Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

UMUT LİSTESİ
annemannem
&ayla&
AYŞECANDAN
acem_kızı
ayşegül19
alhan
alew2187
alin
amway
anatolia_tb
anqelim
arnavutgüzeli84
azra arda
aslı
atmosfer
BaHHaR
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
beyaz46
claire
cano77
ceyda atalar
ceyda_79
ceylanmelek
cerence
cennet kuşu
çakirs
daisy16
deasy
deren_26
Deruğur
deryacam
deryam76
didipırçık
deryaa1
dilaranil
Ecrin_Ceylin
edali368
efsane30..
elif-26
elifecan
elizabethtown
elfida
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
Esra Naz
esrasoner
esrarengiz79
evrimmm
eyetkiner
esra naz
fatma kurban
FATOŞGÜL.
fatoş1982
fındık80
figen26
filiz027
FİLİZİM
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gökmel
gözek
gözlüklü
Gül,beyazgül
gülcannnnn
gülten
gülüm12
gönülyarası
günbatımı
greys.85
hakca
hamiyet doğru
hanife 15
hatice27
hilalnur
hnaktar
hülliş
Hüzün_yılı
innocence
iiissil
imran88
jasminiee
kaçar61_1
kamişko
karagözlü
kardelen32
kevser14
kuba
kuka
kurnaz
kıymetlim
laren
lajoconde
limon
liligum
livaza
loveactually
lusin
medura
mazbut
mahinur
maviruya
mehay
mekselina86
merves
*mehlika*
meyra basman
minikserçe
minos
miki.
miss polat
moke
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı
nesgül
nesli 33
neslihan 38
nevergiveup18
nevinırmak
nevrosky
nur_elnur
melekt
melek23
mehril
merveburc
minehayat
minervaduygu
misssielif
mukh7986
mumudihaba
nix
naren05
ogs
onuseviyorum
oburşirin
ozna
orkidenn
özgürce
özgürcüm
özlemimsin
özkan-bilgen
papatya_1979
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
pink rose
parıl
papri
rabiş
rockwell
roscitak
rodal
Sabire Kara
sarı şeker
_sedaa_
seda_SARI
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
sevdagül
_sevcan_
sultan49
supremunvale
sbnmfrh
smhsmh
SILAYA
silgi
simay_86
sinemiran
swethome
semoş427
surcu Lisan
sulh_ibracı
su misali35.5
süpriz_mucize
s.d.34
şirine
tatli.cadi
tavşanlı
tuana3434
tuba_cüneyt
umudumsensin
umutvar
vezikül..
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn
yasese
yastev
yazgülün
yazel
yasmin1982
yumurtalı ıspanak
yumyum
yüksek sadakat
ysnbdk
z@z@
zeyno
zeyno:)
zeynoyan
zuhal turan

