Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

günaydın kızlar çok güzel burası destek olmanız çok güzel,alincim en kısa zaman da barışrsınız umarım canım ,böyle küslükler uzarsa stres had safhaya ulaşır oysa senin hiç stressiz dönemler geçirmen gerekir cnm, hepinize sevgiler kızlar öptüm sizleri.. a.s.

UMUT LİSTESİ
annemannem
&ayla&
AYŞECANDAN
acem_kızı
ayşegül19
alhan
alew2187
alin
amway
anatolia_tb
anqelim
arnavutgüzeli84
azra arda
aslı
atmosfer
BaHHaR
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
beyaz46
claire
cano77
ceyda atalar
ceyda 79
ceylanmelek
cerence
cennet kuşu
çakirs
daisy16
deasy
deryam76
didipırçık
durulaytug
deryaa1
edali368
efsane30..
elif-26
elifecan
elizabethtown
elfida
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
Esra Naz
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
esra naz
fatma kurban
FATOŞGÜL.
fatoş1982
fındık80
figen26
FİLİZİM
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gökmel
gözek
gözlüklü
gülcannnnn
gülten
gülüm12
gönülyarası
günbatımı
greys.85
hakca
hamiyet doğru
hanife 15
hatice27
hilalnur
hnaktar
hülliş
HÜZÜN YAPRAKLARI
Hüzün_yılı
Hsay26
innocence
iremeren
imran88
kamişko
karagözlü
kevser14
kuba
kuka
kurnaz
kıymetlim
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually
lusin
medura
mazbut
mahinur
maviruya
mehay
mekselina86
merves
*mehlika*
meyra basman
minikserçe
minos
miki.
miss polat
moke
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı
nesgül
nesli 33
neslihan 38
nevergiveup18
nevinırmak
nevrosky
nursist
melekt
mehril
merveburc
minehayat
minervaduygu
misssielif
mukh7986
mumudihaba
nix
naren05
onuseviyorum
oburşirin
özgürce
özgürcüm
özlemimsin
özkan-bilgen
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
pink rose
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell
rodal
roscitak
roselenda
rodal
Sabire Kara
sarı şeker
_sedaa_
seherim
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*serpilla*
sevdagül
_sevcan_
sultan49
supremunvale
sbnmfrh
smhsmh
SILAYA
silgi
simay_86
sinemiran
swethome
semoş427
surcu Lisan
sulh_ibracı
süpriz_mucize
şirine
tatli.cadi
tavşanlı
tiviti
topsecret
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn
yasese
yastev
yazgülün
yazel
yasmin1982
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum
yüksek sadakat
ysnbdk
z@z@
zeyno
zeyno:)
zuhal turan

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ BEBEK CİNSİYETİ

estetik26......................................... ......................................HAMİLE(1)... ...................KIZ
r2d2.............................................. ........................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ........................................HAMİLE(3). ....................KIZ
g sezen............................................. ....................................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .......................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .......................................HAMİLE(6)
hasret............................................ ........................................HAMİLE(7)
gülen............................................. .........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ...........................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... .............................................HAMİL E(10)
eda&Cemil......................................... .....................................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ........................................HAMİLE(12)
BuRCuCuKkK........................................ ..................................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... .......................................HAMİLE(14)
travon............................................ ..........................................HAMİLE(1 5)
nazlımelek........................................ .......................................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ..................................HAMİLE(17)
roselenda......................................... .......................................HAMİLE(18)
y_onay............................................ ........................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ......................................HAMİLE(20)
ilayda51.......................................... .........................................HAMİLE (21)
gözdenc........................................... ........................................HAMİLE(22)
cucan............................................. .........................................HAMİLE (23)
*sennur*.......................................... .........................................HAMİLE (24)
ebruşşş........................................... .........................................HAMİLE (25)
asortie........................................... ......................................... HAMİLE(26 )
saruböceq......................................... .......................................HAMİLE(27)
karabiberim....................................... .......................................HAMİLE (28)
ELF-RCP............................................... ..................................HAMİLE (29)
kapkara........................................... .........................................HAMİLE(30 )
türlü türlü............................................. ......................................HAMİLE(31)
sema69............................................ ..........................................HAMİLE (32)
kuzuum............................................ ...........................................HAMİLE( 33)
uğur ve eylül............................................. .....................................HAMLE(34)
e-u................................................. ................................................HA MİLE(35)
KızılDeniz(DERRAM)................................ ........................................HAMİLE(36)
Yeliz_25................................. ..................... ............................. ....HAMİLE(37)
paylaşım.......................................... ................................................HA MİLE(38)
fato83............................................ .................................................. .HAMİLE(39)
nefisem........................................... .................................................. ..HAMİLE(40)
özlem_özlem....................................... .................................................. HAMİLE (41)
yeşimcik.......................................... .................................................. .....HAMİLE (42)
dilek_83.......................................... .................................................. ......HAMİLE (43)
doğa6............................................. .................................................. .......HAMİLE(44)
ayşe/FB................................................ .................................................. .HAMİLE(45)
h.mine............................................ .................................................. .......HAMİLE(46)
seherim........................................ ................................................ ...........HAMİLE(47)
patasana17........................................ .................................................. .......HAMİLE(48)
mervecim ekledim güzelim hgggg... hamiş olman dileğiyle...

