Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Allah umudunuza umut katsin,ellerinizi boşa çevirmesin..Yüce Yaradan sizlere bir değil,üç değil tam beşer beşer evlatlar versin..
Bol bol yorulun,uykusuz kalın ohhhhh çekeyim bence..

Sabah sabah forumda işlem yapmak için dolaşırken sizin topici gördüm ve ne olduysa yazmak geldi içimden..

Bu güzel günlerde sizlere dua ediyor en yakın zamanda benim çörek otu kızımdan kat kat tatlı evlatlarınızın olmasını diliyorum..

Birgün dileğiniz gerçekleşecek..Sadece inanın ve umut edin...
Sevgiler....Kaç kişi kaldık diyen anneler...(Bir gün bu topici toptan silecem çünkü hiçbiriniz kalmayacak ve gebelik bölümünü istila edeceksiniz..)

Berşule cim inşallah bende diyorum toptan terfi etsek artık
güzel dileklerin için teşekkürler
Rabbim hepimizin gönlüne göre versin
Çörek otu kızınlada hayırlı -mutlu -güzel -sağlıcaklı ömürler diliyorum Şeniz Şeniz

herkeze gunaydın :teytey:a.s.yorgunluk ve uykusuzluktan ancak kalkabıldım
eeeee kızlar bayramda gelıo artık ınsalah su bayramda ustumuzdekı stresı atalımda bayramdan dondukten sonra hayırlı haberlerı vermeye baslayalım:CüvCüv::emir_bebek::ecrin_bebek:
rabbım herkezın gonlundekını versın :Saruboceq::Saruboceq:

berşule çok teşekkür ederim canım ne güzel dua bu böyle aman biz hamiş kalalımda topluca gebelik bölümnü istila etmeye hazırız :lepi:ayrıca allah senin çörek otu kızına uzuuuun ömürler versin annesiyle babasıyla uzun ve sağlıklı bir hayat sürsün a.s.

insallah kizlar dilegimiz olsun allahim kollarimiza tombulmu tombul tatlimi tatli bebeisler versin anneleri onlari cok ozlediler bekletmesinler bizi gelsinler artik dimiiiii

ber şule ağzına ve yüreğine sağlık umarım o gün gelir ve biz gebelik bölümnde bebeklerimizden konuşuruzzz... Rabbim ettiğimiz dularaımızın ve sabrımızın umudumuzun yüzü suyu hürmetine verecek inşaallah biliyorum.... hepinizi çok seviyorum
smhsmh hg canım nasılsın ...
ceyda canım sende hg
oooooo kimi görüyorum lolim gelmiş hg ...
swethome umarım müjdeli haberi alırız senden...umudunu hiç kaybetme...
alincim yormamaak eldemi bende böle kaynana varken daha ben çok yorarım kendimi...

Berşule güzel dilekleriniz için çok teşekkürler. Umarım hepimiz en kısa zamanda gebelik sayfasına terfi ederiz. Sana da minik kuzunla sağlıklı bir ömür diliyorum.

kızla rbugün olmadı hani bu olmayacağını göstermez adetlerimiz her hangi bir sebebten biliyorum ki erken veya geç kalabilir.
bend e bugüne kadar erken oldu geç olmadı ama birde şöyle bir şey var hamileleiği hiç bu kadar istememiştim.
acaba diyroum test yapsam mı .hani varsa bir şey çıakr mı?
ay arakadaşlar bugün akşama kadar beklesem mi acaba ?
yada hiç yapmasam mı?
yapsam çıakr mı?aaaaaaaaaa deli oalcağım. bana akıl verin lütfennnnnnnnnnnn

kızla rbugün olmadı hani bu olmayacağını göstermez adetlerimiz her hangi bir sebebten biliyorum ki erken veya geç kalabilir.
bend e bugüne kadar erken oldu geç olmadı ama birde şöyle bir şey var hamileleiği hiç bu kadar istememiştim.
acaba diyroum test yapsam mı .hani varsa bir şey çıakr mı?
ay arakadaşlar bugün akşama kadar beklesem mi acaba ?
yada hiç yapmasam mı?
yapsam çıakr mı?aaaaaaaaaa deli oalcağım. bana akıl verin lütfennnnnnnnnnnn

canım sen en iyi biraz uyu kafayı kırdın galiba:mymeka:heyy kendine gel kız ne bu böyle hadi çık biraz gez ve unut test falanda yapma akışına bırak yoksa bebek sana gelmeden sen kafayı yicen laelaelaelaelaeolacak canım ya olacak :lepi:biraz daha sabır

bizler için dua eden arkadaşlarımızın hepsinden allah razı olsun sizlerdende çok saolun inşallah rabbim bizleride sevindirsin bu mübarek günlerdeee aminnn :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

berşule çok saol iyi ve güzel dileklerin için allah razı olsun :1hug:

kız beloş ablaa yerim seniii nasıl unutursunn beniiiiii :eek:klava: ayyy canım ablacım sana kıyamam ben Şeniz :CüvCüv: hadi kıs senide böle görelim bir an önceee aramızdan sen ayrılki yol bize kalsınnn :CüvCüv:

belenaycım teşekkür ederim.daha iyiyim sağol. fazla umutlanmadım desem yalan olur. ama yinede yılmak yok.bu hepimiz için geçerli.en yakın zamanda burada güzel haberlerimizi paylaşmamız dileğiyle...

ha birde bişeyin farkına vardım rastlantımıdır bilmiyorum ama hamile olamayanların %80 i 0 Rh kan gurubuna sahip.

Kızlar destekleriniz için çok teşekkür ederim..
Beloşum söyledimi bilmiyorum onu aramıştım test negatif çıktı diye.
O gece yaptığım test bozukmuş.
İnşallah önümüzdeki aya hayırlısıyla..
Olmazsa bir sonrakine ...:)))))))

Bu arada hepinizin Kadir Gecesi mübarek olsun..Bu geceyi en iyi şekilde değerlendirelim...

Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi ...

Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.

hadis.jpg

01cuma.jpg

X