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ BEBEK CİNSİYETİ

estetik26......................................... ......................................HAMİLE(1)... ...................KIZ
r2d2.............................................. ........................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ........................................HAMİLE(3). ....................KIZ
g sezen............................................. ....................................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .......................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .......................................HAMİLE(6)
hasret............................................ ........................................HAMİLE(7)
gülen............................................. .........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ...........................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... .............................................HAMİL E(10)
eda&Cemil......................................... .....................................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ........................................HAMİLE(12)
BuRCuCuKkK........................................ ..................................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... .......................................HAMİLE(14)
travon............................................ ..........................................HAMİLE(1 5)
nazlımelek........................................ .......................................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ..................................HAMİLE(17)
roselenda......................................... .......................................HAMİLE(18)
y_onay............................................ ........................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ......................................HAMİLE(20)
ilayda51.......................................... .........................................HAMİLE (21)
gözdenc........................................... ........................................HAMİLE(22)
cucan............................................. .........................................HAMİLE (23)
*sennur*.......................................... .........................................HAMİLE (24)
ebruşşş........................................... .........................................HAMİLE (25)
asortie........................................... ......................................... HAMİLE(26 )
saruböceq......................................... .......................................HAMİLE(27)
karabiberim....................................... .......................................HAMİLE (28)
ELF-RCP............................................... ..................................HAMİLE (29)
kapkara........................................... .........................................HAMİLE(30 )
türlü türlü............................................. .....................................HAMİLE(31)
sema69............................................ ........................................HAMİLE (32)
kuzuum............................................ ........................................HAMİLE( 33)
uğur ve eylül............................................. ................................HAMLE(34)
e-u................................................. .........................................HA MİLE(35)
KızılDeniz(DERRAM)................................ ................................HAMİLE(36)
Yeliz_25................................. ..................... ...................... ....HAMİLE(37)
paylaşım.......................................... .......................................HA MİLE(38)
fato83............................................ ........................................ .HAMİLE(39)
nefisem........................................... ..................................... ..HAMİLE(40)
özlem_özlem....................................... ................................... HAMİLE (41)
yeşimcik.......................................... ................................. .....HAMİLE (42)
dilek_83.......................................... ................................. ......HAMİLE (43)
doğa6............................................. ................................ .......HAMİLE(44)
ayşe/FB................................................ ............................... ..HAMİLE(45)
h.mine............................................ ................................. .......HAMİLE(46)
seherim........................................ ............................... ...........HAMİLE(47)
patasana17........................................ ................................. ....HAMİLE(48)
tutku03........................................... .................................. .......HAMİLE(49)
yohannes........................... ......... ............................ ................HAMİLE(50)
serpilla................. ..................... ......................... .....................HAMİLE(51)........... .......KIZ
Rem............................................... ................................... ......HAMİLE(52)
Rapunzel2........................ ...................... ....................... .........HAMİLE(53)....................ERKEK
hsay26............................................ .........................................HAMİLE(54 )
durulaytuğ........................................ ........................................HAMİLE(55)
Hüzün Yaprakları................ ......................... ...................... .....HAMİLE(56)
iremeren.......................................... ........................................HAMİLE (57)
what a woman want?................ ............................ ...................HAMİLE (58)
topsecret.................. ....................... .......................................HAMİLE (59)
nursist........................................... ...........................................HAMİLE( 60)
tiviti............................................ ...............................................HAM İLE(61)

Günaydın millet Alin geldi. Nasılsınız bakalım? Bayramınız nasıl geçti? Biz Bodrum'da tatildeydik. Çok güzeldi.Ama sizleride çok özledim.

günaydınlarr alincim h.geldin canım nasılsın
kızlar sormayın bu bayram bize hiç iyi gelmedi eşimin kazasından sonra amcamın kızı eşi ve çocuğuyla kaza yaptı eşimin dedesi vefat etti eşim orduya gitti inşallah bugün yola çıkacaklarrr allahımmm herşeyin hayırlısı daha test bile yapamadımm offffffffff eşime bu ay inşallah iyi bi haber veririm allah nasip ederse

Yasemencim canım öncelikle başınız sağolsun. Eşin içinde geçmiş olsun. Allah daha büyük dertler vermesin. Senin reglin gecikti mi arkadaşım? Bu arada benim kahverengi akıntılarım devam ediyor ama hala regl olamadım. Bugün hap biteli 5 gün oluyor. Sadece bir kaç damla kanama oldu. Doğum kontrol hapının böyle bir etkisi oluyor mu?

saol canım benim günüm geçeli 1 hafta oldu sırt ve bel ağrılarım var sanki adet olucakmışım gibi ama hayırlısı bakalım belki bu kadar dertten sonra mücizemiz gelir bize
canım d.kontrol hapı yapa biliyo benimde kullandığım zamanlarda kahverengi akıntılarım çok oluyoduu ama ilaç bittiğinde adet oluyordu fazlasıyla canım sen istersen doktorunla görüş bence belkide hamişsindirrr bellimi olurr

canım çok geçmiş olsun... çok şükür eşini Allah korumuş. şükür niyetine bişeyler dağıt bence.. tekrar çok geçmiş olsun....

sen pazartesi günü iş başı yapmayacakmıydın sanırım sadece ikimiz çalışıyoruz baksana diğer kızlarımız tatilin keyfini çıkartıyorlar daha kalkmamışlar bile ohhh sefaları olsun valla

Hamilelik mi yok artık yasemencim. O kadar zaman uğraş olmasın sonra git d.kontrol hapı kullanırken hamile kal. Hiç sanmıyorum böyle bir mucizenin benim başıma geleceğini. Ama sen gidip bir test alda yap ne olur. Bak şimdi çok merak ettim.

