sık idrara çıkma diye bişey duymamıştım hamile olabilirsin

:))) pardon canım anlamamışım.ya benim ayaklarım her zaman buz gibidir.hep üşürler yine öyleler..acaba diyorum üşüttüm mü?ya ne bileyim şimdide seda da(bende taktım ona)şebnem kısaparmak diyoki ben hamile kaldığımı hep kirpiklerimden anlardım.kirpikleri yapışırmış(valla bunuda ilk kez duyuyorum)

X