Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Merhabalar canlarim nasilsiniz bakalim...
Gündüz giremiyom akşamdanda yazişacak kimse bulamiyom çok geç oluyo.
Ama aklim hep sizlerde...
Hepinizi özledim.kendinize çok iyi bakin.öptüm sizler kocaman
tekkkkkkkkk tekkkkkkkkkkkk

haberler iyi canım sağol bugün taburcu olacak inşallah durum iyiye gidiyor ama pataloji sonucu henüz çıkmadı bakalım ne olacak ama şimdilik durum sevindirici taburcuyuz yani bugün canım allah hepinizden razı olsun beni yanlız bırakmadınız desteğiniz için çok sağolun inanın her namazımda hepinize tek tek isim isim dua ediyorum canlarımsıınız

herkese günaydın...kızlar umarım iyisinizdir.belenaycım anneannen nasıl oldu? uamarım daha iyidir.

haberler iyi canım sağol bugün taburcu olacak inşallah durum iyiye gidiyor ama pataloji sonucu henüz çıkmadı bakalım ne olacak ama şimdilik durum sevindirici taburcuyuz yani bugün canım allah hepinizden razı olsun beni yanlız bırakmadınız desteğiniz için çok sağolun inanın her namazımda hepinize tek tek isim isim dua ediyorum canlarımsıınız

Ne güzel bir haber bu böyle. Çok geçmiş olsun tekrar arkadaşım. İçinizi ferah tutun Allahın izni ile pataloji sonuçları da temiz çıkacak.

canlarım benim, ah belenaycım keşke dediğin gibi olsa ben sizlerden saklasam da sonra size sürpriz yapsam, daha test yapmadım, daha doğrusu test zamanının ne zaman olması gerektiğini kestiremiyorum, şimdi ben geç regli olunca benim de bu pozitif işaret diğerlerinden daha geç vakitte çıkar diye düşünüyorum, o yüzden de anlamsız birşekilde bekliyorum ama göğüslerim feci ağrıyor bide kasıklarım ara ara ağrıyor, miğdem falan bulanmıyor, başım da dönmüyor ....

www.yeniresim.com_-_Aile_Resimleri_-_Anne_Ve_Bebei.jpg

kızlar allahım isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar versin allahım aratmasın

X