Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Rabbim kendi merhametinin 100 de 1ini vermiş kullarına, düşünün onun merhameti ne çok kullarına, emin olun Allah (cc), bizlerden çok düşünüyor kullarını ve merhamet ediyor, onun bir bildiği mutlaka var, böyle düşünmeye çalış ve kalbini ferah tut.

süarcım tatlım saol bende iyiyim nasıl olalım hayatta devam ne yapalım

kızlar yaa günüm geçti gerçi düzensiz ama geçen ayda filim çekinler acaba diyorum bende bi garibim hafiften mide bulantısı dün akşamda az biraz baş dönmesi piskolojikmi acaba bu filimi çektirince alma olasılığıda oluyomuş ayyy inşallah yaaaa vardırrr

çok sevindimm, Allah eşini muvaffak etsin inşallah...Başarıları daim olsun..ne diyor Kuran-ı Kerim'de her şerde bir hayır vardır, Allah bizi de böyle sınıyor, daha beter acılar vermesin

OLMUŞSA HAKTIR YARAB,SİNDİRMEYİ NASİP ET...

mrb kızlar ben geldim dr rahim filmi dedi ama ben 3 ay bekeleyeceğim başka çarem yok şuanda ama uğraşmaktanda vazgeçmeyecem ... bugün kadın var ona gidecem bakalım belkli o derman olur...
yasemincim canım inşşşşş keşke canım nasıl sevindirirsin beni bilemezsin Rabbim inşşşşşş inşşş
tüp bebeğe gerek kalmadan hamiş olursun...

canımm yaa çok sevindim eşinin terfi etmesine.benimkide ediyormuş yakında biliyormusun.satış danışmanlıgından magaza müdürlügüne.bende iki gün oldu haberini aldım ve şirket sahipleri hesapları ayırdıkları için tazminat vereceklermiş eşime..bende çoookkk ama çookkk mutluyum.inş seninde hemen bebişin olur canım..benim bu ay olmadı biliyosun,kısmet.bugün gidecektim doktora ama eşim izin alamadı doktorda uzakta taksimde eşim yanlızda yollamıyor kaldım bugün

deasycim ben gittim doktora 3 ayu bekleyecez hayatım dinlenmeye çekildik yani üç ay sonra belli olur herşey...

Yasemencim inşaallah hamişsindir. Sultan vazgeçmemen çok güzel. Umarım en kısa zamanda bebişinin müjdesini alırız. Belenaycımdan haber var mı? Anneannesi nasılmış?

ben belenaydan haber aldım anneannesinden alınan parça patolojiye gitmiş beklemedeler şu anda belenay yanında kalıyor 2 gündür... selamleri vardı herkese...alincim yılmak yok yola devammmmm... tam gaz..

deasycim ben gittim doktora 3 ayu bekleyecez hayatım dinlenmeye çekildik yani üç ay sonra belli olur herşey...
Canım hayırlısı olsun hakkında, neden 3 ay bekleyeceksin, doktor mu tavsiye etti dinlenmeyi? ben de her gün biraz daha yaklaşıyorum sonucu öğrenmeye, Allah ım hepimize hayırlısını ver...

kevsercim eşim dedi bekleyelim dedi daha yaşımız genö acelesi yok dedi 3 aysonra bütün tedavilere başlıyacaz inş. allah bi mani vermezse... sen ne yaptırdın kevsercim beklemedesin..

alincim sultancım inşallah vardır tatlım yaaa ama fazlada ümitli değilim hayırlısı son yaşadıklarımdan sonra korkuyorummm
sultancım hadi hayırlısı rahim filmi bende çektirdim geçen ayyy inşallah bi sorunun olmaz ama bence hemen çektir derim benn gene kendin bilirsin de fazla vakit kaybetme tatlım

Hayırlı cumalar kızlar. Herkes iyidir umarım. Alincim geçmiş olsun canım sabret biraz daha bekle iltihaplar gecince son sürat yola devam. Sultancım sende üzme canım kendini her işte bir hayır vardır bak eşin terfi etmiş tebrik ederim. Bu arada sen regli oldun mu? Beloşçumada çok geçmiş olsun inşallah pataloji sunucu iyi çıkarda canım beloşumun anneannesi iyi olur.
Adımı hatırlayamadığım diğer arkadaşlar hepinize çok selam inşallah rabbim en yakında meleklerimizi gönderecek. Herkesi kocama öpüyorum. kaydirigubbakcemile5

cllaircim hg ..clairecim adet oldum tam 18. günde adet oldum oysa o kadar ümitlenmiştimki.. neyse sen neler yaptın anlat bakalım.....
yasemin kaç gün geçti adetinden

Canım ben salı günü yeni bir doktora gittim. dr. kolay bir hasta olduğumu hamile kalmamın kolay olması gerektiğini ama stresten uzak durmamı söyledi. Ultrason muayenesinde 4cm. bir kistim olduğu ortaya çıktı zaten tahmin ediyordum çünkü tam 42 gündür regl olmuyorum. Hastalandığımda hap kullanarak eriticez reglin 3.günü bazı testler istedi.
Daha sonrasında da ikinci aşılama için start vericez galiba ama daha karar vermedik aşılama mı yoksa tüp bebek mi yaptıralım diye. Kist bir erisin o zaman duruma göre hareket edicez.

canım dr un çok olumlu konuşmuş bence drun dediğini yapın bakalım ne olacak ...hayırlısı diyelim ama bence aşılamanın 2. aşamasında çok kişinin tutmuş bence denemekte fayda var...

Sultancım bence de rahim filmini geciktirme ben de çektirdim anlamıyorsun bile. Belenayın anneannesinin pataloji sonuçları iyi çıkar umarım. Clairecim seni böyle toparlamış ve güçlü görmek çok güzel. Yasemencim reglin kaç gün gecikti? Bence kan testi yaptır bir an önce. Geçmişte yaşadıklarından dolayı belki önlem alınması gerekebilir. Durulaytuğ hadi dön artık tatilden...Özledik seni.

6 gün geçtii ama bilmiyorum belki pisikolojikdir canim ama hayirlisi inşallah vardir eşimide biktirdim zaten adam yildi benden benim için bebek içinmi evlendin diyor çok üzülüyorum canimcim yaaaa

ay adamlar anlamıyorlar ki bilmiyorlar bebek doğurmak kadınlığın şanındandır diye yani o da vucüdümüzün bir parçasıdır bütün kadınlar ister bilmezlerki canım benim eşimde aynı öyle dedi ona açıklayınca anladı beni dedim bebek doğurmak bir kadının herşeyidir bir organıdır adeta o yüzden anlayamazsınız dedim bizi... yasemincim idrar testlerinden yapsana bitane...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…