Kızlar desteğiniz için çok teşekkürler. Çok kırgınım eşime ve şu an onu görmek bile istemiyorum. Zamana bıraktım artık. Su akar yolunu bulur nasılsa..

Mervecim hoşgeldin canim umarim en kisa zamanda hamiş kalirsin bide biz tabi
alincim bak ne güzel söylemişsin su akar yolunu bulr aslinda eşini ne kadar çok seviyorsun bir düşün şimdi kizgin olduğun için böyle konuşuyorsun herşeyi zamana birak fazla takarsan eşin istesede bebeğiniz olmaz stres engelliyor zamana birak canim küslüğüde fazla sürdürme kiz bu ne inat böyle ay sen adamlarin kalas olduğunu bilmiyonmu onlari yonrmakta bize düşüyor ne yapalim

slm arkadaslar herkese hayırlı gunler benım gunum gectı ama esım bıraz daha beklıyelım dıyor kesın olsun dıye sadece 3gun gecti gebelık testi gene negatıf cıktı sizce ne yapmalıyım

tatlı cadıcım belenaycım canlarım teşekkürler iyiym sizlerde iyisiniz sanırım allahım daha iyi etsin rabbimmm ya kusura bakmayın hemen cevap yazamıyorumm yoğun oluyorum bazennn
sizleri çok sefiyomm

kız sultan bugün sen cezalısın tek ayağını kaldır geç gelmişsinnn hehehe

alincim son durumun nasıl tatlımmm kız biraz tadını çıkart yılışsın süründürrrr hehehe şaka şaka bence fazlasıda zarar tatlımmmm k.i.b

yasemn kız sanki kendi kaçta geldi ben hiç olmazsa sabah geldim ya sen bak saat kaç oldu :)))) heheh bacım şaka neyse canım ben iyiyim sen nasılsın adet oldunmu...

kızlar merhaba.doktordan biraz önce geldim.bugün itibariyle 2. aşılama için iğnelere başlıyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

hakca canım allah yardımcın olsun hadi hayırlısı bakalım.... Rabbim bu sefer gönderir bebişini umarım...

sultancım tatlım olmadım daha ilacda bitti ama bilmiyorummm deli oldum yaaa bide sölemesi ayıp bi kaç gündür akıntım başladıııı neden acaba yaaaa acayip stres oluyommmm ne yapsam test yapsammı ne dersin yaaa 3 kez yaptımmm

kızlar merhaba.doktordan biraz önce geldim.bugün itibariyle 2. aşılama için iğnelere başlıyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

hakça hadi hayırlısı canım inşallah bebişin anneciğine tutunacakkk hakkında hayırlısı tatlımmmm senide böle :CüvCüv: görmek isterizzzz kısmet olursaaa Şeniz

cnım allah yardımcın olsun bakalım bende adet olmadım umarım olmam 3gun oldu
tez zamanda inşallah herkes cıkar bu listeden:Saruboceq:

cnım allah yardımcın olsun bakalım bende adet olmadım umarım olmam 3gun oldu
tez zamanda inşallah herkes cıkar bu listeden:Saruboceq:

teşekkür ederim canım. umarım sende adet olmazsın ve hamile olduğun haberlerini buradan bize verirsin. a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…