Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

iyiyim bende canım teşekkür ederim.:).bende senin gibiyim pek sık giremiyorum..kendine iyi bak canım:)

ya korkma hemen belki iyiye işarettir..yaşayanlar hep yerleşme lekelenmesinden bahsederler.nasıl bişey bilmiyorum ama belki öyledir..ben olsam bi doktora giderdim

kızzzz bahharım hg nasılsın diğer kızlart sizede mrb benim işler çok yopun giremedim pek ama hepinizi tektek öpüyorummmmmm......

iyiyim sultanımm sen nasılsın? tam çıkıyordum msjını görünce yazıyım dedim..Kİmse yok bugün anlaşılan herkes yoğun .Bende çıkıcam şimdi iftara kayınvelidemler gelicek...Daha yemeği yapmadım:)))) Öpüyorum canım benim ..

Hayırlı cumalar tatlılar rabbim herkese gönlündekini versin. Allaha emanet olun...

merhaba kızlar yoğun bir gün nasılsınız bakalım yazamadım işim şimdi bitti baharı yine kaçırdım bak görüyormusunuz neyse hoş geldin bahar güle güle bahar:)
claire canım nasılsın nerelerdesin bakim sen
alin sultan durul yasemen cadı ceyda merve daha kim vardı aklıma bir türlü gelmiyor kızlar hatırlayamadıklarımdan özür dilerim hepinizi seviyorum
buarda cadı bugün işe gitmemiş evde keyif yapıyor oooh sefan olsun cadıcım

slm kızlar belenay claıre tatlıcadı hakca bahhar sultan merveburc yasemen daha sayamadıgım butun kızlar nsılsınz nerlerdesınız canım benım bugun hıc keyfım yok butun kemıklerım acıyo sankı ne yatabılıyom ne oturabılıyorum kızlar hapta yasak:çok üzgünüm:

hekeze selam Hsy gemıs olsun canım ruzgarda fılanmı kaldın yoksa benım de ruzgar aldıımda boyle olur oruc tutabılıomusun bılmıom ama sıcacık acılı tarhana ıcmenı tavsıye ederm canım corbadan sonra soyle guzel bır ter atatrsın ardındanda bı duş allahın izniyle hıçbişin kalmaz canım

yaaaa BAHARcım benden iftar menüsücokacimcoook istemişin ama geç gördüm be canım:çok üzgünüm: sen döktürmüşündür zaten eh misafirinde ağır misafir neyse canım hadi afiyet olsun
anlasılan bugun herkez meşgulmüş bende yemeklerımı hazırladım artık mısafırlerımı beklıyorum herkeze hayırlı iftarlarhihoyyythihoyyyt

ceranda kaldım galıba banyo yapıp cıkmıstı gecen dr a inanılmaz hastayım sızın yazdıklarınızı görünce bütün agrılarım gecdi saolun kızlar

cnm bende aynısını yaptım aman kendimize dikkat edelimyerimseniben

ay cok kotu arkadasım ya yarın bıde mısafır gelceek temizlik yapmam lazımsaolsun eşim yardım edıyoda az işim kaldı burdan kalksam yapcamda -tatlicadiarzu-biturlu kalkamıyorum :roflol:

neyse ben gıdeyımde sonra gene gelırım öpüyommmmm hepinizi hayırlı ıftarlar allah ıbadetlerinizi hacda yapılmış ibadetler gibi saysın inşallah:Saruboceq:allah bızlerede orlara gıtmeyı nsıp etsın inşallah :a015:Şeniz

sevgili arkadaşlar
sabah hastaneye gittik 8 de
işlemler tamamlandı odamıza çıktık eşimin ameliyat kıyafeti giyildi aldılar götürdüler saat 9:10 da
beklerken 300 ihlas 300 salavat okudum bittiki tam 10:10 da geldiler
eşimin görüntüsü çok kötüydü canım benim yaa okadar sancılandıki ağrı kesici iğne bile fayda etmedi
2gibi tekrar iğne yaptılar ve dr istediğiniz zaman çıkabilirsiniz dedi sabah hemşireler 1 gün kalırsınız demişlerdi çok korkmuştum
şükürler olsunki evdeyiz dr 2 gün hiç kalkma yaran iyileşsin dedi bizim yaramaz oğlan inşallah söz dinler
Allahım sana şükürler olsun şimdi beklemedeyiz
rabbim isteyen herkese evlat nasip etsin
inşallah çocuklarım olursa gelmek için çok nazlandınız babanızı bile bıçak altına yatırdınız diycem
canım yaaa

allah şifa versin canımhep buler için herşey demi allah en kısa zamanda kucagını doldurur inşallah :ecrin_bebek:cnım eşin varikosel amelıyatımı oldu gecen bı dr bu konuda konusuyodu da bende dinlemiştim 2-3 ayda hersey yoluna gırıyomuş galıba :Saruboceq:inşallah sana ve senınkı coooooook bebek isteyenlere en kısa zamanda bu sevıncı tattırır cnım :1hug:

smhsmh çok geçmiş olsun canım.Beklenen gün gelecekse çekilen çile mutluluktur demişler.İnşallah bebişinize kavuşursunuz.Aman ii bak enişteye bebişten önce eşler lazım sonuçta.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…