Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

sengözlerimebaksanab bebeğim anladığım kadarıyla bence sonuç çok iyi
sperm sayısı
ileri hareketlisi
vede normal morfolojisi
bence çok çok iyi
lökositi pek bilmiyorum ama oda herhalde normal sınırda
kaydirigubbakcemile5

saol cnım benım cook ıyıyım ama bıraz bel agrılarım var persembeye tekrar test yaptırıp dr'a gıtcez bakalım durumlar nsıl

hayırlısı olsun hsay26. bel ağrısı bende de arasıra oluyor ama sanırım ilaçlardan. senin bel ağrında hamileliğin dolayısıyladır:)):CüvCüv: umarım doktora gittiğinizde hayırlı haberlerle donersiniz.
kendine dikkat et. Allah tamamını erdirsin.

kızlar hepınıze bı tavsıyede buluncam ayıp kacmazsa eşinizle sabahın erken saatlaerınde ılıskıye gırın cunku aksamları kahve cay ve sıgara yusunden spermler yavaslıyomus sabahları spermler daha hızlı ve saglam oluyolarmış canlarım bıde bunu deneyın bız bu yontemı denedık bıde yataktan hemen kalkmayın bı yarım saat yatın sırtüstü eşiniz boşalınca hemen cıkmasın bı 5dkda o icerde kalsın

arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkürler...Allah razı olsun içim rahatladı...derdimki hep bir sorun olucaksa tedavi edilir olsun ama bende olsun.bilirsiniz erkekler tedaviden hemen sıkılıyorlar..biz ne ilaçlar kullanıyoruz neler çekiyoruz sesimizi çıkartmıyoruz ama onlar öyle değil.inşallah eşimde bir sorun yoktur sizinde dediğiniz gibi...bakalım doktor hanım ne dicek kısmetse1 hafta sonra net sonucu öğrenicez...tekrar teşekkür ederim.hepinizi çok seviyorum ben yaaa.Şeniziyiki varsınızkaydirigubbakcemile5

tavsiyelerin için sağol tatlım...ramazandan sonra denemek lazım.yerimsenibeninşallah gerek kalmadan hamile kalırız hayırlısıyla
senin belirtilerin sadece bel ağrısımıydı hsaycım..başka belirtin olmadımı..??

kızlar günaydın ne var ne yok keyifler nasıl bakalım sıkmayın canınızı allah hepimize verecek zamanı vardır.hepinissi çok seviyorum canlarım GÜNAYDIN:sm_cool:a.s.

Günaydın arkadaşlarım. Umarım günümüz güzel ,bol hamişli geçer ve Durul cadısı da bir an önce gelir bizi merakta bırakmaz.

günaydınlarrrr hanımlar nasılsınızzz evet alincim inşallah durulda biran önce gelirde merakımız sona erer inşallah bişey yoktur tatlım yaaa neyse alin sen nasılsın eşinle barıştınmı tatlım

İyi sayılırım yasemencim, koca ile barıştım. Kendini bana affettirdi. Sen nasılsın? Regl oldun mu?

oo kızlar günaydın nasılsınız bakalım?gamzegazel bayagı erkencisin haa ilk günaydın alinden olur hep genelde:) alincim eşinle barışmana sevindim hiç karı koca küsermi birbirine allah taş yapar:) yasemen sen nasılsın cnm?sultannnn beloşşşş nerdesiniz bacımm?

günayyyyyyyyyyyyydın kızlar ben geldim sultanınız geldiii... ya kızlar dün ben bayhan gibi ortalarda dolaşıyordum susuzluktan fazla giremedim aamaa galiba bugün iyiceyim alıştım... sabah iyi uyudum biraz uyumak çok iyi geliyor....
alincimmmmm ohhhhhhhh ne güzel bir haber buuuuu oh ne güzelllll ....
cadıcım günaydın özledim kız seniii hadi artık en yakın zamanda müjdelerle bekliyoruz seniii... hayırlısıylan
yasemin kız geldim canımmm ayyy valla sabah uykusunu çokl seviyorum ya....

kim sevmezki sultanım aynen uyku = mehtap :))))))) hayırlısı tatlım ama kim nederse desin ne söylerse söylesin tek sorun stresssssss stresssssss stressssss ne zman bunu kafamızdan atarsak işte ozaman anne olucaz valla bi yolunu bilen varsa yardımcı olsun

ya mehtoşcum ben gene 28. günde adet olucam galiba geçen ay iğneden 28. günde adet olmuştum bu ayda galiba 28.günde adet olucam çatlatma iğnesi adet günümü düşürdü ama benim için iyi bişey.. daha gerçi adet olmadım ama...olucam belli sancılar arada yokluyor beniii...

kızlar bu arada ben akşam iftarımı açmadan evvel içeceğim suya ya müsavvir 21 defa okuyorum üflüyorum bunu yedi gün yapmam lazım... sizlere de öneririm...dilek dileyin bide...

çok ii cnm maşallah geç ve erken olmasında 28 günde bir olsun yumurtlama gününü bile doğru hesaplarsın valla sevindim adına ya bebek olmasa bile önemli olan düzenli adet olmak...bu arada beloşşşşşşş bi ceee deseneeee....a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…