Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

günaydın fıstıklar hayırlı cumalar hepinize :teytey: ,kızlarr geçen günde yazmıştım ama cevap vermediniz umut listesindekiler için 4444 tane salatı tefriciye çekelimmi bölüşüpte?ne dersiniz?

günaydın hanımlar merve hakca hsy alin belenay sultan tatlı cadı yasemen adını saymayı unuttugum butun kknın guzel hatunları CUMANIZ MUBAREK OLSUN ALLAH GONULLERIMIZDEKINI TEZ ZAMANDA VERSIN

Hey millet neredesiniz?Sultan,belenay,tatlıcadı,yasemen,durulaytug,diğer arkadaşlar nerelerdesiniz?

Selam kizlar herkesin cumasi hayirli olsun allah bugünümüzü aratmasin
allah herkesin kalbindekini versin inşallaah tez vakitlerde

aynen katılıyrum hsaycım sana ya sayfa acılmaz ya yazdıgın gıtmez benım bu aksam ıfatara mısfırım var kızlar su ıslerımı bıtıreyımde sonra gırerım yıne hepınızı optum

aynen katılıyrum hsaycım sana ya sayfa acılmaz ya yazdıgın gıtmez benım bu aksam ıfatara mısfırım var kızlar su ıslerımı bıtıreyımde sonra gırerım yıne hepınızı optum

ceydacım merhaba. kolay gelsin,ellerine sağlık...cokacimcoook .dediğin gibi siteye girsen sayfaya giremiyorsun sayfaya girsen yazdıklarını gönderemiyorsun.:kızgın:

Alincim işler yoğun o nedenle gündüz pek giremiyorum..Bende sizleri özledim :1hug:

kızlar selamlar size bu mubarek günler hayırlar getirsin hepimize inşallah..bebişlerimize kavuşalım hayırlı cumalar...a.s.

Hakça ,Merve ,Hsay nasılsınız kızlar.?
Ceyda bendede misafir var iftara çabuk menüyü say bana,Belki kopya çekerim,cokacimcoook

Son düzenleme:
Nerdesiniz yahu kırk yılda bi gündüz geldik şimdide hatunlar kayboldu:mymeka:

X