Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

günaydın mervecim hg canımmmm...nasılsın kız...
durulllllllllllllllll nerelerdesin çık ortayaaaaa

ii dir sultancım sen nasılsın?canım ya sen rahim filmi çektirdinmi?benim suanki aşamam o da çok korkuyorum kafamçokkarıştı

günaydın kızlar sağol cadıcım benim nasılsın buralardayım ama patron burda anladın sen onu hepinizi seviyorum

mervecim dün bir soru sormuşsun yazamadım meryem suresiyle ilgili bilgi istwemişsinkuranın 19 suresidir canım bu sürede hz zekeriyya as ihtiyar olmasına karşın rabbimizin ona evlat vermesinden bahsediliyor birde hz meryemin isaya nasıl hamile kaldığını rabbimin dediği şu ben dilersem olur diyor öyleyse rabbimize dua etmekten başka yolumuz yok o dilerse verir olmazı olduran odur ayrıca eyüp as mında ilerlemiş yaşına ve eşininde ilerlemiş yaşına rağmen rabbim istedi ve çocukları oldu
allahım herşeyin hayırlısını bilendir öyleyse ondan dilemek ve sabretmek bize düşen
meryem suresini bol bol oku ve rabbimizden hayırlısını dile

ii dir sultancım sen nasılsın?canım ya sen rahim filmi çektirdinmi?benim suanki aşamam o da çok korkuyorum kafamçokkarıştı

canım eger maddi durumun iyiyse lütfen anestezili çektir hem piskolojin hemde olası tüplerin kapanıklılığında hsg sırasında açılma oranı daha yüksek....ne acı nede başka bişey hissetmiyorsun...geçmiş olsun umarım tüplerinde sorun yoktur:eek:

senin o patronuna varya anladın sen onu :)))))))))) kolay gelsin cicim özlendiğini ve sevildiğini bil yeter....azgınım benimmmmmmm

tatlı cadım bunca yaşadığımız zorluklara değer birgün inşallah değilmi?

tabiki değecek tatlım tabiki sen allaha inan ve sığın o herşeyin en iyisini verir bize....eminim hayırlısıyla bizim kucaklarımızıda küçük bızdıklarla dolduracakkaydirigubbakcemile5

offff yoğunluk heppp neyseki geldimm

alincim eşinle barışmana çok sevindim ohhh ne iyi aman kıskananlar çatlasın emiii
hastalandım ve son günüm bugün gene yok şansa kısmet eylüle inşallahhhh

tatlı cadıcım gene formundasın maşallahhh allah nazardan saklasın seni tatlımmm

sultancım ne güsel işde zamanında olmasııı ayyy beni görseniz ilaç kullanmasam 4 ay olmam yaniii

belenaycım tatlımmm nasılsınnn canım şu patronlardan rahat yok yaaaaa

HOŞ GELDİN hakcacım iyiyiz şükür....yasenemcim ne yapalım allah mutluluk huzur versinde hep formda kalalım :)))))

Evet tatli cadicim en önemlisi sağlik sonra mutlulukkk ayy bide bebişlerimiz olsaaa mutluluğumuz kat kat artacak ama neyse kismet inşallahhhhh allahim verecek bütün kalbimle inaniyorummm

bende inanıyorum cnm yeterki biz kalbimizi ferah tutalım ve inanalım....ayyyyyy allahım pıtırcıkları hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsinde ozamanki mutluluğumuz tartışılmaaz olur sanırım..bu mutluluğu hepimiz yaşarız inşallah cnm yaa