Yasemencim bugün için izin alamadım. Ama alsamda bodrumdan dönmek zorundaydım çünkü kuzenim evleniyor. Bu gece kına gecesi var yarın da düğün.

selam malesef bende dün hastalandım. bu ay menogonla tedavi görmüştüm. ekim ayında dinlenme verdi doktor. kasımda devam edeceğim. bir akrabamda tedavi görüyordu. doktorun dinlenme verdiği ay hamiş kalmış... ehhh inşallahh bende dinlenirken olur... darısı hepimizin başına... bi de bakarmışız listedeki herkes ekim ayında hamiş listesine kayarmış..... ne gzl hayal değil mi..

günaydın kızlar nasılsınız bakalım ben güzel bir bayram geçirdim
alincim hoş geldin canım ohh düğün var he hayırlı olsun bol bol dökersin artık kurtlarını irde bu doğum kontrol hapları bu tür akıntılara sebeb oluyor canım pazartesiye kadar bekle gelmezse doktoruna sor bence

karakızım nasılsın canım başın sağolsun herşeyde bir hayır vardır inşallah bu yaşadığın acılar son olur neden yapmadın sen bakim testi hadi ya bende meraktan öldüm yapta sonucu görelim

papatya canım nasılsın hiç üzülme herşeyde bir hayır vardır takdir allahın bir gün mutlaka olacak yeterlki
rabbim hayırlısını nasip etsin

canım çok sağol.. üzülmemeye çalışıyorum ama her hastalandığımda içimde bir şeyler kopuyor sanki. ağlamak geliyor içimden.. kaybettiğim bebeğim ve doğum yaparken hastanede çektiklerim aklıma geliyor. iyice içim sıkılıyor. aklıma getirmeyeyim diyorum ama geliyor işte. ama yinede ardından şükrediyorum.herşeyin hayırlısı diyorum....

Beloş canım hoşgeldin. Güzel bir bayram geçirmene çok sevindim. Yarın doktor kontrolüm var zaten soracağım ama doktor beni kontrole çağırırken yarını reglimin 3. günü olarak hesaplamıştı. Fakat gelen giden yok. Arayacağım birazdan konuşucağım. Bakalım ne diyecek? Sultan nerelerde yav?

Bende buradayim.umudumuz devam ediyor ama bekleyişde bitmiyor.
Inşallah iki bayram arasi mutlu haberlerimiz olur birbirimize

yaaaaaaaaaaaaa benı umut lıstesınden nıye cıkardınız...benım umudum hala devam edıyor.yoksa umut yokmuuuuuu.....

beloşcum alincim papatyacım evet test yapmaya fırsatım olmadı bu kadar üzüntüden sonra inşallah bugün alıp yapmayı planlıyorum eşimde inşallah bugün yola çıkıyor inşallah hamişimdirde eşime bu üzücü haberlerden sonra müjdeli ve sevineceği haber veririm kısmet inşallah vardır ya adet olucam yada ne bilim fazla kendimide kaptırmak istemiyorum zaten adet düzensizliğim vardı ama bu kadar sancım olmazdıı hayırlısı inşallahhh varsa sevincez hep beraber yoksada diğer aylara inşallah diyeceğiz kısmett nasip allahın dediği olurrr

Yasemenn hadi yap şu testi hemen. Ben 2 gibi çıkacağım ve pazartesi gününe kadar bakamam sayfaya.

alincim canım yapardım ama işyerindeyim eczaneye gitmem için izin vermezler canım bizde böyle bi patron varki sorma canım ama içimden bi ses olduğunu söylüyor ama adetlerimde düzensiz olduğu için acaba pskolojikmi diyorummm inanın artık olmasını çok istiyorum ne olur dua edinde içimde meleğimi taşıyo olayımmm

Canım inşaallah bebişin gelmiştir.Benim kanama arttı nihayet. Yarın doktor randevum var. Bakalım ne diyecek doktorum civanım:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…