Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

alincim inşallah canım sanada çok geçmiş olsun düzelmene sevindim inşallah dr unda kötü bişey söylemez canım bu arada ohhh akşama iyice kurtlarını dök bizim yerimizedeee

ben geldımhihoyyyt canım arkadaslarım benım sızlerı cok ozledımŞeniz bayramda kayınvalıdemlerın koyundeydık orda nette yok hıc gıremedım
yasemencım canım benım basınız sagolsun allah sabırlıklar versın hadı canım bukadar uzuntuden sonra ınsalah hayırlı habeler verırsın :Saruboceq::Saruboceq:
yenı gelen arkadaslar sızlerde aramıza h.geldınız hadı sonra gorusuruz hepnızı optumŞenizŞeniz

Papatya_1979 ben kullandım aşılama yaptıracağım zaman. Fakat benim yumurtalarım gelişmediği için aşılama yapılamadı.

Papatya_1979 ben kullandım aşılama yaptıracağım zaman. Fakat benim yumurtalarım gelişmediği için aşılama yapılamadı.

canım sadece 1 kez mi kullandın? ben eylülde günde tek doz kullandım benimde gelişmedi ekimde dinlenecekmiş yumurtalıklar kasımda günde 2 doz kullanacakmışım. ama bana aşılama olmayacak sadece çatlatma iğnesi vurulacağım eğer gelişirse....sen kaç doz yaptırdın iğneyi?

slm menogon diye iğne kullanan oldu mu?yumurtlama için..

papatyacım merhaba bende kullandım 3kere fılan vunmustum yanlıs hatırlamıyorsam benım yumurtalıklarım kendılıınden gelısıodu hemn pregnyl ıgnesını vurdu dr.m ama benım yumurtalık kıstlerıde yumurtayla gelıstıı ıcın faydası olmadı 2 ay fılan denedık boyle sonra braktık benım kıstlerımı cok buyutmustu aynı zamnda bır arkadsım da benımle aynı dr.da aynı tedavıyı gordu ılk denemede :CüvCüv:eek:ldu sımdı 8aylık:CüvCüv:
ınsalah sanada faydası olur canım

papatyacım merhaba bende kullandım 3kere fılan vunmustum yanlıs hatırlamıyorsam benım yumurtalıklarım kendılıınden gelısıodu hemn pregnyl ıgnesını vurdu dr.m ama benım yumurtalık kıstlerıde yumurtayla gelıstıı ıcın faydası olmadı 2 ay fılan denedık boyle sonra braktık benım kıstlerımı cok buyutmustu aynı zamnda bır arkadsım da benımle aynı dr.da aynı tedavıyı gordu ılk denemede :CüvCüv:eek:ldu sımdı 8aylık:CüvCüv:
ınsalah sanada faydası olur canım

canım benim sağol ilgilendiğin için. ben eylül ayında kullandım günde tek doz olmadı büyümedi yumurtalarım. kasım ayında günde 2 doz yapılacak iğne inşaallah bu sefer olur.
herşeyin hayırlısı tabii...hepimiz için. sen şimdi nasıl bir tedavi görüyorsun?

kızlar bu iğneler kilo aldırıyomuu benim hemşire kuzenin var yasemin abla bu iğneler çok kılo yapıyo dedi ama bilmiyorum daha yeni 10 kılo vermişken bende kılo almayım yaaa tabi hamiş olmayıp tedaviye devam edersek bu arada

kızlar bu iğneler kilo aldırıyomuu benim hemşire kuzenin var yasemin abla bu iğneler çok kılo yapıyo dedi ama bilmiyorum daha yeni 10 kılo vermişken bende kılo almayım yaaa tabi hamiş olmayıp tedaviye devam edersek bu arada

canım ben duymadım böyle bişey. ben sadece 1 ay kullandım daha, kilo da almadım tabii. ama her bünye için farklıdır belki.bilmiyorum

yasemencım bende 2 aylık tedavı gordum ve hıc kılo almadım gercı ben zor kılo alan bırıyım zaten

papatyacım ben sımdı adetlerım uzun suruyo dıye duphaston hap verdı dr onu kullanıoyom 3 ay kullanıcam bayram sonu laparaskopı olmayı dusunuyorum ama bu arda hayıt tohumu ve corek otu bal karısımını kullanıcam senın fshın yuksek galıba dıger topıkte gormustum hayıt tohumunu tavsıye ederım hıc bır yan etkısı yok

papatyacım ben sımdı adetlerım uzun suruyo dıye duphaston hap verdı dr onu kullanıoyom 3 ay kullanıcam bayram sonu laparaskopı olmayı dusunuyorum ama bu arda hayıt tohumu ve corek otu bal karısımını kullanıcam senın fshın yuksek galıba dıger topıkte gormustum hayıt tohumunu tavsıye ederım hıc bır yan etkısı yok

canım sağol hayıtı bende duydum. hayıt suyu aldım ama kokusu çok kötü içemedim ben bu ay adaçayı, incir suyu, ve buğday suyunun iyi geldiğini duydum onları içeceğim. tadı nasıl bilmiyorum tabii.. sende dene. kuru inciri doğrayıp kaynatıp, 21 gün içmek gerkiyormuş... hayırlısı inşallah

hanımlar nerdesınız :sm_confused:hakca belenay bahar tatlı cadı hala tatılmı yapıosunuz anlasılan donmedınız tatıldena.s
hsaycım durulcum sızler napıonuz yegenlerımız nasıl ayyyyy ne guzel bu bayram 2kısı gezdınız ınsalah bızlerde bıdaakı bayrama sızın gıbı gezerız:Saruboceq: bende eltımın cocugunu doyasıya sevdım esımı onu severken ıcım okadar kotu oldukı bana hıc bellı etmıodu ama anladımkı oda bı bebısımız olsun dıye cok ıstıyo rabbım sesımızı duysun ve artık bıze de cvp versın:Saruboceq:
yasemencım naptın yaptınmı testını
alincım bızım yerımızıde bolbol oyna canım:dance:

Bende varım arkadaşlar çok ama çok istiyorum hamile kalmayı bide üstelik bu ay adetim 2 gün gecikti test yaptım ama negatif çıktı lütfen benim içinde dua edin herkese selamlarrrrrrrrrr...........

zafer gamzecım tebrık ederım darısı bızım basımıza allah saglıklı bı sekılde kucagına almayı nasıp etsın canım
rufeydeserra sande h.g. canım rabbım emeklerını bosa cıkarmısın en kısa zamanda hamıs olman dılegıyle

zafergamze canım allah tamaına erdirsin de neden aldırıyorsun onu anlamadım. Bizler bu kadar isterken ne kadar sürede ve nasıl kaldın canım bilgilendirirsen sevinirim ayrıcada nedenini belirtirsen.

canım ben 4 aylık evliyim bir aylıkda hamileyim.kaynanam yüzünden ben şu anda boşanıyorum onun için iki arada kaldım.

X