Tatlı cadıcım be bizde alacağız meleklerimizi göz nurlarımızı demii inan bazen hiç olmayacakmış gibi geliyoooo ay kötü oldumm gözlerim yaşardı valla beeee allahım ne olursun mübarek günlerde yarabbimm sen ver bizlere meleklerimizi içlerimizi daha fazla acıtma yarabbimmm evlat hasretiyle yakma ne olurrr :KK43:(((((((( offff allahımmmmmmmmmm bi olsa bi kucağıma alıp eşime işde bizim bebeğimiz desem varya o zaman ölsemde gam yemem çünkü bebişimi görmüş olurummm kızlarrr

ağzından yel alsın delüüüüüüü bebeğini kucağına alınca allah uzun ömürler nasip etsin sana ne ölmesi ne gam yememesi.......hem umutsuzluk asla yok olmayacakda tamammıııııııııı!kızdırma beni

kızlar merhaba hepinize .benim bu ayda malesef bebeğime kavuşamadım.yine olmadı.moralimi sorarsanız sudeyoncanın yazısını okuyana kadar kötüydü ama onun sayesinde yazdıklarını okuduktan sonra yeniden içimde bir kıpırtı oluştu.yeniden umutlandım.bu ayda böyle geçsin dedim. allah sağlık versin hepimize ki bu yolda mücadelemize devam edelim.yarına yeniden umutla bakıyorum.hepiniz sağolun.sizler varya insana çok güzel moral veriyorsunuz.ha bu arada unutmadan benide tekrar listeye ekleyin. herkese sevgiler.....:teytey:

Merhaba kızlar,
Herkesin iyi olmasına çok sevindim bende çooooook ama çooooooook iyiyim çünkü bugün benim evlilik yıldönümüm. Kocişimle 25. ayımıza giricez inşallah. Çok mutluyum kızlar ama birazda burukum. Kocaman iki yıl geçti ve benim hala bebeğim olmadı. En çokta canım kocacığıma bu mutluluğu yaşatamadığıma üzülüyorum. Biliyorum olacak ama ........ Şu anda elimden sadece beklemek, sabretmek ve dua etmek geliyor. Yüce rabbim en kısa zamanda bizim gibi evlat hasretiyle yananlara meleklerimizi göndersin.

kızlar merhaba hepinize .benim bu ayda malesef bebeğime kavuşamadım.yine olmadı.moralimi sorarsanız sudeyoncanın yazısını okuyana kadar kötüydü ama onun sayesinde yazdıklarını okuduktan sonra yeniden içimde bir kıpırtı oluştu.yeniden umutlandım.bu ayda böyle geçsin dedim. allah sağlık versin hepimize ki bu yolda mücadelemize devam edelim.yarına yeniden umutla bakıyorum.hepiniz sağolun.sizler varya insana çok güzel moral veriyorsunuz.ha bu arada unutmadan benide tekrar listeye ekleyin. herkese sevgiler.....:teytey:

hayatla içiçe merhaba,herşeyde vardır bir hayır. Allah en yakın zamanda sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza almamızı nasip esin.bende iğnelere başladım Çarşamba günü doktora gidicem bakalım kısmet artık.

slmlar herkese hayırlı ramazanlar ben bu sene tutamıyorum ama seneye inşallah. allah hepinizin yardımcısı olsun burada havalar çok sıcak ve gün içinde su içerken hep içim yanıyor yanlış bişey yapıyormuşum gibi. ama mecburum artık 32. haftaya geldim ve tutmam imkansız. benim dualarım hep sizinle siz de bana dua edin lütfen iftara oturduğunuzda allah sağlıklı bi şekilde kucağıma(kucağımıza almayı nasip etsin bebeklerimizi:)

Merhaba kızlar,
Herkesin iyi olmasına çok sevindim bende çooooook ama çooooooook iyiyim çünkü bugün benim evlilik yıldönümüm. Kocişimle 25. ayımıza giricez inşallah. Çok mutluyum kızlar ama birazda burukum. Kocaman iki yıl geçti ve benim hala bebeğim olmadı. En çokta canım kocacığıma bu mutluluğu yaşatamadığıma üzülüyorum. Biliyorum olacak ama ........ Şu anda elimden sadece beklemek, sabretmek ve dua etmek geliyor. Yüce rabbim en kısa zamanda bizim gibi evlat hasretiyle yananlara meleklerimizi göndersin.

claire merhaba canım. Allah nice yıllara naip etsin inşallah,eşinle,bebişinle ve tüm sevdiklerinle.a.s.

X