Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

iyi akşamlar olsun kızlar...hayırlı hamiş haberleri alırız inşşşş bu mubarek bereketli günlerde...çalışmalara devam....:emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:

tüm duygularınızı paylaşıyorum. İnşallah teker teker bu kara listeden siliniriz. Liste baya kabarık galiba.

Hakça ve Hsay26 inşallah hayırlı haberler verirsiniz kızlar....hadi şenlendirin listeyi...

Kızlarrrrrrrrr bugün giremedim..Eşim çoookkk kötüydü...Sırtında boynunda sinir sıkışması olmuş..Hiç haraket edemiyor...Allahım kıymetini bilmiyoruz çoğu şeyin..Bütün gün onunlaydım...Krem sür masaj yap, yemek yedir, üstünü değiştir,ilaçları falan derken şimdi uyududa bende azcık dinlendim...Allahım kimseyi elden ayaktan düşürmesin...Yarında doktora gitmemiz lazım spermiogram testi için ..Nasıl olucak bilmiyorum..Bu halde araba falanda kulllanamaz...Dua edin bize canlarım..Resmen ağlıyor acıdan..:KK43:((( İçim gidiyor...Acaba ne zaman çıkar sonuçlar çok merak ediyorum..Eğer gidebilirsek yarın öğrenicem artık...Sizde şimdi kimbilir kaçıncı rüyanızı görüyosunuz:))))Öpüyorum hepinizi...İnşallah yarın haber veririm(merak eden olursa tabi...bugün yoktuk kimse merak bile etmemiş....sorucam size bunun hesabını):))))

günaydın kk nın güsel hatunlarıı nasılsınızzzz ooo kimsecikler gelmemiş kızlar nerdesinizzzzzzz

cumaamnl1nz51zt5.gif

günaydın bacılar nasılsınız ben evlenelı 14 ay oldu hıc korunmadık ama bebısımız olmadı hormon testlerım normal cıktı gecen kan testı yaptırdım hcg sonucum 7.99 ama ustune adet oldum.. neyse yanı bende cocuk ıcın cabalıyorum psıkolojım bozulmaya basladı Allah hepımızın gonlune gore versın dualarım sızınle..........

allahım sen herşeye kadirsin rahmansın ve rahimsin bütün kainatın sahibi sensin bizler senin kullarınız sen ne dilersen o olur rabbim şu mübarek günler hürmetine habibin aşkı hürmetine bize katında hayırları vesile kıl bizlerinde gönlündeki hayırlı olacak dileklerimizi kabul eyle bizler ancak sen diliyoruz senden yardım istiyoruz sana açılan elleri boş çevirme rabbim bizlerede hayırlı sağlıklı sana layık kul resule layık ümmet vatanını seven ana babasına vefalı hayırlı evlatlar nasip et amiiin

Kızlarrrrrrrrr bugün giremedim..Eşim çoookkk kötüydü...Sırtında boynunda sinir sıkışması olmuş..Hiç haraket edemiyor...Allahım kıymetini bilmiyoruz çoğu şeyin..Bütün gün onunlaydım...Krem sür masaj yap, yemek yedir, üstünü değiştir,ilaçları falan derken şimdi uyududa bende azcık dinlendim...Allahım kimseyi elden ayaktan düşürmesin...Yarında doktora gitmemiz lazım spermiogram testi için ..Nasıl olucak bilmiyorum..Bu halde araba falanda kulllanamaz...Dua edin bize canlarım..Resmen ağlıyor acıdan..:KK43:((( İçim gidiyor...Acaba ne zaman çıkar sonuçlar çok merak ediyorum..Eğer gidebilirsek yarın öğrenicem artık...Sizde şimdi kimbilir kaçıncı rüyanızı görüyosunuz:))))Öpüyorum hepinizi...İnşallah yarın haber veririm(merak eden olursa tabi...bugün yoktuk kimse merak bile etmemiş....sorucam size bunun hesabını):))))

bahharcım çok geçmiş olsun. Allah yardımcınız olsun.a.s.

Günaydııııın ben geldim.
Cumanız hayırlı olsun kızlar.
Nasılsınız bakalım? Keyifler yerindedir umarım.
Bii cee deyip hemen çıkıcam azıcık temizlik işim varda inşallah yarın biter ramazana kadar bitsede bende içim rahat orucumu tutsam.
Neyse sizlere kocaman bi öpücük gönderiyorum sizi seviyorum kader arkadaşlarım.

clare hg canım nasılsın hayatım özlettin gene cadı :)) bende seniii kocaman seviyorum...ramazan ayının gelmesine çok seviniyorum ... size her namaz kılışımda dua edecem kızlar...
hsays26 canım hg nasılsın.. varmı bi gelişmeee adet oldunmu... inşş hamişsindir değilsen bir an önce gelsin seni strese sokmasın...
hakca canım sende hg sende durumlar nedir... heyecan varmı heyecan ... acı varmı acı :)))) öptüm sizi

X